Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko bo można a każdym systemie to w końcu ta sama enigma2. 

VTi ma to tylko już wbudowane i przygotowane do działania w systemie a na innych trzeba się trochę postarać by zrobić albo zrobić po nagraniu samemu  by mieć to samo. 

 

Projekty tego typu zarzucono na innych systemach z powodu nie obsługiwania przez enigma2 modułów. 

Tak praktycznie  to moduły obsługuje tylko VTi albo system producenta Vu+  a na innych systemach należy użyć do tego pluginu. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2023 o 17:10, ircios napisał(a):

Bo nie masz C+ 4k. C+ 4K dobiera się osobno podczas umowy,  a przy aneksowaniu trzeba powiedzieć,  że ten kanał sie chce.

Kupilem ten Modul i karte w polskim sklepie przez internet bo nie mam PESELu i nie mieszkam w Polsce. byl pkiet Canal+ z i bez 4K do wyboru, wybralem ten z 4K i lipa..

Moze ten sklep jeszcze cos zrobi by mi udzielic pomocy, nie stracilem resztę nadziei...

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie spojrzeć ten sklep nie oferuje wcale programu C+4K czy innych programów 4K w ofercie na kartę  tylko dostęp do konkretnych pakietów i programów  z modułem 4k.  

 

Po prostu przez zakupem nie sprawdzono jakim zasobem programów dysponuje oferta na kartę. 

 To że jest  w promocjach czasami program 4K wcale nie świadczy o tym że będzie w subskrypcji . 

 

  Kanał promocyjny nie stanowiący oferty. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte Ofertą „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” usługi/Pakiety. Udostępnienie jak i wycofanie takich usług/Pakietów nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta. Regulamin Oferty „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” ust.8 pkt.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LorDx napisał(a):

Wydaje mi się że miesiąc promocyjny c+ 4k powinien być na camie ECP, potem tylko umowa.

Nie tylko ci się wydaje ale jest bo właśnie go oglądam. Pierwszy miesiąc potem zostaje oferta na kartę chyba że przejdziesz na umowę to możesz dalej C+ 4K oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Wczoraj praktycznie cały wieczór czytałem forum i nie znalazłem odpowiedzi. Postanowiłem się odezwać i poprosić o "analizę przypadku"

Mam czarny moduł CI+ (platforma canal+), który jest czytany przez telewizor sony KDL-43W755C - mam możliwość wejścia pilotem w menu modułu, wersja softu to: 35.00.50.02.02.00, aktualizacja 41.
Jest jednak problem z odczytaniem danych karty przez telewizor - wszędzie są informacje N/A - a telewizor, właściwie sam moduł sypie podczas włączenia telewizora komunikatem: "Błąd uwierzytelniania pomiędzy odbiornikiem TV,a modułem: 11".

Moduł był wymieniany w punkcie obsługi, na mur beton nowa sztuka jest sprawna, ponieważ była testowana w innym telewizorze z powodzeniem - włożenie karty do modułu prawidłowe.
Dodam tylko że mój  KDL-43W755C jeszcze 3 tygodnie temu działał poprawnie z czarnym modułem CI+ bez jakichkolwiek komplikacji...
Moje kroki oprócz wymiany CI+ to przywrócenie ustawień fabrycznych, twardy reset z zieloną diodą oraz weryfikacja softu telewizora (wg infolinii sony ostatnia kompilacja to: PKG5.457.0193EUA i taka posiadam).

Proszę o wsparcie :) kanały FTA śmigają...

Edytowane przez kaczmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam moduł Cam w TV . Co pewien czas trace uprawnienia odbiorcze . Aby przywrócić uprawnienia konsultant sugeruje ustawić kanał TVP1 i oczekiwać na ich przywrócenie , pobranie .Pytanie dlaczego akurat uprawnienia odbiorcze są wysyłane z sygnałem TVP1 a nie np Canal +? Dlaczego konsultant wskazuje aby przełączyć sie na TVP1 a nie np na Canal +? Czy w sygnale innych stacji nie ma przesyłanych uprawnień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jarek19777 napisał(a):

Dlaczego konsultant wskazuje aby przełączyć sie na TVP1

Bo tak jest najprościej. Zamiast tłumaczyć zwykłemu użytkownikowi technicznym (dla użytkownika) bełkotem, mówi po prostu "proszę przełączyć na kanał TVP1". Każdy rozumie co ma zrobić i nie ma problemu. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kaczmar napisał(a):

chodzi o to, że operator rozsyła klucze przez transponder na którym jest TVP1 - na tym transponderze są pewnie inne kanały i oglądając je również jesteś w stanie odebrać uprawnienia.

Wiesz, że dzwoni w którymś kościele, ale nie wiesz w jakim. Uprawnienia idą z każdego TP C+.

I tak jak pisał @meckbar  . TV 1HD, bo tak najprościej.

 

@Dr.STech na kodowanym kanale od C+, którego nie ma w ofercie, uprawnienia i tak spadną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...