Jump to content

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex

Recommended Posts

Na stronie głównej SK zauważyłem to - winny jest chyba serwer z bannerami, który się wywala i blokuje ładowanie reszty strony. Na forum jeszcze się nie spotkałem. Przy najbliższej okazji zgłoszę MW :)

Komunikat: w nocy między 1:00, a 2:00 odbędzie się konserwacja serwera. W związku z tym albo nie będzie się można dostać na forum, oraz serwisy SAT Kurier i Hollex, albo będzie ciężko się dobić. Dlatego nie dziwić się, jeśli będą się pojawiać jakieś błędy w nocy - wszystko jest pod kontrolą ;)

• 2 weeks later...

noooooooosz kurde bele pieronie jasny (myslalem ze to moj komp :x:lol::locked: ) nareszcie w kooncu sie moglem zalogować :shock: dzieki bogu to tez nie moj komp :o nie mam nic przeciwko usterkom nawet tym w 4 RP ale co sie dzieje??? :?::locked:

Pokazuje się tylko jak muszę, lub ktoś mnie zmusi :P Jakbym wstawił swoje zdjęcie to by kolory ze strony uciekły ze strachu :lol: Wybiorę jakiś ładny obrazek i wystarczy; byleby się strona nie wywaliła znowu, jak zacznę dłubać ;)

Jak ktoś był na SAT Kraku w ubiegłym roku, lub dopadł fotkę, to mnie widział zapewne na stoisku SAT Kuriera. Czy do jakiegoś numeru trafiła fotka z naszego stoiska nie pamiętam, oby nie :P OK, koniec offtopu - jakby były jeszcze jakieś problemy ze stroną SK, Hollex, forum etc. - zgłaszać śmiało ;)

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dlaczego, jeśli przy jakim kolwiek artykule na satkurier.pl chcę dodać komentarz to pisze, komentarz jest dodany a nie widzę go zawsze. Wcale mi się nie dodaje..?? Dlaczego? Czy coś źle robię? :roll::wink: