Skocz do zawartości

Zmiany na orbicie


mk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenia duszpasterskie :lol:

 

Zmiany na orbicie będą jeszcze jutro, a następne pojawią się w najlepszym wypadku w poniedziałek 20.08.2007.

 

Czy Futbol w telewizji pojawi się na sobotę i niedzielę okaże się dopiero jutro lub w sobotę...

 

Niestety prześladują mnie awarie komputerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość PawelU1981

Ja staram się opisywać zmiany na Hot Birdzie i Astrze 1 w odpowiednich tematach na forum. Mam nadzieję, że to się komuś przydaje. @Mr. Orbita robi kawał dobrej roboty i nawet ładne zapy są wklejane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zniszczenia. Nasz stary poczciwy Hot Bird o ile jeszcze będzie na orbicie, to chyba przeżyje. Prawdopodobieństwo zderzenia jest oceniane na zero. :wink: Jedynie będzie fajne zjawisko do oglądania (za 22 lata :lol:):

Najmniejsze zbliżenie do Ziemi nastąpi, według obecnych danych, w piątek 13 kwietnia 2029 roku. Obiekt osiągnie jasność 3,3 magnitudo i będzie widoczny gołym okiem w Europie, Afryce i zachodniej Azji. Będzie to pierwszy taki obiekt w znanej historii, który minie Ziemię w tak małej odległości. Naukowcy uważają, że planetoida wielkości Apophis mija naszą planetę w podobnej odległości średnio raz na 1500 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe swoją drogą w ogóle czy wtedy będzie istniała telewizja cyfrowa, może wymyślą coś innego :roll: Kto wie co to będzie za 22 lata... Może znajdą taki sposób kompresji, że na jednym TP będzie można dać 200 kanałów w HD (wtedy dzisiejsze HD będzie SD) :roll:

 

PS. Paweł - dzięki za podpis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981

Może czas kupić okulary, skoro ciężko się czyta...

Mr. Orbita bardzo często i tak pisze znacznie więcej w serwisie niż ja na forum w sprawie zmian... Poza tym ja wybieram często najważniejsze zmiany, a Mr. Orbita pisze o wszystkim co się wydarzyło praktycznie natychmiast...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chomik44

 

Urlop się należy autorowi :P Przy dobrych wiatrach Zmiany na orbicie wrócą w poniedziałek (ale jak ktoś przeczytał cały temat, to wie jak to bywa z zapowiedziami - jedno jest pewne - Zmiany na orbicie w serwisie SAT Kurier są jak bumerang - zawsze wracają 8) Tak będzie i tym razem za kilka dni).

 

EDIT: Będzie dalszy poślizg, bo zdecydowałem się najpierw zająć forum - proszę o cierpliwość - forum załatwione, więc zabieram się za Zmiany na orbicie i będą na tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heh - trochę mi się ten poniedziałek poprzesuwał :lol: Ale jak zwykle przypominam, że póki działam w ramach satkurier.pl Zmiany na orbicie będą pojawiać się zawsze - nigdy nie porzucę tego działu z własnej woli, więc nawet jak będą jakieś przerwy (wszak urlop mi się należy :P ) - Zmiany na orbicie zawsze wrócą i tak jest tym razem ;)https://satkurier.pl/?dx-er/&kat=83&id=39468 - podsumowanie za okres od 1 do 23 stycznia. Miłej lektury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...