Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Po prostu jest tak, że nabito 860 stron o Viaplay, a tak na serio o niczym.

a ze 20 stron to pewnie twój udział - czyli wychodzi na to, że twoje posty w tym topicu są o niczym ;) a tak na serio nie raziła Cię w oczy żadna transmisja meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna alternatywa dla streamingu, tylko dla telewizji linearnej.
Jak to nie? Połączenie standardów DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 i linearnych kanałów streamingowych.

Ostatnia szansa na ratunek telewizji linearnej. Co spowoduje spadek zainteresowania streamingiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? Połączenie standardów DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 i linearnych kanałów streamingowych.

Ostatnia szansa na ratunek telewizji linearnej. Co spowoduje spadek zainteresowania streamingiem.
Serwisy streamingowe to przede wszystkim treści na żądanie, a nie kanały. Przed tym nie ma odwrotu, bo jest to po prostu wygodniejsze. Oczywiście TV nie zniknie, ale będzie mocno ograniczona, co już się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał(a):

Jaki Samsung Android?

A52s 5g - android 13

1 godzinę temu, danielpes5 napisał(a):

Tizen--- na Samsungu jest Tizen ! : ) Zupełnie inna bajka. System który ma swoje zalety , ale tez i wady.  Jak to  w Samsungu

Ale to na tv 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Pawop napisał(a):

@Gizior89 to pisz, że na telefonie emoji1.png

Napisałem samsung android więc myślałem że wszystko jasne :P

 

33 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Jaka masz wersję serwisu na tym telefonie PL

PL - nie załączyła mi się skandynawska ani na tel ani na tv. Nie miałem też problemów które inni tu opisywali jak np "coś poszło nie tak". Mam suba bezpośrednio z viaplay.pl - może to coś zmienia:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze powiedzcie napiszcie Mi co dalej z tym Viaplay.....mam telewizor Sony z Androidem 10 , aplikacja Viaplay od kwietnia działała bez zarzuty od wczoraj buforowanie i nie działa.... albo komunikat coś poszło nie tak, zainstalowałem na smartfonie działa, na dekoderze działa, a na telewizorze właśnie komunikat coś poszło nie tak.... w czym jest problem, coś z aplikacją aczkolwiek na innych urządzeniach działa, coś nie tak z telewizorem choć wydaję Mi że jest ok , czy problemem jest android.... da się to obejść żeby znowu działało, ktoś pomoże , doradzi, pisać do Viaplay? Jakąś pomoc techniczna?

Edytowane przez Korfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PL - nie załączyła mi się skandynawska ani na tel ani na tv. Nie miałem też problemów które inni tu opisywali jak np "coś poszło nie tak". Mam suba bezpośrednio z viaplay.pl - może to coś zmienia:?:
Pewnie kombinują ze skandynawskimi wersjami, aby mieć 4K i potem mają pretensje, że geolokalizacja świruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):
22 godziny temu, Gizior89 napisał(a):
PL - nie załączyła mi się skandynawska ani na tel ani na tv. Nie miałem też problemów które inni tu opisywali jak np "coś poszło nie tak". Mam suba bezpośrednio z viaplay.pl - może to coś zmienia:?:

Pewnie kombinują ze skandynawskimi wersjami, aby mieć 4K i potem mają pretensje, że geolokalizacja świruje.

O proszę. Czyli to już nie jest już  kombinatorstwo z moimi rzekomymi VPN-ami. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że od kilku dni mają namieszane i część polskich użytkowników widzi i odtwarza kontent skandynawski, sportowy. W oficjalnej aplikacji, bez żadnych VPN-ów. Tak na marginesie, dla wersji skandynawskich wcale ich nie trzeba, bo działają w UE na zasadzie czasowego dostępu. Bałagan jaki tam mają sięgnął zenitu.

W dniu 16.09.2023 o 16:33, boberthinho napisał(a):

Tydzień lub dwa nie używałem Viaplay na Kodi i teraz nie chce mnie zalogować. Błąd Viaplay. Próbowałem już czystej instalacji zgodnie z poradnikiem kodiwpigulce i po przepisaniu kodu aktywacyjnego na stronie viaplay aplikacja ponownie ma błąd logowania. Sprzęt to mibox s 4k. Na dekoderze i pc działa. Pomocy.

Sprawdź teraz, samo się naprawiło tzn. problem był po stronie Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia nie tłumacz bo są tu osoby co w obronie tego bubla wszystko będa próbować  wmówić🤣 Ludzie kombinują i chcą oglądać 4K ze skandynawskim językiem😂 Tu nawet wszystkie napisy sa w języku skandynawskim. Mało tego powinni się wziąć ża tego pseudo nadawcę bo pokazuje u nas prawa do których nie ma prawa. U siebie widziałem że będzie UFC,Liga Holenderska czy La liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...