Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, SUPER MEDIALNY napisał(a):

To byłby fajny pomysł ten pierwszy Polsat Film jako kanał premium a drugi polsat film 2 jako kanał bezpłatny w ntc.

Spójrzmy na ramówkę Polsat Film. Do południa paradokumenty, filmy wieczorem.

Jeśli to jest kanał filmowy, to mnie po głowie chodzi mrówka :)

Dlatego ja od Polsatu już bym niczego nie chciał.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls raczej nie, ponieważ już powiedzieli, że nie będą startować w konkursie. Bardziej wydaje mi się to na propozycję od MWE.

 

ATM Rozrywka miała profil filmowo-rozrywkowy. Więc tutaj też mogliby to być oni. ATM właśnie pasuje do kategorii filmowo-serialowej oraz rozrywkowej z historiami prawdziwych ludzi.

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jeszcze jak to wszystko będzie wyglądało.

 

Bardzo chętnie obejrzałbym ponownie programy takie jak: Awantura o kasę, Gra w ciemno itp. programy te mogliśmy ostatnio oglądać na kanale ATM Rozrywka. Z chęcią zobaczyłbym ten kanał ponownie w NTC, pomimo że nadawał wiele rzeczy które mogliśmy obejrzeć na innych antenach, to jednak miał też w sobie to coś, czym inne stacje w NTC pochwalić się nie mogły w ostatnim czasie.

 

 

Red Carpet to kanał filmowy, który jest idealny do NTC. Cieszę się, że biorą udział w konsultacjach, oraz z ich zapowiedzi odnośnie startu w konkursie.

 

Nie mam dużych wymagań od oferty w NTC. Patrzę na to co jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas podtrzymuje moje zdanie o dodaniu kanału w 100% muzycznego. Jak widać jest to możliwe i bardzo chętnie obejrzę te "złote przeboje" oraz muzykę klasyczną. Po co kolejny kanał muzyczny? Brakuje mi innych gatunków i faktycznie mam dość tego co gra Eska TV, a tym bardziej Polo TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, September77 napisał(a):

Poczekamy jeszcze jak to wszystko będzie wyglądało.

 

Bardzo chętnie obejrzałbym ponownie programy takie jak: Awantura o kasę, Gra w ciemno itp. programy te mogliśmy ostatnio oglądać na kanale ATM Rozrywka. Z chęcią zobaczyłbym ten kanał ponownie w NTC

Może właśnie dlatego nasze NTC tak wygląda, gdyż widz bardzo chętnie spędza godzinami przed ekranem na powtórkach sprzed lat. Nadawcy to wiedzą, widzą po wynikach oglądalności i badaniach, więc po co się będą wysilać i tworzyć coś ambitniejszego. 

 

Te podmioty które wyraziły stanowisko jak  można się było spodziwać szału nie robią.

Jest ich zaledwie kilka. Zatem @pietrek1sam widzisz jaki sens miałoby upychanie po 15 kanałów na MUX, skoro na 3 miejsca potencjalnylie zainteresowanych jest kilka podmiotów 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Może właśnie dlatego nasze NTC tak wygląda, gdyż widz bardzo chętnie spędza godzinami przed ekranem na powtórkach sprzed lat. Nadawcy to wiedzą, widzą po wynikach oglądalności i badaniach, więc po co się będą wysilać i tworzyć coś ambitniejszego. 

 

Piszę tak, ponieważ wiem, że istnieje taka możliwość jak start kanału od ATM w konsultacjach. Red Carpet już potwierdził start z dwoma kanałami.

 

Sam z chęcią napisałbym tutaj: HBO, Paramount Network, Warner TV, Canal+ itp. ale wiem że jest to nierealne. 

 

Chciałbym zobaczyć propozycje jakie zostały wysłane do KRRiT. Kto z czym dokładnie się zgłosił do konsultacji. Może będzie wśród nich coś lepszego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem, ale zakładasz minimum minimorum. Chyba nikt na poważnie nie rozważa kanału premium w naziemnej, ale bardziej ambitną ramówkę niż powtórki powtórek można sobie wyobrazić.

Ale żeby tak się stało do naziemnej powinny wejść nowe silne podmioty.

Nasze rodzime już niczego sensownego nam nie dadzą, poza powtórkami powtórek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraniczni nadawcy nie są zainteresowani braniem udziału w konkursach na miejsca w NTC. Oni wolą kupować już obecnie nadające kanały. I tak właśnie się już w naszym NTC dzieje. Przecież mamy w DVB-T2 kanały od Warner Bros Discovery, Canal+. 

 

Kanałem, który byłby nowy w NTC i zaoferowałby dobre filmy, seriale, programy to właśnie Red Carpet. Nie wiem czy pojawi się jeszcze ktoś nowy. Według artykułu, do którego link jest na poprzedniej stronie, w konsultacjach wzięło udział 8 nadawców z 14 kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...