Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W rozprowadzanych ulotkach, informują że w grudniu 2008 stąd teoretycznie do 31.12.br mają czas :lol:

Swojego czasu była aktywna na stronie Cyfry+ informacja o uruchomieniu VOD, gdzie wskazane premiery miały być dostępne od 05.12.br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należność za film w VOD będzie doliczana do rachunku? Czyli mam rozumieć, że będzie odbywało się to na takiej samej zasadzie jak z np. opcjami dodatkowymi? Czyli np. 25 grudnia zamówię film, by sobie obejrzeć, to należność za ten film będzie doliczona do styczniowego rachunku, tak? A więc jak się nie mylę, w styczniu Cyfra będzie rozsyłać bieżące i prognozowane rachunki, tak więc będzie to na takiej samej zasadzie jak z opcjami dodatkowymi, że gdy rachunek już dostanę np. 10 stycznia(przeważnie jakoś tak dostaję) a film w ramach usługi VOD zamówię sobie ponownie powiedzmy 5 stycznia to przyślą mi zaktualizowany styczniowy rachunek jeszcze w styczniu czy należność za film, który zamówiłem sobie znów - 5 stycznia - już doliczą do tego na luty i przyślą mi zaktualizowaną prognozę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście filmy z VOD będzie można zamówić m.in. dzowniąc na infolinię, jak i wysyłając sms (za 50gr netto).

Nr telefonu do zamawiania to będzie: 0801 066 000 lub 9798

zaś nr zamówień przez sms: 70012

 

Każdy film będzie miał swój kod aktywacyjny, który się poda przez tel, albo sms-em. Po złożeniu zamówienia pozostanie już odebranie uprawnień do filmu...A kwota zostaje (danego filmu), dopisana do rachunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście filmy z VOD będzie można zamówić m.in. dzowniąc na infolinię, jak i wysyłając sms (za 50gr netto).

Nr telefonu do zamawiania to będzie: 0801 066 000 lub 9798

zaś nr zamówień przez sms: 70012

 

Wpisałem jeden z tych numerów telefonów w google i ... znalazło mi instrukcje VOD w cyfrze :D

 

http://www.cyfraplus.pl/images/site/abo/vod/VOD_instrukcja.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko

Wczoraj nakręciłem rodziców co by wzięli nową umowę na cyfrę wszak promocja nie do odrzucenia :wink: /stara umowa wychodzi im w styczniu, napisałem już wypowiedzenie/

No i skusiłem się na odbiornik z dyskiem co by w "niedalekiej przyszłości" pooglądać sobie VOD, no i właśnie nasuwa mi sie pytanie czy jako abonent nie mając na kącie czy tam w ich systemie dekodera z dyskiem będę mógł z tego skorzystać, czy raczej nie ma to znaczenia i jeśli chodzi o VOD nie trzeba robić na tą usługę aktywacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zeby aktywowac opcje HD trzeba miec ich dekoder. Zdaje sie ze HBO Digital na innym sprzecie niz ich nie chodzi i nie aktywuja ci go. Wiec vod bedzie zapewne podobnie dzialal. Ale moze ktos wie lepiej to Ci odpowie.

 

Odwrotnie, żeby dostać ich dekoder (HD), trzeba najpierw zamówić opcje HD.

 

Dzieki za poprawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...