Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jedno i drugie. Mi osobiście wystarczą napisy PL/EN jeśli sam oglądam. Skandynawskie języki mam jeszcze przed sobą 
skandynawskie języki na nic nie są potrzebne, tam 100 procent społeczeństwa mówi biegle po angielsku
Wróci do Polsatu. Bo tylko oni będą wstanie na tym zarobić. 
 
Amazon i Skyschowtime jakby kupili, to pociągnęliby chwile i zobaczyli, że się nie oplaca. 
 
KSW jest drogie, a to nie jest magnes.

Polsat za dużo ich kasowal i dlatego zmienili partnera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wywiad z szefem KSW. Powiedział w nim że jeżeli będziemy mieli dostęp to internetu to będziemy mogli obejrzeć wszystkie gale KSW w danym serwisie (Nie powiedział jakim :D) 

 

Żależy mu aby serwis był szeroko dostępny takze poza granicami naszego kraju. 

 

Jakieś domysły? :P Na pewno nie Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Klakson07 napisał(a):

Gdyby Showtime wykupił całość i dorzucił 4k, byłoby najlepiej

haha dobre 😂 tam nawet wiele produkcji w macierzystym języku nie ma 5.1 a ty wyskoczyłeś z 4k co jest chyba tylko w kilku krajach za granicą w serwisach należących do SkySho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAZN odpada ze względów cenowych. Kawulski mówił mniej więcej, że chce "aby cena była na ustalonym przez nich poziomie, nie przez platformę i nie zaporowym", a DAZN już w trakcie swojej krótkiej działalności pokazał, że tanio to u nich nie będzie. Już teraz mają kwotę około 40 zł, kiedy nic tam nie ma. 

 

@gizior89 ja wyskoczyłem z tym, co byłoby idealne, a nie tym, co jest prawdopodobne. nie wierzę, że ktokolwiek dorzuci w Polsce realne 4k w sporcie przez najbliższe lata. Albo będzie okropny upscal jak w Eleven, albo święto lasu jak mundial czy euro w TVP, ale wolę streaming niż TV, bo nie chcę też większości meczów oglądać w 1080i jak na Eleven czy C+, gdzie nie wyglądało to wcale lepiej u mnie na 65 calach niż Viaplay często

 

w ogóle też macie wrażenie, że teraz jest znacznie lepszy okres do działalności i przejęcia Viaplay przez inny serwis streamingowy niż wtedy kiedy Via zaczynało? Jakby nie patrzeć to wszystkie fakapy techniczne Viaplay koncentrowały się na pierwszym roku, ostatnio było znacznie lepiej, pewnie kwestia też lepszej infrastruktury sieciowej. 

Edytowane przez Klakson07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klakson07wiem jak jest, na 65'' większość kanałów HD wygląda słabo, oczywiście wiadomo że im dalej się siedzi tym mniej to przeszkadza. A co do realnego 4k to mecze ekstraklasy na prawdę dobrze się ogląda więc nie wiem co tak psioczysz na C+. Poza tym bądźmy szczerzy, drugą Japonią nie będziemy gdzie już testowo puszczają 8k, jednak z drugiej strony powinno dochodzić co raz więcej kanałów linearnych w 4k bo to żadna nowość bo przecież 20 lat temu już kręcono Hobbita w 4k wkońcu 

@domin107KSW i TVP 🤣 boki zrywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Klakson07 napisał(a):

DAZN odpada ze względów cenowych. Kawulski mówił mniej więcej, że chce "aby cena była na ustalonym przez nich poziomie, nie przez platformę i nie zaporowym", a DAZN już w trakcie swojej krótkiej działalności pokazał, że tanio to u nich nie będzie. Już teraz mają kwotę około 40 zł, kiedy nic tam nie ma. 

Ale w PPV KSW też, o ile dobrze pamiętam, kosztowało 40zł. Dla DAZN mógłby to być duży plus. Myślę, że przy zagwarantowaniu jednej gali w miesiącu wielu by abonowało regularnie DAZN właśnie ze względu na KSW. Reszta byłaby dodatkiem. A może i dla samego DAZN byłaby to szansa na rozkręcenie czegoś u nas. 

