Jump to content
Mr. Orbita

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex

Recommended Posts

To co, moze jednak ktos napisze co sie dzieje, bo to nie wygląda najciekawiej...

Jestem w oczekiwaniu na wiadomość. Być może, to tu, zostanie zaraz wyjaśnione. Proszę o wyrozumiałoś. Jest to, chwilowa awaria - może być również tak, że pojawienie się strony SAT Kuriera, będzie zarazem odpowiedzią na Wasze zapytania. Prosimy jeszcze o trochę cierpliwości.

Wszystkich pozdrawiamy :wink: .

Informacja na temat serwera https://satkurier.pl:

Niestety z powodu bardzo wysokich obciążeń generowanych przez

kilkadziesiąt równoczesnych odwołań do plików w katalogu

satkurier.pl nastąpiła automatyczna blokada serwera. Po usunięciu przeszkód serwer został odblokowany i działa już dobrze.

Przepraszamy wszystkich za brak dostępu do serwisu, ale na zwiększoną liczbę czytelników dobry serwer w NetArt (jest tu Interia.pl) po prostu nie wyrabia.

Domena https://satkurier.eu została standardowo wykupiona przez redakcję, więc nie ma tu żadnej sensacji.

A ja mam takie pytanie. W sklepie Hollex.pl jest informacja ze niby mozna kupic towar na raty przez AIG - zakupy na raty. Pytanie brzmi jak to zrobic zeby ta opcja byla mozliwa do zrealizowania, bo nie ma jej w formach platnosci. Pytam z ciekawosci. Pozdrawiam :wink:

Tak - jest to możliwe, ale wyłącznie na miejscu w Krakowie - nie poprzez sklep on-line, oraz nie dotyczy wszystkich produktów - pełną informację można uzyskać na miejscu.

Oj coś szwankuje SK i forum. Drugi dzień z rzędu pokazuje jakiś błąd wewnętrzny.

Właśnie mam to samo. Stona SK nie otwiera się.

-pozdrawiam-

U mnie strona Sat Kuriera otwiera się ale przycina :? ale przed chwilą wogóle się nie otwierała :?

Przez jakiś czas na Forum był komunikat o błędzie. Strona SK taże szwankowała.

A to dziwne bo mi nic sie nie przycinało!

Wszytko chodzi dobrze tak jak powinno

Też nie trafiłem; spróbuję zapolować jutro lub jak ktoś trafi skopiujcie treść tych komunikatów i wklejcie w ten temat - będzie wiadomo gdzie (mniej więcej) leży problem 8)

Uwaga wklejam:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'skforum'@'server219026.rev.netart.pl' (using password: YES) in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Też to trafiłem - dopiero wczoraj usunęli u mnie awarię łącza i chciałem się na forum zalogować, a tu o północy niespodzianka jak powyżej. Wygląda na pad bazy MySQL - trwa badanie przyczyn :wink:

3 błędy:

[500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera

Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. Proszę skontaktować się z administratorem [email protected] i poinformować go o czasie pojawienia się błędu wraz z podaniem innych informacji, które mogły być przyczyną błędu.

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator [email protected] and inform them of the time the error occured and anything you might have done that may have caused the error.

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 331

Could not connect to the database

Error doing DB query userdata row fetch

DEBUG MODE

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

SELECT u.*, s.* FROM phpbb_sessions s, phpbb_users u WHERE s.session_id = '6920d35312cdb083cf96c7ea5e4186ba' AND u.user_id = s.session_user_id

Line : 315

File : sessions.php

W międzyczasie padła na chwilkę baza MySQL - błędy nie powinny się powtórzyć (teoretycznie :wink: )

Dzięki za info

W momencie gdy napiszę posta i wysyłam go, to pojawia mi się taki komunikat, już dwa razy w ciągu 20 minut mi to wyskoczyło:

Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234

File : emailer.php

Odnotowane - zgłoszę przy okazji (być może uda się dziś) - dzięki za info.

Nie wiem czy ktoś jeszcze oprócz mnie tak ma ale z wielkim trudem otwierają mi się strony: SATKurier i ForumSK, myślałem że to u mnie przycina internet i stąd te problemy, jednak inne adresy otwierają się normalnie.

Teraz np. jest wszystko w porządku. Niby to są krótkotrwałe problemy ale czasami jest to trochę uciążliwe bo na otwarcie serwisu SK potrzeba niekiedy kilka minut.