Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję wszystkim, którzy otrzymali nowe rangi :D

 

Widzę że ja niczym sobie nie zasługuję na tym forum. :( Jednak pewny użytkownik miał rację- na tym forum liczy się tylko ilosć postów- mowa tu o @James_b którego większosć postów to bezsensowne posty. I nikomu nie gratuluję. :cry::cry::cry:

 

Radzę Ci przejrzeć posty użytkownika james_b, a później komentować. Niestety, ale na rangę należy sobie zasłużyć i w przypadku james_b jest to w 100% dobre posunięcie, należało mu się.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie chociaż trochę, jakby każdy na tym forum miał rangę PRZYJACIEL lub VIP co to by było.

Napewno wasz wkład w dalszy rozwój tego forum byłby coraz mniejszy, ponieważ kazdy by osiągnął to co chciał.

 

Pomyśl o tym że nie każdy pisze tu tylko dlatego, że chce zdobyć range.

Są użytkownicy którym zależy bardzo na podwyższonej randze ale nie wszystkim :D

A tak w sumie to tu mamy dobry przykład na to :( oczywiście bez obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci przejrzeć posty użytkownika james_b, a później komentować. Niestety, ale na rangę należy sobie zasłużyć i w przypadku james_b jest to w 100% dobre posunięcie, należało mu się.

 

Pozdrawiam.

 

Może nie większość postów, ale połowa na pewno jest bezsensownych (czytaj: nic nie wnoszących do tematu). Po drugie: racja, zasłużył sobie. Nabijaniem- 6000 postów w ciągu półtora roku. Brawo. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tutaj półtora roku, a ponad dwa lata (od 1 stycznia 2007 roku), spójrz na datę rejestracji.

Nie powiem, że kiedyś nie zależało mi na randze, bo zależało, teraz jest inaczej. Nikogo o nią nie prosiłem, a jednak dostałem - jeśli nie wiesz za co to przeczytaj posta @Zając Wielkanocny. Piszę, bo po prostu to lubię, choć w tym momencie jakoś nie chciałbym się odzywać, ale już wcześniej ugryzłem się w język.

Także proszę Cię, następnym razem zanim coś napiszesz to przemyśl to dwa albo więcej razy, żeby czasem nie chlapnąć czegoś niemądrego.

 

A teraz nie chcąc wchodzić z żadnym użytkownikiem w konflikt po prostu odsuwam się na bok i nie wkraczam już na ten temat. Co chciałem to napisałem (w wersji light) i w najbliższym czasie tutaj tego tematu nie mam zamiaru poruszać, niech Wyżsi zrobią co uważają za stosowne.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

PS. Sam w zeszłym roku @VH 1 pisałeś o przyznaniu mi rangi moderatora, ciekawe co ja Ci zrobiłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH 1 - podaj przykład tych postów nic nie wnoszących do tematu , to ci uwierzę , bo jak na razie to uważam , że james_b , jak i inni nagrodzeni zasłużyli na rangi , a innym pozostało bardziej się udzielać na forum :D . Przy okazji : gratulacje dla wszystkich , którzy dostali nowe rangi :brawo: . Mam nadzieję , że kiedyś też sobie zasłużę na jakąś rangę , aczkolwiek duzo mi jeszcze brakuje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie zrobiłeś, ale coraz bardziej sądzę że każda ranga (nawet Przyjaciel) to użytkownicy z dużą ilością postów (wyjątek tu stanowią @etienne i @Mateusz_CP). I większość użytkowników udziela się w dziale sportowym.

 

@pavl6- @James_b sam przyznał się że kiedyś pisał posty na ilość (i na rangę), a nie na jakość, więc nie potrzebnie jest pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie sprostowanie: Źle odbierasz to co napisałem. Wtedy akurat po prostu zależało mi na randze, nie chodziło o tzw. nabijanie postów. W tej chwili mówiąc najprościej: zwisa mi ilość postów i ranga, chcę być z użytkownikami Forum.

 

Widać, że jestem niekonsekwentny, miałem się nie odzywać, a jednak to zrobiłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. @Mateusz_CP dostał rangę za zwycięstwo w typowaniu - takie tu panują zasady. Zwycięzca każdego typowania dostaje w nagrodę rangę.

2. To, że ktoś dużo udziela się w dziale sportowym, nie oznacza, że nic nie robi w innych częściach forum.

 

Mógłbym jeszcze coś napisać, ale lepiej niech zostanie, tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o tym właśnie napisałem. :roll: Ranga ''Przyjaciel'' należy do użytkowników udzielających się w sporcie lub posiadających dużą liczbę postów.

A np. ja? Mam dużo postów, udzielam się w sporcie, i z tego powodu nie zasługuję na rangę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tutaj się nie udzielać gdyż ta dyskusja mnie nie dotyczy, ale...

Rada dla VH 1: Zależy Ci na jakiejś randze zacznij typować w dziale Sport. Masz tam sześć typowań. Wygrasz, któreś - ranga niemal gwarantowana. Będziesz miał rangę i nie będziesz narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o tym właśnie napisałem. :roll: Ranga ''Przyjaciel'' należy do użytkowników udzielających się w sporcie lub posiadających dużą liczbę postów.

A np. ja? Mam dużo postów, udzielam się w sporcie, i z tego powodu nie zasługuję na rangę?

 

Zasługujesz, ale rangi ''Przyjaciel'' nie może mieć ten kto pomaga, doradza itp. Moim zdaniem ''Przyjaciel'' nie powinien polegać na dużej ilości postów. A co do sportu to mogłaby by być nowa ranga, np. Sportsman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rangi VIP oraz Przyjaciel (nieważne z jakim podpisem) są równorzędne. Różni je tylko to, za co są przyznawane. Jeden przysłużył się dla Forum tym, drugi tamtym. Każdy jest obserwowany. Jeszcze kilku osobom mogłaby się należeć, ale to może w następnej turze - także w ten sposób wyłapujemy tych, którzy nie wytrzymują presji pragnienia rangi (uczestniczą na Forum tylko dla rangi) i tym samym grzebią swoje szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...