Skocz do zawartości

Zdjęcie

VIVA Polska i MTV Polska dawniej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#1 DjPeja

DjPeja

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 148 postów
  • Od: 24 sie 2008

Napisano 22 październik 2008 - 15:33

Nie znalazłem w wspomniach czar o tematach o starym MTV i VIVA dlatego postanowiłem zrobić wątek

tutaj są teledyski z VIVY i MTV z starym logiem

http://www.dailymoti...4-konfron_music Kaliber 44 -Konfrontacje(VIVA Polska)

http://www.dailymoti...iasta-wod_music Molesta Ewenement-Muzyka Miasta z baaardzo starym wyglądem VIVY

http://www.dailymoti...brze-dzie_music Molesta Ewenement-Będzie dobrze dzieciak (MTV Polska)

http://www.dailymoti...r-44-film_music Kaliber 44-Film

http://www.dailymoti...a-i-miecz_music Kaliber 44-Magia i Miecz

aha i coś znalazłem z Atomica na dailymotion http://www.dailymoti...-nauczane_music Molesta Ewenement- Będzie dobrze dzieciak

pamiętam jak z wykałaczek albo z zapałek chciałem zrobić logo VIVY ale nie udawało mi się :D

pamiętacie napis TYLKO NA ->
? Ja dobrze pamiętam w ogóle kiedyś VIVA Rządziła i MTV Również

ma ktoś jakieś identy VIVY kiedyś mtv też ?

EDIT!: http://www.dailymoti...najlepsze_music Molesta-Wszystko co najlepsze również z bardzo starym logiem VIVY

#2 kamiloooinspektor

kamiloooinspektor

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • Pip
  • 148 postów
  • Od: 23 gru 2008

Napisano 27 grudzień 2008 - 14:30

Łezka w oku się kręci jak się myśli dlaczego ten kanał mógł się tak stoczyć.
A co wy myślicie o vive a może wg was jest ona lepsza niż kiedyś :?: :mrgreen:

#3 tttttyyyyy

tttttyyyyy

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 710 postów
  • Od: 04 lip 2008

Napisano 27 grudzień 2008 - 15:37

Ja wiem tylko że jest o 1000% lepsza od MTV, ale szkoda że niema tu więcej polskich teledysków :(
Cyfrowy Polsat - Pakiet MINI-MAX + Kanały FTA (HotBird).
Dekoder Mini D1.

Telewizja N - Informacja i rozrywka, Kultura, Nauka, Świat, Sport i motoryzacja, Dzieci + FTA (Hotbird).
nBox HDTV Recorder.

Zapraszam na moją stronę: http://art-tv.pl.tl/ !

#4 Ice

Ice

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Od: 03 gru 2008

Napisano 27 grudzień 2008 - 15:44

Nie jest lepsza. W ogóle nie wiem po co mówić, czy jest lepsza czy nie bo to w tym momencie znaczenia nie ma.
Stacja po przejęciu przez MTV dostosowała muzykę do obecnych realiów - komercja się dobrze sprzedaję a MTV nie chce tracić pieniędzy na nadawaniu muzyki i programów, które stacji mało co pomagały. Jak widać obecny wizerunek dobrze jej robi - Viva PL jest jedną z nielicznych stacji tematycznych z dobrą oglądalnością. Na pewno stacja nie jest najgorsza, ale nie jest też rewelacyjna. Na pewno nadaje więcej muzyki niż polskie MTV.
Pozdrawiam, Ice

#5 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 27 grudzień 2008 - 18:17

Dawna Viva pokazywała urok zanim viacom namieszał byl to naprawdę ciekawy kanał muzyczny pozbawiony komercyjnej papki która często nie da się oglądać.Pamiętam Get The Clip w polskiej Vivie.Ahh czasy dobre mineły.Teraz coraz mniej ogladam ten kanał.Brakuje mi dawnych programow z Vivy.Komercjalizacja postepuje ale spojzec na to tak gdyby nie Viacom nasza Vica albo by zbankrutowała (albo zyskała większa ogladalnosc bo jednak wielu z nas wolalo dawny urok vivy pl

#6 Katon

Katon

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1775 postów
  • Od: 05 gru 2007
  • Lokalizacjawoj. dolnośląskie ;p

Napisano 27 grudzień 2008 - 18:19

Łezka w oku się kręci jak się myśli dlaczego ten kanał mógł się tak stoczyć.

Stoczyła się, bo swoje łapska włożył w to Viacom.
W dzisiejszych czasach liczy się tylko seks i kasa. - własne

#7 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 18:32

Mtv pamiętam z początku nadawała typowo muzę przez duże M Obecnie po 23 Pasmo nocne muzyczki która jeszcze da sie posłuchać.Oczywiście w Najlepszym czasie antenowym leci gwiazda pimp my rury i inne szajsy..Dawniej pamietam że było tego zdecydowanie mniej.Moim zdaniem celowo psują kanał muzyczny takimi dodatkami aby kupować karty MTV unlimited...

#8 kamiloooinspektor

kamiloooinspektor

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • Pip
  • 148 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 18:46

To po jakiego beepa viacom ja przejował i dlaczego VIVA A.G była taka ślepa, że się na to zgodziła :?: :> :mrgreen:

#9 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 18:49

Prosta zasada poszło o zysk i kase...Kanal miał swoją widownie więc przjeeli..Gdy widownia zaczęła spadać wprowadzili swoje dodatki...O tyle. Dawniejsza Viva i MTv miała na pewno lepszą oglądalność niż obecnie.Od obecnej Vivy czy mtv odpycha mnie zbyt duża komercjalizacja.

