Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cz jest tylko ta jedna promocja na 29mc??

Ten temat jest o kompendium promocyjnym.

 

Może powinien byc pierwzy post gdzie by były napisane wszystkie promocje na klientów aby było wiadomo

 

Bo ja mam pytanie ile kosztuje PVR i w jakich pakietach jest

 

Dla stałych abo., przy podmianie (gdy umowa jest już bezterminowa, albo gdy umowa została przedłużona ale nie było w niej żadnych prezentów) już od 1 zł od pakietu Familijnego i czynsz też od 15 zł przy Familijnym, przy HBO 10 zł, przy Relax Mix 5 zł, RelaxMIX+HBO chyba czynszu już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udałem się dzisiaj do APS i otrzymałem kilka ciekawszych ofert:

1. Dekoder HD Echostar HDS-400E za 1 PLN w dzierżawę za 5PLN/msc, umowa na 24 miesiące, w prezencie 3 miesiące RelaxMix + pakiet HD,

2. Dekoder F300 na własność za 79 PLN, umowa na 24 miesiące, brak gratisów

3. Dekoder F300 na własność za 179 PLN, umowa na 12 miesiący, brak gratisów

4. Dekoder F300 w użyczenie, aktywacja 49 PLN, umowa na 29 miesiący, gratis 7 miesięcy RelaxMix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostary niestety nie wspierają sygnału YPbPr a obraz HD po scarcie... to nie obraz HD ;)

 

Kup sobie przejściówkę na HDMI lub kabel component/hdmi i juz po problemie i już nie będziesz miec HD po Scarcie. Ewentualnie kup lepszy TV z wiekszą liczbą wejść HDMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek ten, od dłuższego już czasu, nie jest aktualizowany. W związku z tym zostaje "odklejony" oraz zamknięty.

Dyskusję o promocjach i ofertach proszę prowadzić w innych wątkach, podobnie jak w dziale "Cyfry" są dwa "bliźniacze" wątki - dla nowych oraz dla obecnych abonentów.

:arrow:viewtopic.php?f=7&t=7424&p=158305#p158305

:arrow:viewtopic.php?f=7&t=432&p=6887#p6887

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...