Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nabyłem sobie moduł z ECP, z oferty na kartę, wsadziłem do TV Sony XG8596 i mam komunikat "Weryfikacja urządzenia, proszę czekać". Stoi tak już z dobrą godzinę. Jakiś czas temu widziałem podobny post, ale nie mogę zlokalizować. Czy jest rozwiązanie tego problemu? Dodam, że mam tam Caymana, mam też Camelona z MR i na obu kartach ten sam komunikat.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bastek6 napisał:

Cześć, nabyłem sobie moduł z ECP, z oferty na kartę, wsadziłem do TV Sony XG8596 i mam komunikat "Weryfikacja urządzenia, proszę czekać". Stoi tak już z dobrą godzinę. Jakiś czas temu widziałem podobny post, ale nie mogę zlokalizować. Czy jest rozwiązanie tego problemu? Dodam, że mam tam Caymana, mam też Camelona z MR i na obu kartach ten sam komunikat.

 

Przeprowadź aktualizację modułu na TVP1 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bastek6 napisał:

I kolejna sprawa: moduł kupiłem typowo pod Camelona i nie chciałbym, żeby aktualizacja popsuła działanie Camelona w module.

 

Moduł CAM CI+ ECP Platformy CANAL+ jest dostarczany wraz ze sparowaną z nim kartą Cayman i jako taki przeznaczony jest do współpracy właśnie z tą kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, nie wszyscy o tym wiedzą, że Camele bardzo dobrze się czują w module, który ma przypisaną kartę Caymana. Może do tematu trzeba przykleić post z tą informacją, aby wszyscy nie czytajacy od razu to wiedzieli i nie było za dużo podobnych pytań i odpowiedzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mikoko napisał:

Zapytam, jaki masz soft w telewizorze? Czy czasem nie wrzucałeś od modelu XH?

Soft pobiera się z automatu przez sieć, więc chyba jest oryginał. Dziwi mnie info na stronie Sony, że najnowszy jest PKG 6.3632, niby z 15.07.2020r., a ja mam w TV 6.4758 i na tym mi nie działa. W robocie mam Sony XF8577. Tam jest soft 6.555 i moduł wykrywany jest normalnie. Co dziwnie, na stronie Sony, tego XF8577, jest info, że najnowszy soft to właśnie 6.5555. Czyżby Sony bubla wypuściło?

@mikoko Jak dobrze pamiętam to tobie na Sony działał ten moduł? Jaki masz TV i soft?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym sofcie 6.4758 moduł ci nie zadziała. Przykra prawda.

Mi moduł działał na 6.3632 a na 6.4758 i 6.4770 nie działa

Nie sprawdzałem jeszcze na 6.4774 bo nie mam już modułu

Modele xG wypuszczane do końca 2019 miały soft 3632 później z kwietnia miały już 4758

Jedyne wyjście to serwis i gwarancyjna wymiana płyty głównej z softem 3632

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim forum czytałem, ża na sofcie 4758 działa moduł od ich kablówek. Czarny ECP ma zabezpieczenia i pewnie dlatego nie działa. Sony nie ogarnęło tematu.

Zobacz jeszcze, czy ci skanuje satelity, bo obawiam się, że ci paczki C+ nie znajdzie. Zresztą, nic nie potrafi znaleźć. Daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zabek1441758178 napisał:

Cześć, nabyłem sobie moduł z ECP, z oferty na kartę, wsadziłem do TV Sony XG8596 i mam komunikat "Weryfikacja urządzenia, proszę czekać". Stoi tak już z dobrą godzinę. Jakiś czas temu widziałem podobny post, ale nie mogę zlokalizować

Podobny problem jest opisany na ostatniej stronie w dziale ,,Moduł CAM CI Cyfrowego Polsatu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość nowy telewizor Philips 50PUS8804 oraz dostałem dziś moduł CAM Ci+ ECP + kartę cayman wymienioną za cameleona. Problem jest taki że kanały przełączają się około 4-5 sekund. Mam usługę multiroom i drugi dekoder wifibox wraz z kartą cameleon i tu kanały przełączają się około 2-2,5 sekundy.

 

Wyłączona kontrola rodzicielska zarówno w telewizorze jak i w opcjach modułu.

Brak aktualizacji dla karty jak i modułu. Telewizor wraz z oprogramowaniem do pilota zaktualizowałem do najnowszej wersji  i dalej to samo.

 

Jak długo przełączają wam się kanały w module ECP wpiętym bezpośrednio do telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...