Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te komunikaty Cyfry (jak i innych) to zwyczajna manipulacja - polprawdy, cwiercprawdy....jezeli jeden film premierowy DW w 2010 sie znajdzie to jakas "prawda" w komunikacie jest - generalnie chodzi o to by takia manipulacja medialnie oslabic fakt straty wytworni i tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem nie mialem zadnych filmow na dysku. Pisalo, ze nie moze zaktualizowac oferty i mam sie skontaktowac z BOKiem. Moje nagrania i jakies pozycje w HBO Digital byly.

Czy to tylko u mnie czy problem jest nieco szerszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lutego będzie dostępny VI sezon Zagubionych ("Lost"). Serial ma być udostępniany już tydzień po premierze w USA. Pierwszy odcinek VI sezonu będzie za 1zł :!:

 

Poza tym będzie promocja na VOD. W dniach 12-14 luty wszystko po 5zł :!:

 

Ale na wszystkie filmy?? W tym w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem nie mialem zadnych filmow na dysku. Pisalo, ze nie moze zaktualizowac oferty i mam sie skontaktowac z BOKiem. Moje nagrania i jakies pozycje w HBO Digital byly.

Czy to tylko u mnie czy problem jest nieco szerszy?

 

Juz dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lutego będzie dostępny VI sezon Zagubionych ("Lost"). Serial ma być udostępniany już tydzień po premierze w USA. Pierwszy odcinek VI sezonu będzie za 1zł :!:

 

Poza tym będzie promocja na VOD. W dniach 12-14 luty wszystko po 5zł :!:

 

 

Wow! Niezle sie zapowiada. Ciekawe jakie filmy wrzuca na VOD w tej promocji. W styczniu w premierach na C+ ma byc 'Lektor' wiec pewnie beda hity '09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C+ na pewno nie będzie filmów: Transformers, Potwory vs. Obcy, Watchmen, Star Trek, Underworld, Adventureland, Anioły i demony, Hannah Montana, Nieproszeni goście. Reszty nie chce mi się sprawdzać.

 

Zainteresowałam się trochę tematem, ponieważ na stronie http://www.cyfraplus.pl/vod/ te filmy są wymienione i zaczęłam się zastanawiać, o co chodzi.

Okazuje się, że umowa z DreamWorks skończyła się w przypadku Canal+, natomiast Cyfra VOD dalej ma prawa do puszczania filmów tej wytwórni.

Jeżeli ktoś będzie twierdził inaczej to wprowadza w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...