Skocz do zawartości

Zmiany na orbicie


mk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zanim ktoś zapyta wyprzedzam fakty - kolejne wydanie zmian na orbicie jest w drodze - przerwa spowodowana sezonem urlopowym (musimy sobie jakoś radzić - raz ktoś zastępuje mnie, innym razem ja kogoś ;) ). Zbiorczą aktualizację za okres od 2 sierpnia wrzucę za kilka dni - stay tuned ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś jak się uda - są praktycznie gotowe, ale ciągle mi coś przeszkadza w ich wypuszczeniu - teraz znowu Telewizja na Kartę startuje - i znowu będę miał dodatkowe zajęcie na głowie, ale spokojnie - tekst ma status do załadowania :jupi:

 

Przedsmak może? ;)

 

Express AM33 (96.5E):

 

- na 11.022H SR=5700 FEC=3/4 włączono niekodowany kanał GTRK Kuzbass (308/256/8190) oraz stację Kuzbass FM (-/257/8190),

 

- na 11.117H SR=4444 FEC=3/4 włączono niekodowany kanał Enisey Region (4130/4131/4130) oraz dwie stacje: Radio Rossii (-/4131/4130) i Russkaya Volna (-/4184/4130),

 

- na 11.463H SR=3200 FEC=3/4 z 11.463V SR=3200 FEC=3/4 przeniesiono kodowane (BISS): kanał GTRK Tomsk (96/97/96) oraz stacje: Radio Rossii (-/256/96) i Radio Sibir (-/257/96),

 

 

Yamal 201 (90E):

 

- wznowiono kodowanie (BISS) kanału Vesti z 11.092V SR=26470 FEC=3/4 (3901/3902/3901),

 

- na 11.671V SR=18200 FEC=5/6 włączono niekodowaną stację Radio Best FM (-/2106/2106),

 

 

Express AM2 (80E):

 

- pakiet Orion Express został przemianowany na Viva TV,

 

- na 11.044H SR=44950 FEC=5/6 w miejscu Neo Music jest tu nadawany niekodowany TV XXI (314/414/314), Ocean TV został zastąpiony przez KidsCo (320/420/320; kod.: Irdeto 2), a National Geographic Channel Russia podmieniono na Telekanal Football (324/424/324; kod.: Irdeto 2),

 

- na 11.500H SR=5000 FEC=3/4 z 11.498H SR=20660 FEC=3/4 przeniesiono kanał z przekazem danych HeliosNet,

 

- na 11.606V SR=44950 FEC=5/6 włączono kodowany (Irdeto 2) kanał Universal Channel (344/444/344). W miejscu TV XXI jest nadawany niekodowany 1Rock TV (330/430/330), Telekanal Football został zastąpiony przez National Geographic Channel Russia (339/349/339; kod.: Irdeto 2), natomiast KidsCo podmieniono na Ocean TV (342/442/342),

Reszta znajdzie się tak szybko, jak to tylko możliwe w serwisie. Przypominam, że tekst będzie obejmować cały okres od 2 sierpnia, w związku z czym odniesieniem będą zmiany z 1 sierpnia i wyliczone jest wszystko co stało się od 2.08 do dziś (trochę tego jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dla osób stęsknionych za zmianami na orbicie w serwisie: jeśli nic nieoczekiwanego nie pokrzyżuje moich planów, to powinny pojawić się w nocy z niedzieli na poniedziałek (jak zwykle po przerwach: aktualizacja zbiorcza, a później tryb codzienny aż do następnej przerwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę cierpliwości - musiałem przyśpieszyć oddanie tekstu o odbiorniku Golden Interstar GI-S900CI HD do SAT Kuriera 9/2009, w związku z czym prace się opóźniają, dziś też nie uda się tego puścić. Proszę uzbroić się w cierpliwość, podam nowe terminy na dniach. Przypominam, że jak pisałem kiedyś - zmiany zawsze po przerwie wrócą, mam po prostu taki natłok obowiązków, że ogarnięcie wszystkiego za jednym zamachem nie jest możliwe. W przyszłości będziemy musieli przemyśleć zmiany w formie prezentacji zmian na orbicie, aby ich składanie było mniej czasochłonne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Niestety tym razem muszę rozczarować czekających - decyzją odgórną zmiany na orbicie zostały zawieszone (choć mam je przygotowane za okres do 1 sierpnia, są po prostu nieopublikowane i raczej nie będą). Ich przygotowanie zajmuje zbyt dużo czasu, nawet do 8 godzin dziennie. Nie jestem w stanie poświęcać tyle czasu tylko na jedno zadanie. W drodze jest coś, co zmiany na orbicie zastąpi, ale na tą chwilę ciężko mi wyrokować kiedy będę to w stanie zaprezentować...

 

Szkoda, że takie rozstrzygnięcie pojawiło się akurat zaraz po pięcioleciu prezentacji Zmian na orbicie na satkurier.pl, ale mimo najszczerszych chęci dalsza praca w takim trybie jak dotychczas nie jest możliwa, a za przeproszeniem chałtury w sieć puszczać nie chcę. W czerwcu pracowałem często po 12-16 godzin dziennie, a od początku roku zdarzały mi się nawet nocki (czyli przychodziłem do pracy, zostawałem na noc i na kolejny dzień, rekord dobiłem do bodajże 38 godzin na nogach bez przerw, byleby ze wszystkim zdążyć). Nie mogę tego dalej tak ciągnąć.

 

Proszę o cierpliwość, jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to wrócimy ze zmianami, ale w innej, autorskiej formie.

 

PS: Żeby ktoś nie odniósł się do mojego wcześniejszego postu - proszę zwrócić uwagi na daty - w 2009 roku zmiany wróciły ;) Proszę też bez reklam innych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda że już nie ma szans na powrót tego działu (choćby w formie podsumowań miesięcznych tzn. troszkę rozszerzonymi informacji w stosunku do tego co jest w Satkurierze papierowym) - muszę przyznać że nawet był ciekawy i pomagał w znajdowaniu nowych ciekawych kanałów.

A co do tego co masz już gotowe to mógłbyś to opublikować - przynajmniej opóźnienie byłoby mniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...