Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Co stało się takiego, że nasz wspaniały kolega @Łukasz przestał być moderatorem?

Był tak aktywnym moderatorem, że dopiero teraz zauważyłem, że nie jest w gronie zielonych. A był chociaż dwa miesiące?

Może by tak jeszcze jednego zielonego pozbawić moderowania? Mam oczywiście na myśli Bartka.

Jakby, co to mogę zająć ich miejsce. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co stało się takiego, że nasz wspaniały kolega @Łukasz przestał być moderatorem?

Był tak aktywnym moderatorem, że dopiero teraz zauważyłem, że nie jest w gronie zielonych. A był chociaż dwa miesiące?

Może by tak jeszcze jednego zielonego pozbawić moderowania? Mam oczywiście na myśli Bartka.

Jakby, co to mogę zająć ich miejsce. ;-)

Co do @Łukasz'a - sam zrezygnował. Co do reszty Twojej wypowiedzi - na obecną chwilę jakiekolwiek zmiany (w tą czy w drugą stronę) nie są przewidziane :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co stało się takiego, że nasz wspaniały kolega @Łukasz przestał być moderatorem?

Był tak aktywnym moderatorem, że dopiero teraz zauważyłem, że nie jest w gronie zielonych. A był chociaż dwa miesiące?

Może by tak jeszcze jednego zielonego pozbawić moderowania? Mam oczywiście na myśli Bartka.

Jakby, co to mogę zająć ich miejsce. ;-)

Masz szansę zostać modem - jak tylko trzy razy kur zapieje i kot zje psa - będziesz nim.

 

 

A dlaczego nie jestem modem? Mr.Orbita i jeszcze jedna osoba z Forum znają przyczynę :) I nie dopisywać do tego żadnej ideologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odniosłem takie samo wrażenie :crazy: Skoro nie zostałeś moderatorem to widocznie są dwa powody:

1) administracja Cię nie chciała

2) byli lepsi kandydaci

Może warto się pogodzić z tym, że byli lepsi na to miejsce, a nie cieszyć się, że ktoś odszedł z grupy i już od razu "wpychać" się na jego miejsce (użyłbym mocniejszego słowa, ale cenzura i nie chcę warna ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Wam chodzi? Nigdy nie miałem ambicji moderatorskich na tym, ani na żadnym innym forum.

Zapytałem się tylko dlaczego @Łukasz nie jest moderatorem i wyraziłem swoją radość z tego faktu. Wyraziłem także nadzieję, że podobną drogą podąży @Bartek.

Zdanie na temat tego, że mogą ich zastąpić było tylko żartem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Matthias akurat Łukasz ma kwalifikacje do tego,żeby sprawować funkcję moderatorską,a nawet powiem więcej-administratorską. A to,że nie odpowiada Tobie no cóż.. Nie wiem czym sobie zasłużyłeś na bycie "przyjacielem".Nie wnikam to. Aha i oczywiście wyjaśniam,że nie mam żadnych ambicji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok typuje że śląsk wrocław zostanie mistrzem polski, o takie typowanie ci chodziło ?

 

Upominanie się oto na pewno tego nie przyśpieszy...

 

ja się nie upominam, ja tylko pokazuje jaki świat jest niesprawiedliwy.

Kpisz czy o drogę pytasz? Chodzi o całoroczne prowadzenie typowania w dziale Sport, liczenie tabel, podawanie par kolejek etc. A poza tym, to o co chodzi? Co da Ci ta ranga? +1 do ego? Czy fajnie wyglądałoby forum, gdyby co 2 osoba miała rangę? Jakie by to było wyróżnienie? Chcesz rangę, to się o nią postaraj, skoro masz taką wiedzę, to pomagaj innym, a i pisz poprawnie po polsku, bo Twoje posty tragicznie się czyta. Samym upominaniem się też swojej sytuacji nie poprawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyjaciela czy Vipa czy każde inne odznaczenie trzeba zasłużyć pracą,zaangażowaniem na forum itd. Wiem z autopsji. Zresztą pierwszy raz spotykam się z domaganiem rangi tak jawnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...