Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, KML napisał:

Jeśli to prawda to o czym pisze @LorDx to już posprzątane. Pozostaje w najbliższej przyszłości wymiana na dekoder platformy albo pogodzenie się z faktem zablokowania części oferty PC+ (wybranych treści).

 

Patrz post wyżej. Jestem prawie pewny ze blokować bedą głownie Premier League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, KML napisał:

Jeśli to prawda to o czym pisze @LorDx to już posprzątane. Pozostaje w najbliższej przyszłości wymiana na dekoder platformy albo pogodzenie się z faktem zablokowania części oferty PC+ (wybranych treści).

 

Wiesz ile walczyłem o moduł? Pół roku i nie oddam go tylko dlatego ze nie obejrzę jakiegoś meczu w 4K. Mam VIP+ i mam co oglądać. Zresztą C+ internet szykuje się na otwarcie dla abonentów sat. Kanał 4 K tez ma być 

Edytowane przez mikoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się martwicie mamy TV smart jest Kodi - wspaniała sprawa - kwestia determinacji i będzie cały kontent i niższe rachunki :)

Zgłosiłem dziś reklamacje do SONY na gwarancji - brak możliwości odbioru programów 4K via sat na terenie RP zobaczymy - co odpowiedzą - trzeba dać im szanse, ale polecam również innym właścicielom zgłosić reklamację niech mają zmasowany problem - jedną osobę z ignorują - kilkaset czy kilka tysięcy raczej sobie nie pozwolą bo akcje na FB czekają

Może wymienią nie TV a płytę główną  z nowszych modeli i tyle w temacie - software z nowszych modeli AH pasuję do starszych modeli AG - tak przynajmniej jest w SONY, zatem może i bebechy przełożą i po problemie, u mnie w AG9 są różne też wersje sprzętowe - różne matryce w zależności od roku produkcji - niby ta sama seria/model a sprzęt inny i funkcjonalność również - ot taki mamy klimat 2020

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, darlen napisał:

Co się martwicie mamy TV smart jest Kodi - wspaniała sprawa - kwestia determinacji i będzie cały kontent i niższe rachunki :)

Zgłosiłem dziś reklamacje do SONY na gwarancji - brak możliwości odbioru programów 4K via sat na terenie RP zobaczymy - co odpowiedzą - trzeba dać im szanse, ale polecam również innym właścicielom zgłosić reklamację niech mają zmasowany problem - jedną osobę z ignorują - kilkaset czy kilka tysięcy raczej sobie nie pozwolą bo akcje na FB czekają

Może wymienią nie TV a płytę główną  z nowszych modeli i tyle w temacie - software z nowszych modeli AH pasuję do starszych modeli AG - tak przynajmniej jest w SONY, zatem może i bebechy przełożą i po problemie

 

Dzwoniłem dziś do sony i maila wysłałem. Wiekie oczy na ECP szukali we dwoje informacji o wsparciu dla XG. Mają pytać na "górze" i dać mi znać. Aha pani powiedziała ze jedna osoba pytała się o ECP jakiś czas temu. Także ten ....

Edytowane przez mikoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim telefonie 8 lipca również przecierali oczy ze zdziwienia - zdziwienie było większe jak im powiedziałem że maila im w marcu wysłałem z zapytaniem i wtedy mi odpowiedzieli że nie wiedzą i zapytałem ich to czemu przez pół roku się nie dowiedzieli :) - zegar gwarancji tyka 

Tylko zmasowany atak klientów pełna determinacja coś wyegzekwuje - nie w pojedynkę

Czyli dzwoniliśmy do wspólnej Pani

Edytowane przez darlen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darlen napisał:

Na moim telefonie 8 lipca również przecierali oczy ze zdziwienia - zdziwienie było większe jak im powiedziałem że maila im w marcu wysłałem z zapytaniem i wtedy mi odpowiedzieli że nie wiedzą i zapytałem ich to czemu przez pół roku się nie dowiedzieli :) - zegar gwarancji tyka 

Tylko zmasowany atak klientów pełna determinacja coś wyegzekwuje - nie w pojedynkę

Czyli dzwoniliśmy do wspólnej Pani

 

Czyli tym panem przede mną to byłeś ty :) heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Serio?Sprawdzasz ile dekoder pobiera prądu?

Jeszcze jak mi płacić będą za oglądanie reklam ?

 

Dobrze że nie ograniczam się do jednej legalnej platformy sat na dekoderze. Mam dystans do naszych platform sat.

 

Co do TV KEY na USB to z opisu tego wynalazku wychodzi że działa tylko z TV SAMSUNG i to nie każdym.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już sobie tak gdybamy. Może C+ ograniczy całe to ECP tylko do braku możliwości nagrywania. Na teście miałem ciemność i próbowałem nagrać. Oczywiście nie dało się bo był komunikat ze treść jest zabezpieczona? Nie wiem, gdybam

Edytowane przez mikoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gość napisał:

Były...

Który/które modele? Jeśli faktycznie by tak było że jakiś tv działa z ECP od Tivusat a nie działa z ECP od C+ to by oznaczało że C+ ewentualnie może coś pozmieniać w module albo producenci mogą coś poprawić w sofcie. Może faktycznie, tak jak ktoś wcześniej wspomniał, jest jakaś regionalizacja na niektórych tv i po ustawieniu Polski ECP nie działa. Albo moduł C+ jest ustawiony pod inny region i na niektórych tv ustawionych na Polskę nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...