Skocz do zawartości

VIVA Polska i MTV Polska dawniej


DjPeja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee, głupie to było jak but bez nogi.

 

A ja swoją drogą szukam gdziekolwiek wersji długiej Timbalanda "Morning After Dark" w takiej wersji w jakiej leciał na VIVIE podczas premiery (w 2009 je opatentowali reklamując je w dolnym pasku podczas zwykłych pasm, ale rok później zrezygnowali) i na MTVNHD i MTV Live HD, ale jak znajdę, to w kiepskiej jakości. Prawdziwym odnalazkiem byłoby znaleźć to unikatowe nagranie z VIVY, które sam posiadałem, ale niestety już na dekoderze nie mam. Unikatowe dlatego, że później już tylko puszczali tą wersję z VEVO - z Nelly Furtado i skróconą.

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytuje mi się.

 

Mam pytanie, z którego to roku oprawa VIVY?

original_VIVA.png

 

EDIT: S/d zauważyłem, że obecna VIVA zerżnęła z tamtej oprawy lusterka w kształcie loga :lol2:

EDIT 2: Na tym nagraniu ze zdjęcia, które znalazłem na chomiku, również ma ten dźwięk z lat 2005-2010, także Viacomowi widocznie nagle się zachciało "zmienić na zwykły" w 2009 i ostatecznie to zrobili w 2010.

Edytowane przez PharellMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, można obejrzeć, niestety w o wiele/nieco(zależnie na co się trafi) gorszej jakości niż to w telewizji leciało. A - jak już mówiłem - prawdziwym unikatem by była zarejestrowana premiera z VIVY z tą wersją teledysku, bo później puszczali tylko tą wersję oficjalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Vivie kolejnym moim ulubionym programem był Kolejno odlicz.

Z tego co wiem wyemitowane były 4 sezony czyli 42 odcinki co bbyło niesamowitym rekordem stacji Viva Polska jeśli chodzi o emisję programów rankingowych poświęconych muzyce rozrywkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest z roku 2007/08 wtedy mieli dość duże logo w okresie wakacyjnym i w okresie jesiennym okolice wrzesnia listopada 2005 bylo takie logo ze słońcem a 2006r mieli logo które mnie się podobało faliste że słońcem.

Od podaje 2008 lub 2009 na jesień miała Viva logo: pomaranczowe,niebieskie,zielone,fioletowe które zmieniało się co jakiś czas a na święta osobnikami ze śniegiem.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak lepsza edycja była amerykańska powiem wam że Anglicy większość narodowa co zna j.angielski miała szczęście zwłaszcza gdy jak co niektórzy pamiętają niemiecką MTV Germany gdzie programy amerykańskie i angielskie leciały orginale po ang z niemieckimi napisami to wyglądało na wersje lektorską dziś MTV jest już kodowane jak wszystko a szkoda to to im się udało u nas lektorem,lektorką wszystko leciało.Ja nie lubiłem loga MTV za czasów 2007/08 z powodu loga gdzie była ta brzydka ta druga  żółć obok MTV ze słońcem okej.Merytorycznie okres MTV 2005-2009 nie był zły ,a już dalej do teraz coraz gorzej.Podobnie z Vivą choć z Vivą zależało od utworów okres Vivy dla mnie najlepszy to 2004-2005- minusem jedynie get the clip 1/4 na ekranie znajdował się teledysk od września 2005 to zmienili puźniej były zmiany wizerunkowe od grudnia nielubiłem tylko tych SMS gier nowych co sprowadzili za Get The Clip.Najlepszy okres to 2006-2011 okres wiosenno letni za shibui a wprowadzeniem specjalisty.Potom była dobra Viva za wyjątkiem 2010,gdzie powoli wprowadzali polską wersje programów MTV i 2011 całkowity bełkot i kodowanie Viva i wprowadzanie na siłe reality show z MTV gdzie wiadomo czym się to skończyło.I po co takie zmiany?Gdyby wprowadzili Vive różnorodną z pleylistami do 50,100 16:9 usunęli sms gry tzw.pozdrowienia  to by im wyszło na dobre.Ale wolała swoje traci z kretesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

To jest z roku 2007/08 wtedy mieli dość duże logo w okresie wakacyjnym i w okresie jesiennym okolice wrzesnia listopada 2005 bylo takie logo ze słońcem a 2006r mieli logo które mnie się podobało faliste że słońcem.

Od podaje 2008 lub 2009 na jesień miała Viva logo: pomaranczowe,niebieskie,zielone,fioletowe które zmieniało się co jakiś czas a na święta osobnikami ze śniegiem.

Zmiana graficzna z logo żółto-niebieskiego na różno-kolorowe nastąpiła 22 czerwca 2009 roku.

 

I tak lepsza edycja była amerykańska powiem wam że Anglicy większość narodowa co zna j.angielski miała szczęście zwłaszcza gdy jak co niektórzy pamiętają niemiecką MTV Germany gdzie programy amerykańskie i angielskie leciały orginale po ang z niemieckimi napisami to wyglądało na wersje lektorską dziś MTV jest już kodowane jak wszystko a szkoda to to im się udało u nas lektorem,lektorką wszystko leciało.Ja nie lubiłem loga MTV za czasów 2007/08 z powodu loga gdzie była ta brzydka ta druga  żółć obok MTV ze słońcem okej.Merytorycznie okres MTV 2005-2009 nie był zły ,a już dalej do teraz coraz gorzej.Podobnie z Vivą choć z Vivą zależało od utworów okres Vivy dla mnie najlepszy to 2004-2005- minusem jedynie get the clip 1/4 na ekranie znajdował się teledysk od września 2005 to zmienili puźniej były zmiany wizerunkowe od grudnia nielubiłem tylko tych SMS gier nowych co sprowadzili za Get The Clip.Najlepszy okres to 2006-2011 okres wiosenno letni za shibui a wprowadzeniem specjalisty.Potom była dobra Viva za wyjątkiem 2010,gdzie powoli wprowadzali polską wersje programów MTV i 2011 całkowity bełkot i kodowanie Viva i wprowadzanie na siłe reality show z MTV gdzie wiadomo czym się to skończyło.I po co takie zmiany?Gdyby wprowadzili Vive różnorodną z pleylistami do 50,100 16:9 usunęli sms gry tzw.pozdrowienia  to by im wyszło na dobre.Ale wolała swoje traci z kretesem.

Gry sms usunęli 8 grudnia 2013 roku, a zmiana logo oraz wprowadzenie do ramówki reality-show i seriali nastąpiło 17 lipca 2012 roku(oczywiście mówiłem o Vivie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...