Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te błędy "Failed" cośtam pojawiają się, bo zablokowano funkcję mail() na serwerze - jutro spróbuję coś z tym zrobić (tj. zrobić dym na infolinii).

 

satkurier.pl będziemy jeszcze badać - dziś były też małe prace prowadzone związane z kodem stronki, więc nie koniecznie to musiał być pad niezapowiedziany - to mógł być też pad kontrolowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały błąd w "Zmianach na orbicie".

- z regularnym przekazem (przynajmniej w teorii) wystartowały cztery kodowane (Nagravision 2 i Viaccess PC 2.6) kanały z tp. 130 (11.117V SR=27500 FEC=3/4): BBC Entertainment Poland (6101/6111/6101), BBC Knowledge Poland (6201/6211/6201), BBC Lifestyle Poland (6301/6311/6301) i BBC CBeebies Poland (6401/6411/6401),

Kanały kodowane są również w Nagravision 3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja tam jeszcze nie spotkałem (ostatnio), aby strona SATKurier.pl nie chciała mi się załadować, to samo jeśli chodzi o Hollex.pl. Oczywiście były momenty, że się trochę wolniej ładowała, ale nie wiem czy to wina serwera, czy moja :P ale zdaje mi się, że serwera, ale działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam, tak powyższy adres miał być tymczasową 'łatką' na działanie serwisu jednak nie udało się z prostej przyczyny - żeby ktoś mógł korzystać z tamtej domeny musiał się najpierw 'dostać' do satkurier.pl.

Od wczoraj usilnie staramy się przywrócić normalne działanie serwisu, pomimo tego iż dostawca hostingu (pozdrowienia dla firmy NetArt) twierdzi iż serwis działa poprawnie, jak zapewne widzą wszyscy użytkownicy portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze są wyłączone tymczasowo, zostały wyłączone z uwagi na ostatnie problemy z serwerem satkurier.pl, aby zmniejszyć obciążenie. Ponieważ od wczoraj od 18 serwer działa jak powinien - w poniedziałek (o ile problemy nie wrócą) komentowanie będzie ponownie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medialink nie padł, bo miał słaby serwer :/ sdtv nie wiem, SATKurier jak widać coś z tym robi, ale nadal słaby serwer nie przekreśla szansy na bycie wielkim.

 

Mam nadzieję, że sytuacja z serwerem się ustabilizuje, bo potrzebne mi są komentarze z kilku tematów na stronie a nie mam do nich dostępu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...