Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, PawelTSW napisał:

 

Dobrze by było jakbyś napisał jaki mecz.
Ja odpaliłem na tablecie WHU-FUL (na TV oglądam Igę) i Viaplay wyprzedza 2 sekundy Flashscore i ma 7 sekund opóźnienia względu Sofascore

W drugiej połowie wróciło do normy i do obu serwisów jest strata 15-18 sekund
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na samsung smart tv mam ciekawa przypadlosc.W zaleznosci od tego z ktorego miejsca menu wybiore mecz BUNDESLIGI sa dostepne 3 wersje dzwiekowe.1-polski komentarz 2-angielski komentarz 3-odglosy z trybun bez komentarza.Jakby korzystali 3 roznych serwerow,a w aplikacji byly tylko odnosniki do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zacząłem porównywanie to za każdym odpaleniem streama w aplikacji opóźnienie jest inne. Za pierwszym razem względem SofaScore było 7 sekund na meczu West Hamu a teraz po którejś z rzedu zmianie jest 14 sekund, z kolei na Crystal Pałace 20 sekund. 
Generalnie za każdym razem jak sprawdzam to opóźnienie jest na stałym poziomie gdzieś miedzy 15-20 sekund, czasem schodzi mniej tak jak dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, lakiman said:

Kanały eventowe to tylko kilka wybranych meczów.

Wszystkie mecze angielskie są na kanałach event czyli dokładnie to co stracili + ekstra 2 mecze bundesligi

jak to brak synchro? Jak kilkukrotnie o tym pisałem to pare osób wmawiało mi ze mam problem po mojej stronie :) 

Edytowane przez utede
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Delta21 said:

@utede nie wiem jak bardzo bym się starała być po Twojej stronie,  nie mogę.

Apple tv 4K + LG oled C9 - zero problemów z synchronizacją

 

Dodam, że zakochana w Viaplay nie byłam, nie jestem i nie będę :)

i w studio dźwięk z ustami się nie rozjeżdżał?
Tak czy inaczej absolutnie nie twierdze ze wszyscy maja problemy- ewidentnie jest to losowe i widocznie związane z konkretnymi apkami. Masa ludzi zgłasza takie problemy i czasem bardziej, czasem mniej. Problem istnieje ale wmawianie komuś ze to wina sprzętu oglądającego jest śmiechu warta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utede tak

Żadnego rozjazdu 

nagrałam nawet kilkusekundowy filmik na potwierdzenie - jak dasz mi cynka gdzie go można wrzucić to wrzucę :)

ale chyba jednak o sprzęty chodzi :)  chociażby na moim przykładzie :)

Masz konkretne sprzęty gdzie po raz kolejny problemów z synchronizacją nie ma :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...