Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Tam musi chodzić o kasę no bo o co? W ogóle strasznie dziwne, że sam kanał nadaje jeszcze w SD. Skoro już nawiązujesz do kanałów które mamy w SD mimo, że nadają w HD to jest jeszcze Eska Extra i ciekawe czy są jakieś plany przejścia na lepszą jakość. Przegapiłem jakiś kanał jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Eska TV Extra zostanie na sat. podniesiona z SD do HD to na bank zakodują ją na AMEN. Polsat nie udostępnia swoich kanałów na sat. w HD. Przykładem jest choćby Polo TV, które po kilku dniach po przejściu z SD na HD zostało migiem zakodowane przez Cyfrowy Polsat. Pytam się co tam jest do zakodowania na Polo TV? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ipo napisał:

Tam musi chodzić o kasę no bo o co? W ogóle strasznie dziwne, że sam kanał nadaje jeszcze w SD. Skoro już nawiązujesz do kanałów które mamy w SD mimo, że nadają w HD to jest jeszcze Eska Extra i ciekawe czy są jakieś plany przejścia na lepszą jakość. Przegapiłem jakiś kanał jeszcze?

Sprawa AXN jest wręcz kuriozalna. Nadaje się tylko do cyrku lub kabaretu.

Co do. Eska Extra to jest tylko w SD i na razie nie ma planów przejścia do HD przez samego nadawcę.

Co do wersji HD innych kanałów to spokojnie mogły by to być jeszcze Nuta Gold (vel Gold TV) --kanał jest oferowany operatorom w wersji HD

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ipo napisał:

Serio? Przecież była w HD bo to przejście z kanału 8TV który był nadawany w HD. Tak samo w Polsat Box Go kanał widnieje pod nazwą Eska TV Extra HD.

No tak...8 TV .Faktycznie był w HD a potem jakiś czas schedę po nim przejęła Eska Extra. Zupełnie o tym zapomniałem.

Dzięki koledze @lukasz1122a wiemy że jednak Eska Extra HD jest w Vectrze : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpes5 napisał:

Dzięki koledze @lukasz1122a wiemy że jednak Eska Extra HD jest w Vectrze : )

W Vectrze jest śmiesznie bo mamy:

- Eskę TV w SD,

- Eskę Extra w HD,

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 19:23, danielpes5 napisał:

Pewnie technicy z Vectry się pomylili i dali w HD nie ten kanał co trzeba.

 

Tylko że Eska Extra TV HD ma nawet logo ze znaczkiem HD

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wielka awaria w głównym punkcie dystrybucyjnym w Szczecinie. Prawobrzeżna część miasta nie ma obecnie dostępu do internetu i telewizji.

Awaria trwa juz ponad 10 godzin

 

Edit: Awaria nadal jest nie usunięta ,to już 16 godzin.

 

Edit 2 : Dopiero po godzinie 22 usunięto awarię. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wakacje się skończyły i rozpoczyna się gorący jesienny okres... Tyle w teorii :D

Czas na fakty :

-Teen Nicka jak nie ma tak nie ma :P

-Brak nowości programowych od wiosny

-Tylko reklamują pakiety internetowe ale bez współpracy z innymi podmiotami  (Viaplay etc)

 

Na Plus wszędzie już mają światłowody.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Suruf napisał:

@Krzysztof-Sosnowiec widziałem na Klimontowie w blokach info, że przełączają się na światło. Co do abo to niech lepiej zostaną na tym progu cenowym co są :D

Ja mieszkam w Zagórzu na BMC i nic nie słychać. Pożyjemy - zobaczymy. Zapytam znajomego, pracuje u nich, może coś się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja na budynku jest lepsza ,bo jest Vectra,UPC,Orange oraz lokalny Espol. Widziałem też ulotkę jakieś nowego operatora powiązanego z Evio.(Lan-tech).  Co prawda SMS Net nie jest idealnym operatorem, brakuje tu wielu rzeczy. Ale na tym polu(stosunek cena-jakość)  póki co wygrywa. Jestem tu już 8 lat. Mam dobre promocje i się tego trzymam.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...