Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! zapoznałem się szczegółowo z ofertą VOD,bez seriali i f.animowanych,w filmach wyprodukowanych w zaszłym stuleciu ,faktycznie są filmy którym moż na przypiąc etykiete -dla koneserów.Ale w nowych filmach komercja klasy B.z wyjątkiem LEKTORA-b.dobry europejski film i STAR TREK komercja klasy A,reszta do obejrzenia i zapomnienia,a WATCHMEN! tu ciekawa sprawa cyfra+ nie podaje długości filmu,a szkoda bo są 3 wersje: 162 min wersja ocenzurowana,186 min przycięta przez reżysera,pewnie na żądanie producenta, znamy to choćby z WLADCY PIERSCIENI,no i wersja pełna -215 min.Jesli cyfra+ oferuje wersje skróconą 162 min, to szkoda czasu i pieniędzy, dlatego proszę o informację,ile min trwa ten film.Acha! no i przy o0kazji zobaczymy jak CANAL + traktuje polski rynek.W nowym roku życze wszystkim ciekawszej oferty w vodzie i dużo zdrowia i pomysłności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynke emitowali na Canal+. Dwójka ma być w VOD na Cyfrze a później też będzie na Canal+.

Bzdura ! "Transformers: Zemsta Upadłych" będzie na nFilmach. To produkcja DreamWorks/ Paramount. To, że jedynka miała premierę na C+, nie oznacza, że sequel też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna polsko-ruska w polsat vod tańsza - tam 8 zł w cyfrze 11. być może zaczną między sobą konkurować, ale na razie to we wszystkich platformach raczej usługa na poch[beep]e się w reklamach :roll:

 

Prawdopodobnie CP doplaca do tej pozycji w celach marketingowych w tym dziwnym VoD.

Porownujac oferty podstawowe VoD w N i C+ to ceny sa podobne jedynie w N HD jest drozsze - eh bylo drozsze bo HD w N juz nie ma).

VoD chyba faktycznie jest tylko na poch[beep]e. Widac to po N gdzie zjechali ostro w dol - jakosciowo (brak HD, DD5.1) i terminowo - he he gdzie te seriale zaraz po emisji w USA!

No i jak czytam dane C+ czy HBO, ze np jakis tam serial ma ok 25tys (strzelam bo juz dokladnie nie pamietam) widzow na kanalach premium to przypadku VoD bedzie ich garstka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na C+ na pewno nie będzie filmów: Transformers, Potwory vs. Obcy, Watchmen, Star Trek, Underworld, Adventureland, Anioły i demony, Hannah Montana, Nieproszeni goście. Reszty nie chce mi się sprawdzać.

Ale chyba czesc z tego bedzie na HBO. Bo wiekszosc osob wraz z C+ ma rowniez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura ! "Transformers: Zemsta Upadłych" będzie na nFilmach. To produkcja DreamWorks/ Paramount. To, że jedynka miała premierę na C+, nie oznacza, że sequel też będzie.

 

Ale prawa do Dreamworks Nfilmy mają od 1-01-2010. Filmy z 2009 roku bedą jeszcze na Canal+. Tak przynajmniej mi sie zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nFilm ma prawa do filmów Dreamworks wyprodukowanych po 31.12.2008 r. Wiadomo, że musi upłynąć kilkanaście miesięcy karencji by film mógł być pokazany na kanale premium i dlatego dopiero w 2010 roku produkcje Dreamworks zagoszczą na nFilmach.

 

Pamiętam jak jakiś czas temu wyznawcy nki kłócili się, że filmy Dreamworks będą już w połowie 2009 r. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za rady,mam ten VOD i totalne rozczarowanie,widac że władcy C + traktują Polskę jak śmietnik gdzie dają odpadki z pańskiego stołu. tzn.z C+francja,hiszpania-bo tam idą prawdziwe hity, proszę sprawdzic w necie.Vod ma sens gdy w ofercie są filmy, już po premierze kinowej ,a przed premierą w w wypożyczalnich i za to warto płacić, ale nie za obecnie oferowane filmy.Coś mi się widzi że C+ pl.nie zarobi spodziewanych kokosów

wszedłem na strone :"nowośći cyfra +" i o dziwo internauci podobnie piszą o sprzęcie C+.No comments

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem jeszcze raz komunikat prasowy, który został wydany we wrześniu '08, po utracie Paramountu, i tam jest jedno zdanie, które zupełnie zbiło mnie z pantałyku. Cytuję;

Także w 2010 roku CANAL+ będzie pokazywać premiery na wyłączność
Chodzi tu o wytwórnię DreamWorks. Jakie premiery skoro nFilmy w tym roku zaczną już emitować pierwsze pozycje z 2009 ? Mógłby ktoś mądrzejszy ode mnie wytłumaczyć, o co w tym wszystkim chodzi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jakieś w ogóle są ? W styczniu oprócz "M2" są jeszcze "Ruiny", więc to byłyby te "premiery" z DW w 2010 ? Niby na IMDB pisze, że jest "Droga do szczęścia", ale Admin na forum C+ pisał, że tego filmu nie będzie, więc jakie pozycje oprócz tych dwóch z 2008 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...