Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakopią to oni się sami jak tak dalej będą pogrywać z klientami. To jest jakiś żart żeby 99% telewizorów nie chodziło na tym nowym wynalazku. Jakie jest zagrożenie z strony użytkowników tv mogę powiedzieć że prawie zerowe. Za niedługo będzie łatwiej oglądać coś z nielegalnego źródła niżeli z legalnego. To jest jakąś paranoja co oni wyprawiają a wtedy zostaną sami z tym całym złomem:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odebrałem moduł ECP i mam z nim mały problem, dziwny trochę ale jeszcze nie rozwiązany otóż po włożeniu do tv LG60uh850v śmiga bez zarzutu i kanały wszystkie odkodowuje, w Technisacie Digyboxx c+ bez problemu natomiast w TechniSat Technicorder ISIO STC nie odkodowuje mi kilku kanałów przykład : TVP HD, HBO HD, HBO 2 HD, Eleven Sports 3. Inne kanały działają. Znalazłem inne częstotliwości kanałów i np. Canal+ Sport 3 i 4 już odkodował chociaż wczesniej było czarno. Ma ktoś jakiś pomysł? Były jakieś zmiany częstotliwości w ciągu ostatnich dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ircios napisał:

I nie dotyczy innych modułów w tym niebieskiego , bo tak jak dekodery nie mają ECP. 

Też tak twierdzę ale @drq wymyślił swoją teorię i twierdzi, że to ja sięję dezinformacje. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie tych bzdur typu, że cameli zaraz nie będzie, bo to jest niczym nie potwierdzone tylko wymysły niektórych nawiedzonych. Camele mają się dobrze tylko że są zaparowane ze sprzętem operatora.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, tail# napisał:

 @drq wymyślił swoją teorię i twierdzi, że to ja sięję dezinformacje. ;)

Czyli według twojej teorii sprzęt bez ecp zdekoduje kanał z ecp? Zupełnie nie logiczne. Gdyby tak było, to dlaczego na camelach i module po cyfrze w ogóle nie działa 4k?

Dekodery to inne bajka, zuplenie inny software nie powiązany z modułami.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drq zadajesz coraz bardziej banalne pytania.  To myślisz że operator jest tak naiwny żeby puścić na camelach c+4k. Odpowiedź jest prosta - na canal+4k nie ma dostępnego systemu który obsłuży camel i nie będzie. Canal+ 4k jest dostępny tylko z nowych kart nazwanych cayman. Karty są dostępne z niektórymi dekoderami lub modułami niebieskimi i tymi czarnymi z którymi większość teraz ma problem, bo nie ma odpowiedniego sprzętu.

 

@Berni nie wiem czy o tej porze są jeszcze prowadzone testy, więc teraz to może nie mieć znaczenia i będzie działać u każdego.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne wyjście, aby jakoś potraktowali nas poważnie, to jakby każdy złożył wypowiedzenie na koniec obowiązującego okresu... jakby się tak wszyscy zmobilizowali, i jako powód podali ECP.. a to nic nie kosztuje, ani niczym się nie ryzykuje (zawsze można je wycofać) , to jako spółka która teraz wchodzi na giełdę może by potraktowała to poważnie.. dla akcjonariuszy odpływ klientów i ich negatywna ocena ma zawsze jakiś wpływ ;-) i by może spróbowali się dogadać z producentami TV :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się na pewno nie zmobilizują, zwłaszcza, że na razie to tylko testy. Poza tym jeżeli to będzie tylko canal+ 4k to też z tym będzie ciężko, bo zainteresowanie tym kanałem może być słabe. A skoro reszta będzie działać, to niektórzy mogą to olać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tail# napisał:

Wszyscy się na pewno nie zmobilizują, zwłaszcza, że na razie to tylko testy. Poza tym jeżeli to będzie tylko canal+ 4k to też z tym będzie ciężko, bo zainteresowanie tym kanałem może być słabe. A skoro reszta będzie działać, to niektórzy mogą to olać.

 

no właśnie tego się obawiam... dla mnie to w sumie głównie 4K... bo tu są póki co bezkonkurencyjni.. ja spróbuje za tydzień złożyć, będę akurat obok punktu i zobaczymy co powiedzą.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Berni napisał:

Ale ja przełączyłem tv o 15 godzinie i była plansza Canal+ Now.

Przepraszam że piszę oddzielnie posty ,ale dawno się nie udzielałem na forach.A do rzeczy no to jak miałem obraz o 15-tej to widać mój tv średniej klasy obsługuję ECP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berni nie wiem czy ktoś prowadzi statystyki i dokładnie wie o które godzine było włączone/wyłączone ECP. Więc trochę się spóźniłeś. Zapewne testy jeszcze będą nie raz. Ja nie twierdzę że Ci nie działało. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tail# napisał:

@Berni nie wiem czy ktoś prowadzi statystyki i dokładnie wie o które godzine było włączone/wyłączone ECP. Więc trochę się spóźniłeś. Zapewne testy jeszcze będą nie raz. :)

Dzwoniłem na infolinię techniczną ale ten gość mi sciemniał ze jak odbieram cały czas Canal+ Now to mój tv wspiera ECP,nie do końca mu wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez rozmawiałem na czacie i powiedział ze mi wyśle ponownie uprawnienia bo to zapewne przez to. Wyraźnie mówiłem o teście EPC. Tak pisze:"

To już pytanie do producenta. Jednak inne kanały działają, zatem skłaniałbym się ku kwestii uprawnień, jedynie telewizor w nietypowy sposób o tym komunikuje." :)

W innym wątku piszą że w trakcie dzisiejszych testów EPC moduły niebieskie działały. O co kanam skoro one nie obsługuje tego zabezpiecznia? Czy rzeczywiście to był test EPC? Teraz mam wątpliwości. 

Edytowane przez mikoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, tail# napisał:

Nie słuchajcie tych bzdur typu, że cameli zaraz nie będzie, bo to jest niczym nie potwierdzone tylko wymysły niektórych nawiedzonych. 

Czyli jestem nawiedzony ;-) . Zaraz nie będzie Cameli bo Cyfrowicze sami oddają i zamieniają na moduły lub na wypasy 4k za opłatą.  Sam cały czas namawiasz aby się nie śpieszyli. W takim tempie szybko znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...