Skocz do zawartości

VIVA Polska i MTV Polska dawniej


DjPeja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem w wspomniach czar o tematach o starym MTV i VIVA dlatego postanowiłem zrobić wątek

 

tutaj są teledyski z VIVY i MTV z starym logiem

 

Kaliber 44 -Konfrontacje(VIVA Polska)

 

Molesta Ewenement-Muzyka Miasta z baaardzo starym wyglądem VIVY

 

Molesta Ewenement-Będzie dobrze dzieciak (MTV Polska)

 

Kaliber 44-Film

 

http://www.dailymotion.com/relevance/search/Kaliber%2B44/video/x4soco_kaliber-44-magia-i-miecz_music Kaliber 44-Magia i Miecz

 

aha i coś znalazłem z Atomica na dailymotion

Molesta Ewenement- Będzie dobrze dzieciak

 

pamiętam jak z wykałaczek albo z zapałek chciałem zrobić logo VIVY ale nie udawało mi się :D

 

pamiętacie napis TYLKO NA ->

? Ja dobrze pamiętam w ogóle kiedyś VIVA Rządziła i MTV Również

 

ma ktoś jakieś identy VIVY kiedyś mtv też ?

 

EDIT!:

Molesta-Wszystko co najlepsze również z bardzo starym logiem VIVY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie jest lepsza. W ogóle nie wiem po co mówić, czy jest lepsza czy nie bo to w tym momencie znaczenia nie ma.

Stacja po przejęciu przez MTV dostosowała muzykę do obecnych realiów - komercja się dobrze sprzedaję a MTV nie chce tracić pieniędzy na nadawaniu muzyki i programów, które stacji mało co pomagały. Jak widać obecny wizerunek dobrze jej robi - Viva PL jest jedną z nielicznych stacji tematycznych z dobrą oglądalnością. Na pewno stacja nie jest najgorsza, ale nie jest też rewelacyjna. Na pewno nadaje więcej muzyki niż polskie MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dawna Viva pokazywała urok zanim viacom namieszał byl to naprawdę ciekawy kanał muzyczny pozbawiony komercyjnej papki która często nie da się oglądać.Pamiętam Get The Clip w polskiej Vivie.Ahh czasy dobre mineły.Teraz coraz mniej ogladam ten kanał.Brakuje mi dawnych programow z Vivy.Komercjalizacja postepuje ale spojzec na to tak gdyby nie Viacom nasza Vica albo by zbankrutowała (albo zyskała większa ogladalnosc bo jednak wielu z nas wolalo dawny urok vivy pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mtv pamiętam z początku nadawała typowo muzę przez duże M Obecnie po 23 Pasmo nocne muzyczki która jeszcze da sie posłuchać.Oczywiście w Najlepszym czasie antenowym leci gwiazda pimp my rury i inne szajsy..Dawniej pamietam że było tego zdecydowanie mniej.Moim zdaniem celowo psują kanał muzyczny takimi dodatkami aby kupować karty MTV unlimited...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Prosta zasada poszło o zysk i kase...Kanal miał swoją widownie więc przjeeli..Gdy widownia zaczęła spadać wprowadzili swoje dodatki...O tyle. Dawniejsza Viva i MTv miała na pewno lepszą oglądalność niż obecnie.Od obecnej Vivy czy mtv odpycha mnie zbyt duża komercjalizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie odpycha ''parowanie'' i inne tego typu (jak Pimp my Ride) programy. To ma być MTV (Telewizja Muzyczna) czy Rozrywka TV? Co do przejęcia Vivy przez Viacom, to powiem wam że Vivę stworzono, bo Viacom nie chciał założyć MTV Deutschland, więc oburzeni Niemcy stworzyli własną stację muzyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta stacja ma bardzo ciekawy profil 50 teledysków na krzyż :brawo::mrgreen:

 

Myślę jednak, że trochę przesadzasz.

 

Plusem tej telewizji jest to że mają ładne prezenterki - tylko to mnie pociesza na duchu po obejrzeniu clipu który już widziałem może z 40 razy :mrgreen:

 

Jeżeli chodzi o utwory to jest normalne, że kilkanaście razy usłyszymy ten sam kawałek. To samo jest w w stacjach radiowych, a w kanałach muzycznych nie powinno to dziwić. Nie wiem czym się ekscytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam czasu na takie pomyśły ale obiecuję, że w któryś dzień wstanę o 6(zawsze wstaje wcześniej ale mniejsza z tym) wezmę kartkę, długopisik odpalę vivę i będę każdy nadany teledysk notował tj.tytuł i artystę i później zliczę ile razy będzie on powtórzony w ciągu dnia. I zobaczymy kto się będzie :jupi: śmiał. A propo stacji radiowych to się z tobą zgadzam ale oni pomiędzy powtórzeniami wstawiają jakieś starsze utwory np. eska wstawia często klasykę zagranicznej muzyki nowoczesnej i są to rozmaicone utwory. No a w vive jak dadzą przerywnik to zazwyczaj jest duet Rhiana feat Jay-z - umbrella