#10 Katon

Katon

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1775 postów
  • Od: 05 gru 2007
  • Lokalizacjawoj. dolnośląskie ;p

Napisano 27 grudzień 2008 - 18:56

A mnie odpycha ''parowanie'' i inne tego typu (jak Pimp my Ride) programy. To ma być MTV (Telewizja Muzyczna) czy Rozrywka TV? Co do przejęcia Vivy przez Viacom, to powiem wam że Vivę stworzono, bo Viacom nie chciał założyć MTV Deutschland, więc oburzeni Niemcy stworzyli własną stację muzyczną.
W dzisiejszych czasach liczy się tylko seks i kasa. - własne

#11 Ice

Ice

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 19:09

Każdy kanał Viacomu jest odpowiednio sprofilowany. w MTV dominują reality-showy itp., w nocy zapodają porządny clubbing, a Viva zajmuje się muzyką. Muzyka w MTV występuje tylko nocą i w nazwie. Takie są prawa rynku i telewizji.
Pozdrawiam, Ice

#12 kamiloooinspektor

kamiloooinspektor

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • Pip
  • 148 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 19:52

ta stacja ma bardzo ciekawy profil 50 teledysków na krzyż :brawo: :mrgreen:
Plusem tej telewizji jest to że mają ładne prezenterki - tylko to mnie pociesza na duchu po obejrzeniu clipu który już widziałem może z 40 razy :mrgreen:

#13 Ice

Ice

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 19:54

ta stacja ma bardzo ciekawy profil 50 teledysków na krzyż :brawo: :mrgreen:

Myślę jednak, że trochę przesadzasz.

Plusem tej telewizji jest to że mają ładne prezenterki - tylko to mnie pociesza na duchu po obejrzeniu clipu który już widziałem może z 40 razy :mrgreen:

Jeżeli chodzi o utwory to jest normalne, że kilkanaście razy usłyszymy ten sam kawałek. To samo jest w w stacjach radiowych, a w kanałach muzycznych nie powinno to dziwić. Nie wiem czym się ekscytować.
Pozdrawiam, Ice

#14 kamiloooinspektor

kamiloooinspektor

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • Pip
  • 148 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:27

Narazie nie mam czasu na takie pomyśły ale obiecuję, że w któryś dzień wstanę o 6(zawsze wstaje wcześniej ale mniejsza z tym) wezmę kartkę, długopisik odpalę vivę i będę każdy nadany teledysk notował tj.tytuł i artystę i później zliczę ile razy będzie on powtórzony w ciągu dnia. I zobaczymy kto się będzie :jupi: śmiał. A propo stacji radiowych to się z tobą zgadzam ale oni pomiędzy powtórzeniami wstawiają jakieś starsze utwory np. eska wstawia często klasykę zagranicznej muzyki nowoczesnej i są to rozmaicone utwory. No a w vive jak dadzą przerywnik to zazwyczaj jest duet Rhiana feat Jay-z - umbrella
:mrgreen:

#15 Ice

Ice

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:30

Dziecko skończ juz z tą dziecinadą bo nigdy Ci nie uwierzę. Tłumaczyłem Ci, że normalną sprawą jest to, że pewne utwory się powtarzają nie tylko na Vivie ale i w większych stacjach radiowych. Nadal nie rozumiem po co wykłucasz się w temacie w którym nie masz pojęcia. Wierz mi, że popracowałem trochę w tym ''bagnie komercyjnym'' jak to niektorzy mówią i wiem czym to się trochę charakteryzuje. Dlatego wyjaśniam, ale widzę, że czytać to Ty już nie potrafisz. Traf do jakiegoś radia to w ciągu kilku miesięcy poznasz ten mechanizm, który działa u innych. Ja tak zrobiłem i do tej pory nie żałuje. Może odpowiednie osoby Ci to wyjaśnią.
Pozdrawiam, Ice

#16 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:41

Mtv i viva sie zmieniły na minus i to niestety prawda....Nie ma szans na powrót dawnej Emisji bo dzis za wiele papki wolą dawać nie związanej z muzyką wogole..

#17 Ice

Ice

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:48

Zgodzę się, że dawniej Viva mi się podobała, ale próbuję to Wam wytłumaczyć. Na pewno działają tak bo nie mają powodów do zmian. Bo po co? Tak musi być i tyle. Wiele przez ostatnie lata się zmieniło więc Viva teraz wygląda tak jak wygląda. Nie wiem po co to tak roztrząsać, przecież to LOGICZNE. Zresztą NIKT NIE MUSI PODZIELAĆ TWOJEGO ZDANIA. Ty masz takie, widzowie mają inne. Po co pisać takie bzdury, jak z punktu działania telewizji to normalne.
Pozdrawiam, Ice

#18 kamiloooinspektor

kamiloooinspektor

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • Pip
  • 148 postów

Napisano 27 grudzień 2008 - 20:52

W tej sprawie akurat się z tobą zgadzam, trzeba zamknąc ten wątek. Trzeba utworyć nowy VIVA POLSKA PO STARCIE ESKA TV :brawo: :mrgreen:

#19 Bloo411

Bloo411

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5071 postów
  • Od: 02 sty 2008
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 27 grudzień 2008 - 23:26

Mi się osobiście nie podoba obecny profil MTV Polska i VIVA Polska. Dlatego też sporadycznie oglądam te kanały. Zdecydowanie wolę MTVN HD :wink:

#20 kamiloooinspektor

kamiloooinspektor

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • Pip
  • 148 postów

Napisano 28 grudzień 2008 - 09:23

Mtv hd mi się za bardzo nie podoba bo przeważają tam stare clipy :mrgreen: