Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo udajesz, że nie rozróżniasz tego że ktoś może coś ogarniać od tych co nie ogarniają przez co nie potrafisz zrozumieć że ktoś może nie mieć żadnych problemów i o tym pisał @lamuerte

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest to forum by wzajemnie sobie pomagać w problemach.

Chyba że kogoś to szalenie męczy i robi to z wielkiej łaski, serwując odpowiedzi podszyte ironią.

Sądzę że wielkie uznanie należy się  tym którzy cierpliwie i obszernie odpisują pomimo tego że pytania się powtarzają.

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aro napisał:

@arteco działa Ci moduł na Philips PUS7334 gdy są testy na Canal+ Now? 

Mój moduł to ten najnowszy z marca czarny z niebieskim tłem, wszystko działa bez problemu ,przed zakupem Phillipsa PUS7334 50 cali konsultowałem  zakup pod moduł i z serwisem firmy i nc+,polecam.

9 godzin temu, robert451 napisał:

czy na tym androidzie tv wszytkie nc+go, canal+ott mozna zainstalowac

Jak wrzucisz KODI to wszystko chula bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patryszq napisał:

 

 Sytuacja jest o tyle śmieszna , bo " niezależni " szydzili z tych , co są przy dedykowanych dekoderach z umową ,

 

Mierzysz innych swoją miarką... Szydzisz w tym temacie niemal nieustannie, więc wrzuciłbyś na luz. Wszyłoby to na zdrowie Tobie i innym, których (napiszmy to ładnie) irytujesz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, meckbar napisał:

 

Mierzysz innych swoją miarką... Szydzisz w tym temacie niemal nieustannie, więc wrzuciłbyś na luz. Wszyłoby to na zdrowie Tobie i innym, których (napiszmy to ładnie) irytujesz.

Szydzę ja , stwierdzam hipokryzje niektórych święcie przekonanych tutaj ?? dopóki postacie które tak szumnie twierdziły i były przekonane , że do dekodera operatora nie wrócą bo wyznają tylko moduł i charczeli na tych co go używają z własnego wyboru , dopóty będę się przyglądał temu jak sprawa bardziej się rozwinie i to w która stronę i tyle  w temacie ! sam używałem cudownego modułu bo w certyfikowanym tv z r2020 - miał działać jak ta lala  , i zonk , ale ja miałem okazje to sprawdzić  mając pod ręką i tak ultraboxa  z wyboru . Inni z przymusu , wracając z modułu do dekodera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niebieski moduł cam. Kupiłem go w grudniu 2018 roku (nc+ na kartę) i od razu przeszdłem na abo. Wczoraj nie mogłem obejrzeć Canal+ 4k (brak uprawnień...). Wszedłem na stronę canal+, widniało info o przysługującej wymianie modułu na CI+ ECP. Dziś podjechałem do punktu i został mi wydany moduł CI+ ECP (oczywiście z nową kartą). Stary moduł i karta zostały ze mną - ponieważ był mój własnościowy. Nowy moduł jest dany w najem bez żadnych opłat. Ogólnie wydanie modułu przebiegło bez najmniejszych problemów i "cmokań".

Nowy moduł podłączyłem do Samsunga QE55QF9FNA (2018r.). Na początku pokazywał błąd 202, jak załapał TVP1 HD to na C+4k pokazywał błąd 204. Po kilku kolejnych minutach odpalił również C+4k. Nie wiem jak z ECP (w tym tv), nie zdążyłem sprawdzić wcześniej jak było okienko na Canal+ Now.

Edytowane przez imperpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat trochę stanął na głowie. Z meczy ligowych jednego kraju zrobili kontent super ultra premium, który musi być super ultra zabezpieczony ECP. Tymczasem transmisje z innych dyscyplin sporu lecą albo na całkowicie otwartych kanałach, albo na kanałach niby kodowanych, ale bardzo łatwo dostępnych w byle kablówce. Co takiego nadzwyczajnego jest w piłce nożnej, że tak jest?

Edytowane przez przemek1234
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...