Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, dwpaw napisał:

Ogląda ktoś Viaplay w aplikacji na telewizorze LG? Od jakiegoś czasu u mnie na OLED B9 pojawiają się podczas transmisji takie małe "ścinki", bez buforowania czy wyrzucania z transmisji. Irytuje to dość mocno, a po problemach z początku sezonu Premier League już działało to u mnie względnie dobrze.

Ja na swoim LG B8 mam identyczne problemy. Przycięcia dźwięku i obrazu co kilka minut na ułamek sekundy przy transmisjach sportowych są normą. Oczywiście tylko na apce Viaplay. Na C+ jest ok. Jeśli tego nie naprawią to poważnie zacznę rozglądać się za jakąś przystawką, bo coraz bardziej mnie to irytuje. W meczu LIV-MC mieli dodatkowo rozjechany trochę dźwięk, ale to już nie pierwszy raz. Ja z chęcią oglądał bym PL tylko na C+, ale tam z kolei przy transmisjach live nie ma opcji "oglądaj od początku", jak w Viaplay. A że często spóźniam się na transmisje meczów, które chciałbym rozpocząć oglądać od startu z musu wybieram Viaplay :( 

Edytowane przez pablo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, TimesSquare napisał:

A jak w ogole wyglada jakosciowo obraz na Viaplay na OLEDzie? Ma ktos taki telewizor w np. 65 calach? Obraz w miare ok?

Jakościowo obraz z Viaplay przesyłany z Shielda wygląda zaledwie poprawnie na moim 65 OLED. O ile obrazki statyczne ze studia są ok, to dynamiczne z boiska już nie. Ścinek obrazu nie ma (Shield dobrze współpracuje z OLED) , za to jest mydło a nie trawa na boisku, brakuje porządnego bitrate.

21 godzin temu, Zuzia napisał:

Jak wiadomo, prezes szwedzkiej platformy tylko żartował obiecując 4K dla Premier League, a na poważnie stawia na własne produkcje. Oto kolejna pozycja w 4K, dla odmiany ma polskie napisy i ścieżkę dźwiękową.

 

Viaplay-4-K-06.jpg

 

 

wrzuciłem z ciekawości, jednak jak zobaczyłem rozjechane audio z wideo, to wyłączyłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu obejrzałem tylko 1 mecz NHL i to nie cały a syn też 1. W obydwu przypadkach kilka razy zdarzyło się, że transmisja została przerwana bo przerwało stream. Raz nawet w czasie gdy padła bramka. Był czarny ekran i logo viaplay. Można więc przyjąć, że to regularne wpadki. Niezły cyrk z tego Viaplay a oni jeszcze podnoszą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Viaplay Sport Weekend, już prostowałem te bzdury, co napisali w tamtym artykule, mając za 35 zł pakiet podstawowy + Viaplay mam do niego dostęp. Prawdopodobnie każdy abonent Play Now ma do niego dostęp, ja mam.

 

Beka skasowali komentarz, a piszą bzdury.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RobKos napisał:

wrzuciłem z ciekawości, jednak jak zobaczyłem rozjechane audio z wideo, to wyłączyłem:)

Obejrzałam dwa dostępne odcinki w 4K i synchronizacja w prządku, wybrałam ścieżkę angielską.

Podejrzewam, że 4K to testy, gdyż nie jest wyeksponowane i kompletna cisza na ten temat. Także może oczywiście działać różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, RobKos napisał:

Jakościowo obraz z Viaplay przesyłany z Shielda wygląda zaledwie poprawnie na moim 65 OLED. O ile obrazki statyczne ze studia są ok, to dynamiczne z boiska już nie. Ścinek obrazu nie ma (Shield dobrze współpracuje z OLED) , za to jest mydło a nie trawa na boisku, brakuje porządnego bitrate.

wrzuciłem z ciekawości, jednak jak zobaczyłem rozjechane audio z wideo, to wyłączyłem:)

Viaplay Oryginal a MGM nie należy do Prime Video?

Chyba, że coś mi się pokręciło.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli MGM nie ma u nas wyłączności i może współpracować z różnymi serwisami streamingowymi?

"W 2021 roku Amazon kupił bowiem kultowe studio filmowe MGM, co miało doprowadzić do znacznego wzbogacenia oferty Prime Video
Źródło: https://hdtvpolska.com/amazon-prime-video-cena-polska-filmy-lista-mgm-co-obejrzec/"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. To jest ich druga wspólna produkcja (pierwsza to Billy the Kid) i na "swoich" rynkach Viaplay ma prawa do produkcji. Jakiś czas temu był news na temat wspólnych projektów MGM i Viaplay.
https://satkurier.pl/news/210426/nent-group-podpisala-umowe-z-mgm-nowe-seriale-viaplay.html

Nie cytuj tego śmiesznego portaliku, zobacz co oni tam wypisują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wejściem do transmisji na mecz w Viaplay.  Na Apple Tv pokazuje komunikat w stylu "Nie masz dostępu do tego pakietu. skontaktuj się z dostawcą usługi". Natomiast w TV LG nie pokazuje się żaden komunikat tylko cały czas kręci się magiczne kółeczko buforowania.

Wydaje mi się, że ktoś już o tym pisał na forum ale nie mogę tego znaleźć. Zna ktoś rozwiązanie?

 

Na przystawce Appla pojawił się komunikat " Nie którzy z was mają problem z oglądaniem transmisji. Pracujemy nad tym"

Edytowane przez sztywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...