 

CANAL+ raczej odpada. W trakcie emisji gal i tak mają wypełnione anteny. Poza tym międzynarodowo istnieją głównie w Afryce. W Europie oczywiście również, ale w tych dużych krajach takich jak Hiszpania, Niemcy czy Włochy ich nie ma. Więc nawet te 12% udziałów w Viaplay i pozostanie KSW na tej platformie na terenie Skandynawii to raczej nie jest to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powoli wygląda, że polski oddział Viaplay z końcem roku zostanie zlikwidowany bo jakby ktoś miał ich przejąc to by przejąl razem z KSW i KSW nie szukalo by nowej platformy. Zresztą nie ma co się dziwić, przejąc jakies pojedyncze prawa najlepiej po nowym przetargu to co innego niż spłacać potem całość poprzepłacanych przez Viaplay.

 

Jeszcze co do Borka... wiadomo że w tych programach na YT rózne rzeczy mówił odnośnie praw ale co do tego co było parę dni temu że niby może jakiś nowy gracz jakieś prawa to pewnie jego źródłem był właśnie Kawulski z którym od lat współpracuje przy KSW.

 

A jak przez ostatnie tygodnie ci z KSW gadali że wszystko ok, mają umowę z Viaplay do końca 2025 i nic się nie zmienia a teraz; Słuchajcie od stycznia to my gdzie indziej ! jakaś komedia. Może nie doczytali i mieli jakąs umowę promocyjną  ;-) jak abonenci platform i telekomów na opcję Viaplay, opcja zlikwidowana to abonament zmniejszony o 5-10 PLN w zależności co gdzie jak i tyle z tego do 2025.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vaniliovsky napisał(a):

Obejrzałem wywiad z szefem KSW. Powiedział w nim że jeżeli będziemy mieli dostęp to internetu to będziemy mogli obejrzeć wszystkie gale KSW w danym serwisie (Nie powiedział jakim :D) 

 

Żależy mu aby serwis był szeroko dostępny takze poza granicami naszego kraju. 

 

Jakieś domysły? :P Na pewno nie Polsat.

Z tej wypowiedzi wynika że raczej będą w internecie, a nie tv

 

Napisałem na TT teorię, że może wcale Viaplay jeszcze nie wychodzi z Polski, ale KSW wychodzi z Viaplay. Boją się, nie chcą ryzykować "niepewnego jutra" platformy i chcą być może szukać nowego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cidik napisał(a):

skoro mówi o internecie, to Canal+ też wchodzi w rachube, ze względu na dodatkowe streamy online. Jeszcze się chyba nie zdarzyło żeby były zajęte wszytkie. A gdyby nawet, to wzorem roku poprzedniego, nie problem dodać kilka kolejnych na których wtedy transmitowano mecze z Viaplay
 

CANAL+ ma polską koncesje na 11 kanałów streamingowych CANAL+LIVE. Jednak jednocześnie nigdy chyba nie były w użyciu. Na stałe widocznych jest ich 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, utede napisał(a):

w Skandynawii zdecydowana większość mówi po ang, ale gruba przesada z tym 100%

Zgadza się,wielu starszych angielskiego nie zna, szczególnie na północy. Szwedzki,duński i norweski to języki germańskie i można się dogadać znając niemiecki. Spędziłemkilka trochę czasu w Kirunie na północy i spokojnie dałem sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vaniliovsky napisał(a):

Obejrzałem wywiad z szefem KSW. Powiedział w nim że jeżeli będziemy mieli dostęp to internetu to będziemy mogli obejrzeć wszystkie gale KSW w danym serwisie (Nie powiedział jakim :D) 

 

Żależy mu aby serwis był szeroko dostępny takze poza granicami naszego kraju. 

 

Jakieś domysły? :P Na pewno nie Polsat.

To ciekawe. Przecież mają umowę podpisaną z Viaplay Group na długie lata a ten dalej będzie istnieć. To by oznaczało, że cała umowa zostanie zerwana. Umowa, którą niedawno przedłużyli. Ktoś tu kogoś zrobił w wała? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vigoo napisał(a):

To by oznaczało, że cała umowa zostanie zerwana. Umowa, którą niedawno przedłużyli. Ktoś tu kogoś zrobił w wała? 😆

Umowa mogła mieć pewne zapisy m.in. o tym, że Viaplay będzie wchodzić na kolejne rynki i tam pokazywać KSW. 

Teraz wiadomo, że tak nie będzie a wręcz przeciwnie.

 

Jakby było wszystko ok to Kawulski by wyraźnie powiedział, że umowa dalej obowiązuje.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...