Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.05.2021 o 18:28, kingofsouth napisał:

@Pawop , grałeś w "The Falconeer" ? Dobre to jest ?

Bardziej średniak. Coś dla fanów rail shooterów, typu Panzer Dragoon. Jednocześnie to jest gra zrobiona przez jedną osobę, więc to też przekłada się mimo wszystko na pewien efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2021 o 13:12, Pawop napisał:

Z Game Pass...... podobno niezłe są jeszcze polskie  Outraiders, choć to nie nie moje klimaty.

 

Dzisiaj odpaliłem i jestem miło zaskoczony. Oczywiście skusiłem się na wątek fabularny.

Obecnie gram w tą grę na XBoxie a na PS5 gram w "Wreckfest"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawiła się aktualizacja apki Xbox Game Pas na smartfonie:


• Nowe filtry, takie jak usługa EA Play i gatunki, ułatwiają znalezienie tego, czego szukasz.
• Zaktualizowaliśmy i usprawniliśmy możliwości na urządzeniach Surface Duo, aby móc w pełni korzystać z Game Pass na obu ekranach. Dodatkowy ekran!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam do Was sprawę. Zamierzam niedługo sprzedać PS2 w wersji Slim wraz z całym okablowaniem, kontrolerami i czterema grami takimi jak:

"Shark Tale"

"JAK 2: Renegade"

"Lille kylling"

"Road Rage 3"

Na ile byście wycenili Mój zestaw? Początkowo chciałem całość za 150 złotych, ale mam dylemat, wystawić całość za 200 czy 250 złotych? Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozejrzyj się po Gumtree, OLX, CeX czy Allegro i eBay'u i znajdź kompromis. Jeśli konsola jest w bardzo dobrym stanie, nie widać dużo śladów używania to można wyrwać za nią ładne pieniążki. Nie aż takie jak za jeszcze starsze konsole, ale zawsze coś.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odpalam grę Diablo resurrected beta testy dla wszystkich na XBOX ONE X  a tu  co moje oczy widzą rozdzielczość 800×600, tak pokazuje sama gra. Normalnie aż mnie zamurowało. Wygląda to strasznie w takiej rozdzielczości. Na kompie normalnie 1920×1080p.

Odpalał ktoś tą grę na PS5 lub XBOX SERIES X jaka tam jest rozdzielczość  ??

 

Edit 21.08

Już wiem skąd ta rozdzielczość 800×600. To jest rozdzielczość stara która pozwala się przełączać pomiędzy grami tzn przed i po   :)

 

Grafika Legacy w Diablo 2: Resurrected. Twórcy bardzo ułatwili przełączanie się między grafiką Modern i Legacy w Diablo 2: Resurrected. Będąc w menu, takim jak kreator postaci, gracze mogą po prostu dotknąć prostokątnej zakładki „Dziedzictwo” w prawym górnym rogu ekranu, aby przełączyć się na klasyczny wygląd gry.

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...