Jump to content

Recommended Posts

Na początku kwietnia na kanale 224 pojawił się nowy kanał muzyczny Music Box UA HD

53c16b681cc8.jpg

Ruszyły też z kopyta testy SMS Net  VOD na kanale SMS Info w Platformie Hybrydowej

1664d2c4e3b9.jpg

cfb524b0a513.jpg

5caf0c5c3e66.jpg

7e5ffe98bd4c.jpg

Posted (edited)

Kiedy powiększenie oferty programów w jakości 4k? U konkurencji coś się powoli dzieje, np Eleven Sports 4k trafia do kolejnych sieci kablowych. 

Edited by Rafal-CFC-PL

Mam pytanie odnośnie modemu cisco epc3925.

Posiadam go od firmy SMS. 

Chciałbym zmienić domyślne hasło Wi-Fi, lecz nie potrafię wejść w ustawienia modemu.

po wpisaniu standardowych IP 192.168.1.1, 192.168.0.1 nie znajduje strony.

Czy router ma jakiś inny adres lub tez jakoś inaczej można się do niego zalogować ? 

witam,

ile przed końcem umowy (TV + Internet) należy wysłać wypowiedzenie żeby skutek był na koniec miesiąca promocyjnego ?

Umowę mam do końca października br.

Wystarczy pismo podpisać własnoręcznie, zeskanować i wysłać mailem ?

pozdr.

horas

Posted (edited)

W takim układzie wypowiedzenie musisz złożyć najpóźniej do końca września br. Uważam że lepiej zrobić to osobiście . Co do wysyłki przez e-mial to zadzwoń do BOK-u i spytaj czy taka forma będzie wystarczająca.

Widzę że prawdziwi kibice przechodzą do konkurencji gdzie jest min. Polsat Sport Premium . 

W SMS nadal cisza w tym temacie.I nadal nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się pojawią.  Co gorsza od dłuższego czasu jest totalny brak nowości programowych .Nie licząc rodzynka rodem w Ukrainy (Music Box UA). Słabo to wygląda i jak w najbliższym czasie nic się nie zmieni,też uciekam z tej sieci.

Edited by danielpes5

Wydaje mi się, że wypowiedzenie można wysłać mailem.

Kiedyś w ten sposób zrezygnowałem z HBO.....no ale to było kiedyś....czasy się zmieniają ;)

Zadzwonię i podpytam, tak będzie najlepiej.

Potwierdzam, że wystarczy wypowiedzenie wysłać mailem (po wcześniejszym własnoręcznym podpisie i zeskanowaniu). 

Dziś z testowym przekazem na kanale 57 ruszyła nowa stacja Top Kids Junior HD 

dd334f2b458d.jpg

Mały wysyp jesiennych nowości :

Na kanale 409 pojawił się  niemiecki DW HD

Na kanale 607 pojawił się erotyczny EROX HD

Na kanale 608 pojawił się erotyczny EROXXX HD

Superstacja pojawiła się w jakości HD.

• Like 1

Od dziś z kolei Polo TV w jakości HD.

Ten Pan który się tu udzielał na forum chyba już nie pracuje,ostatnio logował się 8 stycznia...

Rozmawiałem na ten temat,będąc ostatnio w BOK  na Ku Słońcu w Szczecinie. Istotnie zawiesili współpracę z osobą która dbała o social media.

Stwierdzili że ich obecność w internecie nie jest obecnie priorytetem. No cóż..dziwne to podejście,gdyż uważam że jest to najważniejszy kanał wymiany informacji.Żeby było jeszcze śmieszniej ...o ostatnich nowościach nie ma żadnej wzmianki na ich funpagu na fb, na stronie operatora https://www.smsnet.pl/. A tym bardziej na kanale SMS info.  

Edited by danielpes5

@danielpes5 jakoś mnie nie dziwi ich reakcja i podejście do socialów :) Takie samo maja podejście do klienta w BOK w Sosnowcu - są ale ich nie ma :) Oferta stoi w miejscu. Nie porywają mnie "nowe HD" o których koledzy wyżej pisali. Z PSP nadal ciemno, 4K dali drugi kanał, który i tak nie jest dostępny w Sosnowcu. Pare miesięcy jak nie rok temu chwalili się na FB, że lecą ze światłem i na tym się skończyło. 

HD ciąg dalszy. TVR już  w HD. Wkrótce dołączy jeszcze TVP Polonia i TVP Kultura..

Wdrożenie 4K do sieci idzie jak krew z nosa. Obecnie w SMS są 2 kanały na krzyż (FunBox UHD i Ultra TV 4K). Na rynku jest już dużo kanałów UHD które spokojnie można dołączyć (np .Canal+ 4K,Eleven Sports 4K,Festival 4K, NASA TV ) 

Z innymi nowościami jest naprawdę słabo. Brak Polsatów Sport Premium to jest istne kuriozum.Pakiet AXN-ów jest nadal w SD ( !!!) 

Dołącza się lokalne wersję ...TVP 3 Kraków i TVP 3 Warszawa :D a nie dołącza się lokalnych stacji TV Pomerania (dostępny w UPC i Vectrze) oraz TV Police (Vectra). 

Edited by danielpes5
  • Confused 1

Co do Polsatów Premium to pytałem o nie ostatnio w BOK Sosnowiec ,otrzymałem odpowiedż że czekają aż Polsat obniży stawkę bo oni chcieliby je udostępniać bez opłat 😄

hahaha no to sie raczej nasze niedoczekanie, że zobaczymy je u siebie w pakietach :). Raczej uważam to za ściemie niż rzeczywistość :) Wracając do 4K to mogliby Elevena chociaż wrzucić, z tego co mi sie wydaje chyba już Orange na wyłączność nie ma.

8 godzin temu, SatExpert napisał:

Kiedy dołączy TVP Polonia HD? :)

Kiedy ruszą z przekazem....: ) Obstawiam początek 2020 r.

Edited by danielpes5

Ciekawe kiedy otrzymamy TVP Kultura w HD? Od wczoraj dostępne naziemnie, a w SMS dalej z satelity wersja SD.

TVP Kultura jest już dostępna w HD 

3b47d9f773ec.jpg

Na kanale 911 odkodowany jest TEST 1 (obecnie jest to Polsat news HD)

0353d4c3d4f0.jpg