Skocz do zawartości

Problemy w funkcjonowaniu serwisów SAT Kurier i Hollex


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Too many connections in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 48

 

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 330

 

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/skforum/ftp/db/mysql4.php on line 331

phpBB : Critical Error

 

Could not connect to the database

 

Już kilka razy pojawił mi się ten komunikat.Jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Komentarze nie pojawiają się natychmiast, bo muszą przejść przez akceptację (bluzgi wywalamy)

 

Dziś do newsa na temat dosyłów z Orange Ekstraklasy wysłałem komentarz. Oto jego treść:

 

"I po co o tym tak trąbicie. Kto jest zainteresowany to wie gdzie szukać. Teraz to na pewno nic więcej nie zobaczymy. Rozumiecie -prawa autorskie- znaczy czarny obraz. Dlaczego nie napisaliście jaki był bitrate video przekazu = 30000kb/s do którego trzeba mieć potwora PCeta."

 

Dlaczego ten komentarz nie został wyświetlony?

 

Pozdrawiam!

 

edit: doczekałem się!!!

 

Edycja Mr. Orbita: Przecież pisze, że muszą zostać zatwierdzone - trzeba zawsze czekać cierpliwie! Nie ma możliwości pilnowania 24h i stałego zatwierdzania wszystkiego - zwykle zaglądamy raz/dwa dziennie i zatwierdzamy masowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawowe 10 dni od zakupu (kupno przez internet), ale przy założeniu, że zwrócony towar nie będzie nosił wyraźnych śladów użytkowania, nie będzie uszkodzony i zostanie dostarczony z kompletnym wyposażeniem, oraz wystawioną gwarancją (bo tak każdy by chciał - pobawić się, pobawić i oddać). Jeśli nie spełni któregoś z tych trzech założeń - owszem, przyjmiemy go, ale jako że jest to towar używany - zostanie wyceniony i cena pójdzie w dół. Tak więc jeśli ktoś nie będzie zadowolony z zakupionego produktu, to należy obchodzić się z nim ostrożnie, aby przy zwrocie nie było problemów.

 

Po prostu gdy towar do nas wraca i jest zniszczony, nikt nie będzie chciał go kupić. Pół biedy, gdy to jakaś drobnostka (DiSEqC lub coś w tym stylu), ale w wypadku np.: odbiorników cyfrowych już mieliśmy sytuacje, że ktoś zastosował tego typu myk ze zwrotem, odbiornik nie był w idealnym stanie, mimo zniżki nikt nie chce go teraz wziąść i gnije na magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na hollex.pl do działu Wyprzedaż - jest tam kilka takich sprzętów. Zwykle problem to widoczne ślady użytkowania - porysowane itp.

 

Ferdasa też mieliśmy, ale akurat Ferguson, nawet jak jest w gorszym stanie, to znika ekspresowo :P

 

Ogólnie czasami wrzucamy jakieś używane sprzęty na hollex.pl, więc warto obserwować, bo wtedy ceny są bardzo promocyjne, a wady to zwykle to co napisałem wyżej + brak gwarancji, jedynie sprawdzamy, czy odbiornik jest sprawny technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ogólnie czasami wrzucamy jakieś używane sprzęty na hollex.pl, więc warto obserwować, bo wtedy ceny są bardzo promocyjne, a wady to zwykle to co napisałem wyżej + brak gwarancji, jedynie sprawdzamy, czy odbiornik jest sprawny technicznie.

Może takie oferty wrzucajcie najpierw na forum a później dopiero do sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała strona satkurier.pl jestw błędach:>

Sprawdźcie baze danych, a pzy okazji ją troszki połatajcie:)

Twoje posty też są pełne błędów, a jednak nic nie robisz w kierunku poprawy. Poza tym ładnie to tak podawać w profilu link do nielegalnego Warezu? :]

 

Oj tam KwiateK robi błędy poprostu chłopak przesiadł się z gadu gadu na forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle odsłon, że czasami baza nie wyrabia - pracujemy nad tym ;)

 

Co do błędu z "Platforma Digi TV z czeskim EPG" zgłoszonego przez @james_b - to jest z naszej winy, jeśli w pośpiechu przypiszemy tekst do złej kategorii ;) Czyli tym się nie przejmować - zdarza się rzadko i zwykle jest natychmiast usuwany ;)

 

@KwiateK

 

Weź mnie nie denerwuj :P Nic łatać nie trzeba - za bardzo opierasz się na obiegowych opiniach o błędach w phpBB - jakby ich tyle było to wszystkie fora byłyby już dawno "zhackowane", a tak nie jest.

 

http://secunia.com/product/463/

 

Aktualnie wszystkie błędy z gałęzi 2.xx są załatane w phpBB, a nasze forum korzysta z najnowszej wersji z 2.xx. I na tym koniec rozważań o bezpieczeństwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Hmm, szczerze mówiąc u mnie błędy się nie zdarzają. Raz miałem przygodę, że strona nie chciała się wyświetlić. Może dlatego, że głównie zaglądam tutaj wieczorem późnym i w nocy, ale mimo wszystko uważam, że inna fora mają więcej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...