Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa rang wygląda następująco

 

Administrator - wiadomo

Moderator - wiadomo

Redakcja SAT Kurier - należą tu osoby pracujące w SK. Docelowo będą mogły także moderować

SAT Kurier VIP - zasłużeni - zapraszać będę do tej grupy osobiście, gdy forum rozwinie się

Początkujący - od 0 postów

Użytkownik - od 50 postów

Pasjonat - od 300 postów

Doświadczony - od 600 postów

Ekspert - od 1000 postów

 

Czyli tylko kilka stopni wtajemniczenia. Ostrzegam, że nabijaczy postów nie lubię i będę takie przejawy tępił.

 

@Wojciech - prawdę mówiąc to nie rozumiem :?

 

EDIT: O faktycznie :) Sorencja :) Oczy już nie te :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam byc "Ekspertem, Doswiadczonym albo Pasjonatem" to "dziekuje" ;) Proponuje taki bardziej profesjonalny podzial np. pracownik fizyczny do 100 postow, brygadzista do 500, kierownik do 1000, dyrektor do 2000, prezes do 5000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech skasują licznik postów, i jęsli administrator zauważy, ze ktoś jest aktywny, pisze z z sensem to dopiero wtedy mu da rangę. liczni postów jest bez sensu, bo już mnie oskarżają o to, że nabijam je. a jak tego nie będzie, to będzie swięty spokój i nie będzie kłótni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje słowa kieruje do Mr. Orbita. W związku z ciągłymi konfliktami i pomówienimi spowodowanymi iloscią i aktywnoscią userów forum propoznuję likwidację licznika postów. W tym mam poparcie innych userów forum. Jeśli ktoś by się wyróżniał swoją aktywnością, zachowaniem, to wtedy administrator przydzielałby takiemu użytkownikowi specjalną rangę. Konflikty się pogłębiają, coraz więcej postów nadaje sie do kosza, a co za tym idzie porządek na forum został zakłócony. mam nadzieję, że Pan pozytywnie rozpatrzy moją prośbe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelq a nie zauwazyles, ze najwieksza aktywnosc jest w sprawach organizacyjnych? Wiekszosc ciekawych tematow prawie nie ruszona, malo tworzonych nowych. Moze ludzie malo wiedza? Nie popieram Twojej propozycji. Jak to, sprawdzac kazdy post "pod swiatlo kilka razy" czy ma sens czy nie? Odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wejdź do panelu Admina, potem kliknij na Ogólne / Konfiguracjia i tam na Dodatkowe i poszukaj czegoś takiego:

Niezliczanie postów w dziale

Podaj ID działu w którym posty nie będą naliczane użytkownikom. Możesz podać kilka ID oddzielonych przecinkiem

 

Tam tylko wpisujeszID dzialów wktórych na być niezliczanie postów i gotowe! Powinieneś to mieć!

 

No chyba że masz inna wersje phpbb ale powinno byćtak w każdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak przyznam się osobiście irytyuje mnie cała ta sytuacja z "licznikiem" postów i uzależnianiem od tegoż tzw. pozycji forumowicza...

Rozumiem, że najwyższą wartością dla każdego forum w internecie jest jego jak największe zainteresowanie wśród internautów- tutaj lubujących się w tv cyfrowej- ale przedkładanie formy nad treścią jest już mało pasjonujące, a wręcz stanowiące rodzaj pewnego (jakże małostkowego), uznawania metod, które służą rozpowszechnianiu treści masowej, a mało rzeczowej...!

Sam osobiście zauważam, że są na forum jednostki działające w tym środowisku od niedawna (nawet nie całego tygodnia), a mające już po ponad 100 postów... A tych wśród nich, tak naprawdę z pięć nadaje się do czytania i dyskusji...

Także tworzenie jakichś "wyróżnień", pseudo-profitów nadawanych pseudo-forumowiczom jest co najmniej prostackie...

Liczę wszak, że mój szczery komentarz spotka się z uznaniem, chociaż części forumowiczów, którym zależy na rzeczowej dyskusji, opierającej się na jakimś poziomie. Ponadto liczę na to, że odbije się echem wśród właścicieli tegoż (skądinąd ciekawego forum), i sprawi że zwerifikuje się tu pewne metody ocen poszczegónych forumowiczów...

 

"Super Vip Power Forumowicz Extra użytkownik"- Lucius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tu zastrzeć, że ilość postów nie ma wpływu na przydział do grupy SAT Kurier VIP - wspólnie z moderatorami wybraliśmy osoby, które nie koniecznie pisały dużo (np.: etienne), ale ich posty były bardzo przydatne i pomocne dla innych, bądź niosły dużą ilość wiedzy.

 

Tak więc nie ma strachu - sytuację obserwuję - warto doceniać tych, którzy się starają, bo wtedy starają się jeszcze bardziej ;)

 

Pozostałe rangi zależne od ilości postów odzwierciedlają jedynie zaangażowanie danego użytkownika - w parze z tym może iść także wiedza (ale nie musi). Postrzeganie licznika jest więc względne.

 

W planach mam wyłączenie licznika w części działów, aby posty nie podliczały się do całości dorobku, ale nad tym w wolnej chwili musi przysiąść MW - ja nie mam takich uprawnień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Uczestniczę w innych forach dyskusyjnych, tam nie ma żadnej rywalizacji i bez znaczenia jest kto, ile i jkich postow pisze. Ważne jest czy posty są na temat, czy jest prowadzona dyskusja na jkiś konkretny temat. Forum to kopalnia wiedzy. Staram się przeglądać wszystkie interesujące mnie tematy. Nie jestem zainteresowany "nabijaniem licznika". Jeżeli mam wiedzę na jakiś temat, a moje uwagi mogą w jakiś kolwiek pomóc, to wtedy zajmuje głos w dyskusji. Tak też będę "czynił to na tym forum". Uwagi niektórych użytkowników forum, przedstawione wyżej, uważam za co najmniej dziwne. Jeśli komuś tak bardzo zależy na osiągnięciu wyższego statusu, to niech pisze posty byle rozsądne i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...