Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2023 o 14:36, wojmir napisał(a):

Witam, mam pytanie co do treści kanałów XXX. Czy w jakiś sposób można je zakodować pinem jak na dekoderze?

 

Zależy z jakiej listy korzystasz.

Jeżeli telewizor ma możliwość pobrania z satelity listy C+, to nie trzeba nic dodatkowo robić, kanały xxx na liście C+ mają ustawiony obowiązek podawania PINu, więc na TV będzie dokładnie tak samo jak na dekoderach C+

Jeżeli korzystasz z własnej listy SAT, obowiązek podawania PINu ustawiasz ręcznie dla danego kanału w ustawieniach TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie są problemy,  ostatnio  TVN-y, TVP często przycinają na modułach a od 2 dni przycina na kartach w oscam. 

 

Co ciekawe tylko ze strony C+ jest problem, ten sam program  z Polsatu działa bez problemu. 

:/

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ktosiu napisał(a):

Co ciekawe tylko ze strony C+ jest problem, ten sam program  z Polsatu działa bez problemu. 

:/

Skoro tak to wygląda na problem z kodowaniem. Ciekawe czy na wszystkich kartach tego operatora jeśli nie to na których.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden problem z kodowaniem tylko techniczne problemy po stronie nadawcy, czyli TVN.   Teraz to zdarza się tylko sporadycznie , ale jakiś czas temu , pikseloza pojawiała sie dosłownie co chwilę. Problem dotyczył głównie TVN24. I działo się to zarówno z modułu C+ jak i PB.  Widocznie nie do końca to jeszcze poprawili.  

Edytowane przez kedar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden problem z kodowaniem tylko techniczne problemy po stronie nadawcy, czyli TVN.   Teraz to zdarza się tylko sporadycznie , ale jakiś czas temu , pikseloza pojawiała sie dosłownie co chwilę. Problem dotyczył głównie TVN24. I działo się to zarówno z modułu C+ jak i PB.  Widocznie nie do końca to jeszcze poprawili.  

Ja zaobserwowałam na TVN24, TVN i TV7. Dziś już całkiem sporo, bi cały ekran w pkselozie. Wczoraj było sporadycznie i tylko u dołu ekranu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę mam dobrze ustawiona. Mam fachowca w domu. To przycinanie pojawia się co jakieś piec minut i trwa pare sekund. Ja mam dwa moduły C+, teściowa dwa dekodery Polsatu. Jedna antena konwenter 8-wejściowy, i oni nie zgłaszają problemu z odbiorem. Do niedawna wszystko dobrze działało.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam bez ECP i nie działa wcale CANAL+4K, blokada ta ECP i jak to jednym z ECP dali to i mają, a ci co mają sprzęt bez ECP nie i czarny ekran, sprzedają jedno i drugie, naciąganie na nowe koszta i wydatki te osoby co mają bez te ECP.

ECP to nie to samo co 4K, tylko blokada abonentom bez ECP. i jest jedno wielkIe oszustwo, kłamstwo porobione!

Ciekawe, kiedy poblokują tym ECP ,też inne kanały HD I WSZYSTKO, tylko na to czekać.

I będzie tylko w sklepy sam dedykowany sprzęt z tym ECP, a w innym bez ECP nic nie będzie działać!

A jeszcze telewizor oprócz samo 4K, też musi obowiązkowo obsługiwać te ECP, a wszystkie i większość telewizory, dekodery nie mają tego ECP wcale!

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest CANAL+4K w ECP, znajomy za ścianą, ma sprzęt za i mu nie działa,ma czarny ekran na tym kanale.. Ma wykupiony abonament z tym Canal+4K, sprzęt bez ECP i mu to nie działa. Działa mu tylko MUSEUM 4K i LOVE NATURE 4K, ELEVEN SPORTS 4K.

Canal+4K mu nie działa, bo nie ma te ECP! Pytał na infolinia BOK , czemu mu nie odbiera to mu odpowiedzieli, że niektóre treści są zabezpieczane i nic nie zrobią i kazali cały sprzęt bez ECP, wymieniać mu na te ECP, bo  mu tego nie załączą i temu mu to nie działa i ten CANAL+4K, bo ma bez ich ECP!

A płacić niestety musi i mu każą,  za czarny ekran na tym i ich blokady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...