Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i posty typu "Potwierdzam" ludzie, inni tak pisza i jest źle a Was sie nie czepiają. Skoro to baza to będzie tak u wszystkich a nie tylko u mnie. Już nie ma problemu, naprawione. Nie piszcie potwierdzam teraz, bo to będzie przegięcie :evil:

 

Edit PawelU1981

Kolego, coraz bardziej zaczynasz się mojej osoby czepiać. Wskarz mi kogoś komu zwróciłem uwagę, gdy pisał, że coś potwierdza :?::?::?: . Poza tym takie rzeczy można załatwić na PW, a nie nabijasz posty. Już kiedyś mi zwróciłeś uwagę, a potem robiłeś to samo. Więc proszę Cię więcej samokrytyki i rozwagi, bo ośmieszasz się w moich oczach już drugi raz. Tak na marginesie gratuluję Global Moda na innym forum, teraz jesteś na równi ze mną tam, ale tutaj jak masz uwagi to pisz na PW, albo do Mr. Orbity :!: Ostatni raz o to proszę, następnym razem będzie ostrzeżenie!!!

Poza tym ostatnio gdy wszyscy pisali, że jest awaria ja jej u siebie nie zaobserwowałem, stąd moje potwierdzenie dziś :P

 

edit james_b: nie nabijam sobie postów to raz a dwa jeśli jest błąd to nie musiałeś potwierdzać, ale kończmy ten temat

 

Edit PawelU1981

Tak jak napisałem wcześniej, potwierdziłem, bo ostatnim razem ja błędów nie miałem, a inni mieli. Jeszcze jakieś uwagi :?: Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, że dzisiaj padła i następnie było ok, później padła i co nieco działało, ale nie wiele, a teraz sonda nie działa a wcześniej było ok.

 

Edit PawelU1981

Jak już pisałeś wcześniej, po co pisać co nie działa skoro każdy to widzi, bo to ogólna awaria. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...