Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie tego modułu szarego po c+ ,czy jest jakaś szansa żeby to zaktualizować do najnowszej wersji oprogramowania bo ten który posiadam ma starszą wersję i co jakiś czas mam wszystko zakodowane i muszę ponownie uruchamiać tv.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sprawa jest

od paru dni NC+ nie mam prawie połowy kanałów 

telewizor LG 60UH6507 + MODUŁ CAM CI+

na transponderach 11508 11488 11278 brak sygnału

reszta działa bez zarzutu , sygnał i jakość na 100 procent

Do tej pory wszystko smigało bez problemu , od 5 dni kicha

Gdzie szukac problemu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina softu telewizora.. Sprawdzałaś jak działa w innym sprzęcie?
Sprawdzałem ,mam dekoder z wejściem na moduł i bezpośrednio na kartę i na module to samo co na tv co jakiś czas zakodowane ,a karta bezpośrednio i jest ok.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowszy to ja wiem że nie ma szans, chodzi oto że mój ma przedostatni soft a chciałbym zaktualizować do najnowszej wersji której nie ma już na satelicie i na której nie występują problemy a nie wiem jak i czy jest jakiś inny sposób.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2019 o 23:42, roberttosat napisał:

To w końcu brak sygnału czy sygnał 100%? Podaj parametry sygmału na częstotliwości 11508.

na 11508 11488 11278 zero sygnału na reszcie 100 % , antena nie ruszana , do tej pory wszystko było na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, koval napisał:

na 11508 11488 11278 zero sygnału na reszcie 100 % , antena nie ruszana , do tej pory wszystko było na 100 %

 

Jak nie ma sygnału to albo przestawiona antena albo problem sprzętowy jak nic nie mieszałeś w ustawieniach(konwerter, przewód lub głowica w TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy taki moduł  https://allegro.pl/oferta/modul-cam-ci-conax-smit-tnk-smart-hd-nc-6853878025 obsłuży mi kartę Nc+ w TV LG mam abonament dekoder mediaBOX+ 

a w przyczepie kempingowej dekoder  https://www.ceneo.pl/51587761 taki polecił mi kolega  zabieram kartę na wyjazdy i w tym dekoderze działa mi 

pytanie czy ten moduł też będzie odbierał moje kanały z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...