Skocz do zawartości

[13.09]Kompendium promocji CP + podmiana dekoderów + kary


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matka dzwoniła do CP, zeby odblokowali nam tuner. Oczywiscie robila to w pracy, bo z komorkowego ciagle cos bylo nie tak. Odblokowali nam dekoder, ale zaproponowali matce nowy dekoder za 19,99. Teraz mam Samsunga jak w sygnaturze na wlasnosc. Umowe z Cyfrowym Polsatem mielismy od maja 2007 r. i byla ona na 17 miesiecy. Pani stwierdzila, ze ma dla nas oferte - nowy dekoder. Oczywiscie matka zdenerwowala mnie, bo nawet nie wie jaki to dekoder, a sie zgodzila... Ktos wie o co moze chodzic? Bo jesli to jakis Echostar lub Dekoder Mini to nie chce tego nawet widziec na oczy. Pewnie przy nowym dekoderze trzeba podpisac nowa umowe i dostaniemy nowa karte. Tak wiec, pewnie pieniadze, ktore mamy wplacone przepadna. Prosze o jak najszybsze uswiadomienie mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka jednym słowem. A mogę po prostu nie wpuścić kuriera bez żadnych konsekwencji? Albo ewentualnie wziąć jakiś inny, lepszy dekoder np. z nagrywaniem i z HD (HD niekoniecznie, ale skoro miallbym zmieniac dekoder to nagrywanie jest obowiazkowe). Moglbys mi przedstawic jakies ceny? A co wtedy z srodkami, ktore juz mam wplacone na konto? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam okazje kupić karte CP pre-pair w module CAM z 4 miesiącami pakietu Familijnego w tym 1 miesiąc z pakietem Relax Mix.

 

I teraz mam do Was pytanie czy po tym czasie moge wziąsc umowę na czas okreslony z pakietem Familijny i Relax Mix za 57.80 zł ??

 

proszę o odpowiedź.

 

pozdr. Waldek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam okazje kupić karte CP pre-pair w module CAM z 4 miesiącami pakietu Familijnego w tym 1 miesiąc z pakietem Relax Mix.

 

I teraz mam do Was pytanie czy po tym czasie moge wziąsc umowę na czas okreslony z pakietem Familijny i Relax Mix za 57.80 zł ??

 

proszę o odpowiedź.

 

pozdr. Waldek..

 

ad1) prepaid :P

ad2) masz dostępne następujące warunki - umowa 24mc w tym pierwsze 2mc za 0zł. Każdy pakiet jest dostępny.

 

W chwili obecnej jedynie dzierżawa wchodzi w grę. Wielkiego wyboru nie masz E7200 - 149zł lub E7400 (z dyskiem) za - xxx zł.

 

 

 

@Sorek21 - Rozwiąż umowę - sprawdź na początek czy masz 1 czy 3mc-ny okres wypowiedzenia. Podpisz nową w grudniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Moderatora. Sprawa dotyczy "Podmiany dekoderów SD na HD po okresie podstawowym (po umowie)".

W mojej miejscowości w APS pytałem się o możliwość takiej podmiany i usłyszałem, że koszt przy Pakiecie Familijnym za dekoder HD wynosi 299 zł, ale dekoder jest tylko wypożyczany a nie dostaję go na własność.

Poprzednio wymieniane dekodery były własnością nabywcy. W Kompendium nie jest to jasno określone. Jak to jest teraz?

 

Wiem, że nowi abonenci nie mogą nabyć dekoderów HD na własność a tylko na wynajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat HD jest dostępny na modułach HD przy pakiecie familijnym i wzwyż. Sprawdzone. Na pewno nie jest na modułach CP w pakiecie FTA. Puki co w pakiecie FTA jest odkodowany Polsat Futbol z powodu promocji dla wszystkich abonentów, a użytkownicy pakietu FTA też traktowani są jak abonenci, ponieważ w każdej chwili mogą opłacić bez podpisywania umowy pakiet Familijny i opcje dodatkowe po cenach standardowych bez promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ wprowadziła nawet atrakcyjną promocję dla nowych abonentów. :D

N również wprowadziła nawet atrakcyjną promocję dla nowych abonentów. :D

Teraz czas na ruch Polsatu. :wink:

Bo jak na razie, to co oferuje "słoneczna platforma", jest żałosne.

Kanały SD jeszcze "ujdą w tłoku", ale ilość, jakość a przede wszystkim cena kanałów HD jest kompromitująca. :P

Czekamy na "lepsze jutro"........ :lol2:

Oby nie do usr :censored: ej śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...