Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, menthal napisał:

Czy jest już na rynku jakiś tuner z portem na moduł CI w wersji 1.4 lub innej obsługującej ECP?

Chyba tylko technisaty mają certyfikowane wejścia ci+ które umożliwiają oglądanie programów z ecp.

Nawet był robiony test na Museum 4k gdzie na programie z ecp u mnie na Ultimo 4k była ciemność a na technisacie program świecił.

W dniu 28.03.2020 o 18:51, shark napisał:

Sprawdzę 

 

Edit: Wszystko działa płynnie 

E82862-DF-EAF1-4-A5-B-8-BF1-580-FAA2851-

Program z ecp na technisacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bushiken napisał:

Tutaj mówimy o tym najnowszym, może on ma opcje przez neta? Po co byłaby opcja aktualizacji stricte w TV?

Wiem o jakim jest mowa. Przez neta nigdy nie będzie aktualizacji dla modułu. A to, że jest możliwość, to niech se będzie.  Do dekoderów też jest możliwość. I co? I nic. Dalej przez sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MR na dwóch camelach w dekoderze Pace i własnym. Wczoraj dostałem sms-a dotyczącego bezpłatnego odbioru sprzętu w związku ze zmianami w odbiorze kanałów od 1 lipca. Chciałby oddać jednego camela za modu CAM CI+ ECP  a drugiego w PACE na razie nie wymieniać, macie wiedzę czy takie coś jest możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł, który jest teraz wydawany będzie działał w tunerze TECHNISTAR S3 ISIO ?Ma on wejście CI+, bo chciałbym  wymienić camela na moduł (jak zajdzie konieczność)

https://allegro.pl/oferta/tuner-technisat-technistar-s3-isio-internet-usb-9267391982

Potrzebuję jak najprostszy i tani sprzęt dla córki do drugiego pokoju.

 

@@EagleEye@ dzięki za odp.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzysta ktoś z nowego modułu CAM CI+ ECP w Fergusonie Ariva 203? Posiadam ten tuner i ma on wejście na moduł CI+, ale nie jestem pewny, czy będzie wszystko działać. Podejrzewam, że nie będzie działał C+ 4K, ale w tym wypadku mi to obojętne, bo to w drugim pokoju i telewizor nie jest 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że na telewizorze z modułem ECP czasami, po przełączeniu na jakiś kanał wyświetla się na chwilę "sygnał zakodowany"? Nie jest to komunikat z modułu, że kanał można wykupić itp., gdzie trzeba wcisnąć "OK", żeby zobaczyć wspomniany komunikat.

Ten typ tak ma, czy dostałem jakiś walnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gwarantujemy prawidłowej pracy modułu w każdym telewizorze, bo oprócz gniazda CI+ telewizor lub odbiornik powinien mieć tzw. ECP, pozwalający właścicielowi praw do danego programu (a nie kanału), na zablokowanie dostępu na nieuprawnionym sprzęcie.

Niektóre propozycje programowe mogą być blokowane na urządzeniach CAM nieobsługujących standardu ECP.

MODUŁ CI+ 4K ECP

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...