Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mingo Sam w tym temacie kilkunastokrotnie wspomniałeś o Canal+. Naturalnym jest porównywanie poprzedniego nadawcy z obecnym. Na czym polega Twój problem...? Jakoś jak w piątek trzy osoby w temacie pisały kilkadziesiąt postów o tym, że na C+ Online to jest teraz dopiero jakość Viaplay nie widziałem, żebyś to komentował? Dziwnym trafem o wczorajszej awarii C+ te same osoby milczały...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bgmnt napisał:

@Zuzia Aha, czyli jak w szwajcarskim SKY jest nie za dobry obraz to już winny dosył nagle się robi (i to jednak klienta powinno interesować?)...

To jest własnie taka gadka z niektórymi. Dostajecie szału na zwrot Viaplay, a jednocześnie czegokolwiek innego bronicie argumentami z [beep].

Temat też byl bardzo dobry na wywody o SKY czy C+ dopóki można było pochwalić te serwisy. Teraz już nagle nie. Komedia.

Końcowo w Sky jak najbardziej dało się wszystko oglądać choć nie było tak ślicznie jak zazwyczaj, a w Viaplay nie i to jest ta zasadnicza różnica skoro już tak uporczywie odnosisz się do Sky.

 

@bgmnt jakbyś się nie gimnastykował, Viaplay już nie da się obronić. Już nawet nie chodzi o niespełnione obietnice z 4K, nie są w stanie ogarnąć transmisji 720p u nas, czy w Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bgmnt napisał:

Sam w tym temacie kilkunastokrotnie wspomniałeś o Canal+. Naturalnym jest porównywanie poprzedniego nadawcy z obecnym. Na czym polega Twój problem...?

Nawet nie chce mi się już dłużej dyskutować. Mam tylko nadzieję, że masz dobrą pensje w viaplay.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo Mam na pewno lepsze argumenty, niż pisanie, że ktoś jest głupi. Pięknie się zaorałeś :).

@Zuzia To w takim razie co to Cię Viaplay interesuje, skoro Sky jest takie super? Masz jakąś misję? Kto jest gorszy, ja ze swoim "bronieniem" czy Ty ze swoją "krucjatą" prowadzoną od roku?

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jakieś kilkaset postów wczesniej madonna " Zuzia "zasłynęła tu wszechmocną ankietą , i lała wodę była jak support do Viaplay i skora była nawet jechać do chaty usera wspierać go mentalnie jaki to serwis jest emejzing i co się stało dlaczego ?? 🙄💁‍♂️

Edytowane przez Kirk
Nie przekręcaj nazw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

@mingo No tak, pisać o C+ można tylko jak wszystko jest dobrze.

Wczoraj akurat C+ też padło podczas meczu (dali transmisję golfa zamiast meczu ;)) i są na ten temat trzy posty.

A w temat Viaplay Ty i Tobie podobni grzeją temat nieustannie ;d.

To samo ze szwajcarskim SKY za 100 zł miesiecznie, co miało być takie super, a nie było ani 4K, ani nawet dobrego FHD.
Minimum obiektywizmu...

Akurat nir wiem czy golf to wina C+ czy dostawcy sygnalu, czyli Viaplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wczoraj wkurzyłem, jak na meczu Everton - Chelsea miałem buforowanie a internet mam szybki 500 mb/s. Większość tu narzeka na Viaplay, ale z tego co czytałem to przybyło im subskrybentów. A przecież już drugi sezon pokazują Bundesligę w kiepskiej jakości. Wydaje mi się, że nie uczynią zbyt wiele, ażeby poprawić jakość tak długo, jak liczba subskrybentów będzie im się zgadzała. Jedyne co może dać im do myślenia to drastyczny spadek osób korzystających z ich usług. Ale większość z nas ponarzeka sobie, ale i tak nie zrezygnuje. Chyba, że takie historie będą miały miejsce co tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patryszq napisał:

Ale przecież jakieś kilkaset postów wczesniej madonna " Zuzia "zasłynęła tu wszechmocną ankietą , i lała wodę była jak support do Viaplay i skora była nawet jechać do chaty usera wspierać go mentalnie jaki to serwis jest emejzing i co się stało dlaczego ?? 🙄💁‍♂️

A może jakiś ban za wypisywanie niestworzonych rzeczy w dziwnym slangu. Za wpisy podobnej klasy należałoby się.

