Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2023 o 21:56, swordfish napisał(a):

W przerwie meczu Royal - Guardians w Major League Baseball - dokładnie są o godzinie 20:46. Czyżby technik zaspał i nie przełączył na stadion w trakcie reklam? Bo nagle potem ten blok urywa się i jest przez kilka sekund ciemny ekran.

Kiedyś jak sporty amerykańskie transmitował kanał NASN i w trakcie reklam w telewizjach z USA u nas leciało jingiel kanału, tez zdarzalo się że ktoś "przysnąl" i bywalo że cały blok reklamowy z USA poleciał. Później jak NASN zamienił się w ESPN America, to stacja ta emitowała w tym czasie swoje reklamy i autopromocje i rzadziej takie historie się zdarzały, albo nawet prawie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym wczorajszym artykułem. Za około miesiąc kolejny raport od Viaplay Group tym razem za trzeci kwartał więc wtedy będzie wiadomo więcej. Chyba że do tego czasu ktoś większy np. Borek się wygada , większy od autora wczorajszego artykułu. Poza tym w sierpniowym wywiadzie dla Rzepy ten Norrelund z Viaplay powiedział "uważam że decyzje zapadną w ciągu kilku następnych miesięcy" więc to by się zgadzało, że coś z końcem roku. Przecież w grze są grube miliony a nie jakieś drobniaki dla Wasiluka na czwartkowe studio przy meczach polskich drużyn.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartek2lp2 napisał(a):

Napisał mi pan Kacper Sosnowski że informacje o wyjściu Viaplay są na razie tak samo wiarygodne jak info o pobiciu piłkarza przez kibiców WIeczystej,

Pan Kacper Sosnowski tak napisał, bo informacji nie przekazał Pan Sosnowski. Temu Panu od jakiegoś czasu się wydaje, że to On wie wszystko najlepiej a jeśli czegoś nie wie, to najprawdopodobniej jest to nieprawda.

Godzinę temu, Lins napisał(a):

 Chyba że do tego czasu ktoś większy np. Borek się wygada

Pan Borek to już chyba zdążył wymienić wszelkie możliwe nazwy światowych gigantów, którzy to podobno są zainteresowani wszelkimi możliwymi prawami w kraju nad Wisłą, tylko efekty tego zainteresowania jakieś marne, także tego...

Poza tym, akurat Pan Borek jest pracownikiem Viaplay, więc jeśli nawet będzie coś wiedział, to nie On powinien się "wygadywać" jako pierwszy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

Mnie najbardziej interesuje co się stanie z KSW. Bo nie ukrywając robią gale co miesiąc tylko dzięki Viaplay. 

 

Ostatnio w wywiadzie szef KSW mówił że mają podpisany kontrakt do 2025 i do tego czasu KSW w Viaplay nie jest zagrożone.

Ten co cały czas gada o Fejk MMA? On nie widzi w nich zagrożenia, a robią coraz więcej gal i to bez pomocy Viaplay. Stopniowo coraz więcej zawodników z KSW u nich odbywa walki za dużo większą kasę. Rzeczywiście nie ma zagrożenia 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, vigoo napisał(a):

Borek...

 

Borek to był tylko przykład tych wiedzących więcej a sam news mógłby przekazać np. Stanowski.

 

 Chociaż ten biznesmen już się takimi newsami chyba nie zajmuje , nawet jeśli chodzi o transfery piłkarskie. Chociaż pamiętam jak byl jednym z pierwszych który informował o wejściu Eleven na polski rynek a co do Viaplay pewnie nic ciekawego nie będzie do czasu raportu za trzeci kwartał.

Edytowane przez Lins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanbonda zaskakujące to są takie wpisy bo nigdzie nie ma oficjalki. Może się wycofają za tydzień a może za 2 lata. Kolejna sprawa- skąd "wiele osób" ma do końca roku? Pakiety u operatorów każdy dobierał wg końca umowy lub trwania, to samo bezpośrednio od viaplay; więc skąd akurat "koniec roku"?
Np. mam do kwietnia 2025 Viaplay Total, podpisywałem nową lojalkę w kwietniu tego roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Ale teraz mecze nietelewizyjne by mogły być w Eurosport Player

Tylko to dalej byłoby oglądanie tylko  przez internet. Choć nie wiem jak ten ich serwis działa bo nigdy nie miałem.

19 godzin temu, aandin napisał(a):

I płacić za samą Bundesligę 40 zł miesięcznie bo oprócz Wielkiego Szlema nic mnie tam więcej nie interesuje. Da mnie to marny interes.

Teraz za np F1 czy KSW ludzie płaca znacznie więcej.

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Odpowiedź do postu wyżej skąd moje twierdzenie, ze sporo osób ma zobowiązanie do końca roku. 

Sporo osób to ma tą usługę w C+ Play czy kablówkach a nie tam😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że działa lepiej to mnie nie dziwi bo z gorszym serwisem nie miałem do czynienia😂 Działanie tego serwisu na Android tv to jest masakra. Praktycznie każde wyjście z serwisu i zmniana HDMI a następnie powrót to czarny ekran lub błąd że coś nie poszło nie tak lub streem na którym zakończyłem oglądanie nawet jak to było dzień lub dwa dni temu. Trzeba klawiszem powrót na tv by aplikacja odpaliła się na ekranie głównym. Na żadnym innym serwisie nie mam takich cudów😂 Wcześniej były cyrki na SkyShowtime ale po jakimś czasie ustąpiły. Tego bubla nikt już chyba nie naprawi. Edit Ale widzę na telefonie chyba jest już nasza wersja to napisy w naszym języku😀

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...