Skocz do zawartości

Wykorzystanie wolnych środków w Polsat Box


wozi234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam bardzo głupią sytuację . Jestem na umowie na czas nieokreślony na pakiet familijny i na niego mam stałe zlecenie w banku . Do tego poczta dopłacam pakiet sport za 13.90 zł w tym miesiacu wpłaty dokonałem 26 dnia października a okres rozliczeniowy mam od 1 . Sęk w tym że wpłata dotarła 3 listopada i mam zakodowany pakiet sport a kwota 13.90 widnieje w wolnych srodkach . Na stronie jest napisane ze można je wykorzystać na dowolny cel . Mam wiec pytanie jak włączyć ten pakiet sport ??? żeby nie czekać do grudnia bo pewnie te 13.90 poleci za grudzień a ja chciałbym korzystać już w tym miesiącu z tych kanałów.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kemi73 juz Ci odpowiedzial na pytanie wolne srodki mozna przesuwać nie stanowi to problemu ... zastanaiwam sie po co placisz oddzielnie za pakiet familijny i sport przeciez mozna placic za wszystko razem w jednym terminie. Jesli umowa Ci sie skonczyla i oplacasz kiedy chcesz to co za roznica kiedy zaplacisz wazne zeby srodki dotarly do nich nim skonczy sie poprzedni okres. Jesli nie zaplacisz tydzien to okres rozliczenowy sie przesunie o ile odrazu zablokuja ci dostep do programow ale raczej tak sie nie dzieje. Nie masz z nimi juz umowy wiec mozesz robic co chcesz. Mozesz miesiac nie placic jesli np: wyjedziesz gdzies lub wiesz ze akurat w tym miesiacu nie bedziesz mial czasu na tv. Ja zamienilem polsat na telewizje na karte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tomo21. Odpowiem tak: Kiedys byla podwyzka w Polsacie i zabraklo mi kilkudziesieciu groszy do nowej ceny w przelewie. Zawsze jednak placilem np. zamiast 39 zl - 40 zl i wiedzialem ze mam nadplate. Zadzwonilem wiec do biura obsługi i konsultant poinformowal mnie ze w moim przelewie zabraklo 1 czy 2 zl z groszami dlatego sygnal nie zostal ponowiony. Zasugerowal jednak ze moze przesunac mi wymagana kwote wolnych srodkow (nadplaty) i wtedy ponowic sygnal. Zatem wracajac do twojego pytania. Nie wiem ile HBO kosztuje w Polsacie ale jesli wystarczy Ci wolnych srodkow to powinni ci odpalic ten pakiet tyle ze bedziesz musial zadzwonic i wydac taka dyspozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziło mi o takie coś żeby np wziąć pakiet HBO ale tylko na grudzień załóżmy

 

Da się jak masz telefon w sieci CP 8)

 

Trzeba mieć Familijny i Relax Mix (bez zaległości). Doładować sobie telefon kwotą 50zł. Wysłać specjalny SMS z numerem karty na jakiś tam numer. Efekt? HBO za 5zł czy tam 10zł na 1 miesiąc bez podpisywania dodatkowych umów. Teraz kalkulator w lewą dłoń, ołóweczek w prawą sprawdzić, czy się kalkuluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Czy jesli mam pieniadze na koncie CP,jako tzw. wolne srodki to moge poprzez BOK wlaczyc sobie kanal MTVN HD na jeden miesiac?Jak wyglada sprawa z tymi kanalami HD?Konieczny jest jakis cyrograf?

Pytanie pewnie lakoniczne ale przebywam poza Polska i trudno byloby mi podpisywac cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kanały HD wymagają porozumienia.

 

Tak samo HBO. Nie możliwości włączenia tego na miesiąc. Porozumienie na czas nieokreślony i 3 miesiące okresu wypowiedzenia.

 

Pakiety, które można brać bez umowy (pod warunkiem, że ma się opłacone pakiety obowiązkowe): Film, Sport, Bajeczka, Muzyka, Cinemax.

 

Co do księgowania. Jeśli okres rozliczeniowy zaczyna się 1 a pieniądze dotrą 3 to pakiet dodatkowy nie jest (przeważnie) włączany. Trzeba zadzwonić i konsultant włączy od tego dnia którego dzwonisz do dnia końca okresu rozliczeniowego. I żeby pieniądze się same księgowały na odpowiednie pakiety trzeba wpłacać równe kwoty (licząc z nadpłatą). To jest jedyny warunek na to. Jeszcze warto opłacając CP pisać w tytule przelewu na co one są, bo często się zdarza tak, że klient wpłaci trochę za dużo, system to rozpozna np. opłatę za 3 miesiące pakietu Cinemax. Patrzysz, cieszysz się, że to masz a później się okazuje, że brak pieniędzy na koncie. Wtedy CP może Ci zwrócić te niesłusznie pobrane pieniądze pod warunkiem takim jaki napisałem wcześniej (pakiety w tytule przelewu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam! Posiadam wolne środki w wysokości 142,90zł i chciałbym je wykorzystać na walkę KLICZKO-ADAMEK. Mam rozumieć, że te wolne środki to moje nadplaty i nie będę potem musiał bulić za obejrzenie tej walki. Pytam dlatego, że nigdy nie korzystałem z tej możliwości zapłaty. Proszę o potwierdzenie tego co napisałem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wolne środki na koncie i chciałem uruchomić pakiet Mini HD na miesiąc czasu ale Pani na infolinii oświadczyła, że nie może mi uruchomić pakietu, ponieważ minął już mój okres rozliczeniowy. Okres rozliczeniowy mam od 3 dnia każdego miesiąca a ja zadzwoniłem 4 dnia miesiąca i chciałem uruchomić pakiet. Oświadczyła, mi że może mi uruchomić pakiet mini HD ale dopiero od przyszłego miesiąca czyli musiałbym czekać długo. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A`propos wolnych środków. Mam "deklarację" na dodatkowe pakiety. Jak zostaje kasa to mają mi włączyć określone kanały. We wrześniu wykupiłem walkę Kliczki za 40 zł. Przelałem na konto wymaganą kwotę. Co zrobił CP. Pobrał z kwoty 40 zł opłaty na pakiety. Teraz brakuje środków na koncie. Rozmowa z konsultantem do dramat. Najpierw tłumaczyli mi że walka była droższa i kosztowała 60 zł , później że musiałem coś wykupić VOD a na końcu, że to moja wina bo mam złożoną deklarację i z niej nie korzystam. Radze sprawdzić stan konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odświerzam, ponieważ mam problem z wolnymi środkami w CP. Otóż mam owe wolne środki w kwocie 174,80. Wykupiłam film VOD chcąc ze środków skorzystać. Film obejrzałam. Terminy płatności mam do 14. Za pakiety zapłaciłam 1-go. A od 16 Wyświetla mi się komunikat o nie zapłaconych 5zł. Domyślam się że to za owy film, ale w takim razie dlaczego nie pobrało mi z tych wolnych środków?? Co to w takim razie są te wolne środki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Mam 61,95 zł wolnych środków. Chciałbym zamówić dostęp do Euro 2016, jednak kwota będzie zbyt mała, żeby zapłacić za usługę wolnymi środkami. Czy mogę wykupić Euro 2016 (kwota zostanie dodana do Portmonetki), a następnie wszystkimi wolnymi środkami (tzn. 61,95 zł) zapłacić za rachunek w następnym miesiącu? Tym sposobem zapłacę prawie 20 zł więcej niż normalnie za telewizję, wykorzystam wolne środki i będę miał dostęp do Euro 2016, dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...