Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, czerstwy napisał:

Na tym module to nie działa raczej żaden kanał 4K a nie tylko C+4K.

Zdaje się, że tylko CANAL+ 4K wyautowali i to nie moduł nie da rady tylko to "zasługa" konfiguracji karty przez operatora.

 

Edit: W opisie produktu jest informacja

UWAGA:
CANAL+ 4K UHD nie jest gwarantowany na tym module. Operator preferuje wymianę na nowy moduł z ECP. Jeśli ktoś nie potrzebuje CANAL+ 4K, bo nie ma odbiornika lub telewizora 4K to można ten moduł kupić. Kanał Museum 4K jest przez 1 miesiąc w cenie.

 

22 minuty temu, Darek z Ozimka napisał:

chodzi mi oto, czy niebieski moduł bez problemu zadziała w moim telewizorze?

Jeśli telewizor ma kieszeń na moduł CI+ to powinno działać. Jeżeli potrzebujesz potwierdzenia na 100% to poszukaj kogoś, kto użyczy Ci moduł i będziesz mógł sprawdzić. Teoria teorią a praktyka i tak wie swoje...

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 minutę temu, Darek z Ozimka napisał:

@Jaś Fasola Mój telewizor jest zgodny z DVB-S2 i CI+.

 

To daje Ci wysokie prawdopodobieństwo, a nie gwarancję działania. 

 

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

To nie watęk o tym kto jaki ma tv

Pierwotne pytanie dotyczyło kompatybilności modułu. Chyba Ci to umknęło...

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

@ircios Niebieski moduł będzie w prepaid, także te 14 dni chyba mnie nie będzie obowiązywało.

Kup,włóż do wejścia CI+ w tv i na razie nie aktywuj karty. Sprawdzisz tym czy go zainicjuje w czytniku na moduł CI+. Wtedy masz możliwość zwrotu. Tylko gorzej będzie jak aktywują na całej ofercie ecp to wtedy może w twoim tv nie działać.

Edytowane przez blaugrana18
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.04.2022 o 08:05, mikoko napisał:


Hm nie ukrywam pełne zaskoczenie. A pamietam dyskusje jak to nie da się wprowadzić ecp aktualizacją oprogramowania. Skoro na liście jest XG85 to mam nadzieje ze AG8 tez znajdzie się na niej znajdzie. Softy mają w tej samej grupie

Już AG9 i AF9 nie ma na liście wspierających ECP  - jam się do tego przyczynił ;) zareklamowałem mój AG9, reklamacja została uznana, rozpatrzona, zadano tysiące pytań o numer seryjny, kraj pochodzenia, numer firmwaru, dostęp do internetu i wiele wiele innych, a na końcu stwierdzono że Serwis Sony się pomylił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, darlen napisał:
Już AG9 i AF9 nie ma na liście wspierających ECP 


Dlatego było to dla mnie zaskoczeniem. Miałem XG9505 który był na liście a mój ecp nie miał. Jakże tak jeden ma a drugi nie? Sprawa się wyjaśniła

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie. Czy ktoś z was ma MR na dwóch modułach z ECP i przedłużał ostatnio umowę ? Dwa lata temu zmieniałem stary MR z camelonów na moduły, mam extra za 44,99, po okresie gwarantowanym cena wzrośnie o 3 zł.  więc śmiech, ale właśnie jak to jest, czy mi też wyłączą 1 kartę? Jest ktoś w takiej sytuacji jak ja, podzielcie się. pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, cidik napisał:

na kanale dla abonentów? i co tam chronią? darmowe trailery które są tam emitowane? emoji1787.png

Testują. Każdy może sobie tam sprawdzić,  czy posiadany tv jest kontabilny z ECP.

 

@bastek6wyłączą kartę dodatkową do MR. Będziesz musiał wziąć 2 umowy, albo MR w sieci. Oczywiście wtedy zdajesz moduły. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...