Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już komunikat na stronie "W tej chwili niektórzy mogą mieć problemy z oglądaniem Premier League. Pracujemy nad tym."

To tak pewnie na potwierdzenie tego, co jeden kolega  pisał że się serwis tak poprawił ostatnio :D.

Swoją drogą, u mnie w Safari na koncie z UPC mecz działa.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zauważalne są także próby platformy związane z naprawą problemów technicznych, choć z pewnością nie można użyć stwierdzenia, że w Viaplay obejrzymy mecze Premier League bez żadnych usterek. Wydaje się, że kłopoty z transmisją są po prostu losowe i zależy to od naszego szczęścia.

Cytat ze SportMarketing.pl. Uchwycili clou sprawy.

 

Ostatnio obyło się bez większych wpadek, a dziś coś poszło nie tak.

Viaplay-err.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dvbx napisał:

3 miesiące Viaplay w cenie 1 (34PLN)

Promocja do 4 listopada (nowe konta, kod polecający, podpięcie karty)

 

szczegóły: https://viaplay.pl/rafoct22tms3for1

 

Jeśli dobrze rozumiem, to jako nowy klient nie mogę ot tak się zarejestrować i skorzystać z promocji, tylko muszę to zrobić ze specjalnego linka, który może wygenerować aktualny posiadacz subskrypcji Viaplay. Każdy użytkownik może wygenerować i "rozdać" 10 takich linków. 

 

Ktoś mógłby mi wysłać na priw? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mogą mieć dość sporą liczbę abonentów.

Widzę co się dzieje, jak w c+ dają Viaplay za 0 lub 5 zł przy przedłużeniu umowy. Nic, tylko brać.

Wszystko oczywiście zasługa premier league, choć nie wiem co będzie u normalnych subskrybentów po podwyżkach.

Pytanie jest, czy wchodząc na kolejny rynek, znowu nie uraczą nas awariami i przeciążeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adamus napisał:

U mnie również był napis , niektórzy mogą mieć problemy.....

Ale oba mecze odpalały sie bez zarzutu 

U mnie czegoś takiego nie było jeszcze. Może dlatego że oglądałem tu tylko kilka meczy PL i KSW. I mecze PL nie zawsze oglądam na Viaplay bo są też na C+online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zuzia napisał:

Czy ci, którzy zakupili Viaplay przez operatora, a nie bezpośrednio też mają możliwość generowania linków?

 

Tego nie wiem, trzeba byłoby się przekonać. Sporo osób tutaj ma viaplay, więc liczę, że komuś będzie się chciało udostępnić link aktywacyjny, w końcu to nic nie kosztuje, a innej drogi, by skorzystać z tych 3 miesięcy za 34 zł nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, luket napisał:

Tego nie wiem, trzeba byłoby się przekonać. Sporo osób tutaj ma viaplay, więc liczę, że komuś będzie się chciało udostępnić link aktywacyjny, w końcu to nic nie kosztuje, a innej drogi, by skorzystać z tych 3 miesięcy za 34 zł nie ma. 

 

Raczej bym odradzał udostępnianie linków na forum (lepiej to załatwiać w wiadomościach prywatnych). W przeciwnym razie wielu z nas mogą uprzedzić goście z Peppera itp. (nie mających tutaj kont, a szukających okazji, gdzie tylko się da).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, firemanbuba napisał:

na moim profilu nie ma tej możliwości. Chyba nie dali tej opcji abonentom od operatora.

Nie ma jej także na kontach płaconych po cenie regularnej (sprawdziłam na jednym). Może to jakaś uznaniowa promocja i nieliczni mogą generować te linki. Albo jakiś bałagan.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...