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko skończ juz z tą dziecinadą bo nigdy Ci nie uwierzę. Tłumaczyłem Ci, że normalną sprawą jest to, że pewne utwory się powtarzają nie tylko na Vivie ale i w większych stacjach radiowych. Nadal nie rozumiem po co wykłucasz się w temacie w którym nie masz pojęcia. Wierz mi, że popracowałem trochę w tym ''bagnie komercyjnym'' jak to niektorzy mówią i wiem czym to się trochę charakteryzuje. Dlatego wyjaśniam, ale widzę, że czytać to Ty już nie potrafisz. Traf do jakiegoś radia to w ciągu kilku miesięcy poznasz ten mechanizm, który działa u innych. Ja tak zrobiłem i do tej pory nie żałuje. Może odpowiednie osoby Ci to wyjaśnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że dawniej Viva mi się podobała, ale próbuję to Wam wytłumaczyć. Na pewno działają tak bo nie mają powodów do zmian. Bo po co? Tak musi być i tyle. Wiele przez ostatnie lata się zmieniło więc Viva teraz wygląda tak jak wygląda. Nie wiem po co to tak roztrząsać, przecież to LOGICZNE. Zresztą NIKT NIE MUSI PODZIELAĆ TWOJEGO ZDANIA. Ty masz takie, widzowie mają inne. Po co pisać takie bzdury, jak z punktu działania telewizji to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wystartowala eska tv to mielibysmy takie same 2 stacje .Eske i Viva pl.Zeby miec duza ogladalnosc to viva prezentuje utwory dokladnie takie jakie sa prezentowane w stacjach radiowych typu eska ,rmf maxxx.Zauwazcie ze Viva nie gra w ogole starszych hitow,nie ma w ramowce w ogole takiego programu z taka muzyka.Stacją muzyczną przez duze M byla stacja Mtv Europe w latach 1987-1994 i nikt jak dotad chco troche nie dorownal tej stacji.Ani Viva ,ani Mcm -nikt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, na vive grają to co leci w esce i rmf maxxx. Tylko że w eska tv mają zdecydowanie bogatszą bazę najnowszych clipów. Większość z nich prawdopodobnie nigdy nie pojawi sie na vive pl np. Basic element - touch you right now. Pozatym eska tv ma dużo ciekawych wywiadów z artystami i dużo making-of do teledysków. A viva nie dość co ma mało wywiadów to pokazali tylko jeden maikg-of do teledysku...Justyna ft. Tomek Lubert - Zaczaruj się. Nie dziwie się. Justyna to prezenterka tej syfowej stacji. Więc musieli zaszpanować i pokazać coś lepszego niż zwykle. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska jest dobra sieciowa stacja ,maja duza sluchalnosc.Watpie by tez udala im sie stacja telewizyjna.Mialem okazje ja ogladac ,ten sam teledysk pojawil sie po 1,5 godz wiec dalem sobie spokoj ,takie czegos nie bede ogladal.Tv to nie radio,ze mozna sobie powtarzac ten sam utwor.trzeba miec jakis pomysl ,zeby dobrze zrobic dobra muzyczna stacje tv nadajaca 24/7.Jak narazie taka stacja w polsce sie nie pojawila ,choc przez chwile myslalem ze taka stacja bedzie Tylko Muzyka,ale jak wiemy istniala kilka lat i juz jej teraz nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Koniec tematu... nie rozmawiamy...

Nic już vivy nie zmieni i nie ma co wspominać starych czasów bo to już nie wróci.

Ja osobiście wierzę w eska tv, ale póki nie wystartują na satelicie to musimy nacieszyć się vivą, 4fun tv i ewentualnie vh1 - przecież jednak coś tam jest i od czasu do czasu można sobie pozwolić na odrobinę przyjemności jaką jest oglądanie music-tv :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Koniec tematu... nie rozmawiamy...

Nic już vivy nie zmieni i nie ma co wspominać starych czasów bo to już nie wróci.

To dlaczego wczoraj "odkopałeś" wątek i w tak krótkim czasie tyle tutaj postów napisałeś, a teraz raptem piszesz, że nie ma co wspominać starych czasów bo to już nie wróci. Możesz mi to wyjaśnić :?:

 

 

Bardzo fajnie wspominam MTV Polska i pierwsze dni jej nadawania. Spodobał mi się ich repertuar, który zdecydowanie trafił w moje gusta, czego nie dał mi jego poprzednik - Atomic TV. Pamiętam też dawną Vivę Polska, ale dostęp do tej stacji uzyskałem dopiero po dwóch latach obecności kanału na polskim rynku. Nie ukrywam, że dzisiejsza telewizja jest bardziej nastawiona na młodszego widza niż kiedyś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...