Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Pytam ponieważ zgłosiłem to rano i u mnie bez zmian właśnie. Jeszcze nie wiem czy to przypadek, ale mam wrażenie jakby ktoś połączenie rozłączył w trakcie rozmowy bo nagle przetrwało. Dzwonię tam pierwszy raz od dawna, a sytuacja taka z tym dźwiękiem ma miejsce co najmniej od poniedziałku.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Echkm...halo ? tu ziemia.

Mamy wreszcie jakąkolwiek nowość w SMS Net. Na SMS Info...zmieniła się plansza :D Oczywiście sieć nigdy nie zapomina o KSW i zaprasza na galę na 4 września na PPV.

Nadal jest ponad 100 dubli SMS Info które wcześniej informowały o zmianie częstotliwości kanałów. Czas najwyższy je wyłączyć bo cały proces się już zakończył.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po ponad roku od pojawienia się w ofercie kanału muzycznego MixTape dziś pojawiło się tam EPG.  :D

A mówią że Winnicki się opóźnia  w swoim portfolio :P

 

No i TNT zmienia się w Warner TV od 23 października

blog2-480x258.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, przemeksc napisał:

W Sosnowcu na BMC tam gdzie jest SM Hutnik pojawiła się Vectra ,może ktoś napisać jak to wygląda pod względem jakości ,oferty w stosunku do SMS?

Pierwsze słyszę o wejściu Vectry na BMC, chyba że do bloku 24, 28, 30, 38. One nie są w zasobach Hutnika to wspólnoty albo MZBM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemeksc napisał:

W Sosnowcu na BMC tam gdzie jest SM Hutnik pojawiła się Vectra ,może ktoś napisać jak to wygląda pod względem jakości ,oferty w stosunku do SMS?

To jest mało realne, że Hutnik dopuścił kogoś innego 🤣 Po 2 wydaje mi się, że i tak oferta SMS jest bardziej atrakcyjna niż Vectry, jakość pewno na tym samym poziomie. 

@danielpes5 zmieniło się coś podejście SMS do uruchamiania kanałów typu TVP sport 4K albo do PSP ? 

Edytowane przez Suruf
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście sie nie zmieniło. Jak na razie są dostępne tylko lub aż 3 kanały UHD (Ultra TV 4K,FILMAX UHD i Fun Box UHD).  Polsatu Sport Premium dalej nie ma. Sieć nie potrafi określić, czy kiedykolwiek te kanały pojawią się w ofercie. Jeśli chodzi o Vectrę to SMS zdecydowanie bije na ich głowę  w kwestii jakości i ilości kanałów. Po za tym są na podobnym pułapie cenowym. W dalszym ciągu dużo inwestują też w infrastrukturę światłowodową podłączając nowe lokalizację .https://www.smsnet.pl/aktualnosci/siec-swiatlowodowa-na-sowinskiego-78/

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie sprzętu używanego w SMSNET (Sosnowiec).

Czy jest możliwość otrzymania modemu, ale z dodatkową obsługą telefonu?

Mam teraz modemorouter TC7230, ale kończy mi się umowa za miesiąc i chciałbym przejść na prędkość 750.
Ale przy okazji chciałbym pozbyć się tego urządzania, na którym NIC nie można ustawić po swojemu. Gdyby jeszcze była możliwość ustawienia tego ustrojstwa w tryb BRIDGE (marzenie ściętej głowy).

Zmieniło się coś w kwestii dostępnego sprzętu?

 

I jeszcze pytanie o dekoder do multiroomu. Mam teraz model Skymaster HDXC5 Lite. Ale to też jest jakaś porażka. Podczas przeskakiwania z kanału na kanał, nagle wracamy na kanał 1 lub 2. Czasem (to już rzadko występuje) nawet w trakcie oglądania jakiegoś programu przerzuca kanał na wyżej wymieniony. Pomimo aktualizacji softu, ten problem dalej występuje.

Jest jakiś inny model do multiroomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowy rok.. nowe coś tam  i to tyle co można powiedzieć o SMSNet

Podsumowanie 2021 roku :

W sieci pojawiły się FILMAX UHD 4K,FILMAX HD,TVC HD,ANTENA TV HD,TVP KOBIETA HD

oraz Nick Music za MTV Music 24,Wydarzenia 24 HD za Superstacje oraz Warner TV za TNT.

 

SMS wyłączył kanały Hustler TV,Brazzers TV HD,Private TV,Adult Channel,Blue Hustler. Tym samym zlikwidował cały pakiet różowy.

Do dziś się zastanawiam po co oni to zrobili.

 

Zmian kanałowych było bardzo mało, nowości można było policzyć na palcach jednej ręki.

Komunikacja SMS-Abonenci nadal nie istnieje.

A "flagowa" aplikacja SMS Net Go okazała się jedną wielką kompromitacją. Apka ta wogóle nie działa, nawet nie można się do niej zalogować.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja myślę że to kwestia czasu i dołączy ona też do tych które będą musiały być wyłączone decyzją Rady. Co do TVP 3 Warszawa to kilka pierwszych dni miałem nadzieję i sprawdzałem, ale nie zapowiada się chyba. Póki co tylko w naziemnej telewizji chyba nadają więc chyba dlatego nie pojawia się u nas. TVP Rozrywka w muxie testowym więc tym bardziej myślę nie będzie na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...