 

I wszystko jak zwykle pomieszałeś. Od początku pisałam, że Viaplay jest serwisem dość słabym i nie ja tu byłam "supportem", a mój udział w temacie jest od mniej więcej 150 strony, a takiego @bgmnt od pierwszej.

 

Znamienne, że jak Viaplay zaliczy jakąś wpadkę pojawiają się dziwne wynurzenia, nie zdziwi mnie jak temat moderator znów zamknie. Może taki jest cel.

 

PS. patryszq nie czytam dalej, po prostu zgłaszam do administracji.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sky021 napisał:

[...] Nie rozumiem zainteresowania ta platforma jak nie ma juz Lewego w Bundeslidze

A ja nie rozumiem tych, co oglądają jakąś ligę z powodu tylko jednego piłkarza, chyba że chodzi o jakiegoś dzieciaka, który przeszedł pranie mózgu i nie wyobraża piłki bez Lewego/Messiego/CR7 itp... :-D

A co do tego całego krzyku od wczoraj:  oglądałem mecze korzystając ze smart box Vectry i z tabletu, tragicznych problemów jakościowych ja nie zauważyłem (może miałem szczęście), a wg mnie w porównaniu z C+ online jest nawet lepiej, bo wszystkie mecze PL, BL(1.) są z komentarzem i do tego dostępne przez 48 godzin. No chyba że patrzymy na takie wpadki jak np. mecz Dortmund-Leverkusen, który dzisiaj rano jeszcze nie był dostępny w całości (dopiero od 39 minuty). Teraz już jest cały mecz... co prawda z angielskim komentarzem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zuzia napisał:

A może jakiś ban za wypisywanie niestworzonych rzeczy w dziwnym slangu. Za wpisy podobnej klasy należałoby się.

 

I wszystko jak zwykle pomieszałeś. Od początku pisałam, że Viaplay jest serwisem dość słabym i nie ja tu byłam "supportem", a mój udział w temacie jest od mniej więcej 150 strony, a takiego @bgmnt od pierwszej.

 

Znamienne, że jak Viaplay zaliczy jakąś wpadkę pojawiają dziwne wynurzenia, nie zdziwi mnie jak temat moderator znów zamknie. Może taki jest cel.

 

Jaka dama wrażliwa , nie obraża się Pani wszyscy pamiętamy jak namiętnie szła Pani nawijka w kwestii Viaplay , internet nie zapomina , potrafiła Pani wpompować w te sekcje nawet i 156 postów . Zasłynęła Pani szumną ankietą która oczerniała userów i od tego czasu inwencja tworcza jakby troche stonowała oops. Siła Pani nawrócenia jest bynajmniej pełna podziwu i kunsztu .  Pamiętamy szanujemy ale i wstydzimy się , wiemy czego :)

Edytowane przez patryszq
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dsd napisał:



A co do tego całego krzyku od wczoraj:  oglądałem mecze korzystając ze smart box Vectry i z tabletu, tragicznych problemów jakościowych ja nie zauważyłem (może miałem szczęście), a wg mnie w porównaniu z C+ online jest nawet lepiej, bo wszystkie mecze PL, BL(1.) są z komentarzem i do tego dostępne przez 48 godzin. No chyba że patrzymy na takie wpadki jak np. mecz Dortmund-Leverkusen, który dzisiaj rano jeszcze nie był dostępny w całości (dopiero od 39 minuty). Teraz już jest cały mecz... co prawda z angielskim komentarzem.

To nie szczęście tylko mała przekątna ekranu. Zobacz kilka meczy na tv 65 cali o dobrych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten wątek i nie dziwię się,że co jakiś czas jest zamykany.Co do Viaplay to nie radzi sobie ze stabilnością.Mam porównanie z innymi streamami np.Eurosport Player działa stabilnie i jest 1080p tak samo Eurosport Extra w player.pl bez problemów.Zastanawiam się nad kupnem Viaplay jak będzie tam F1,ale jak mam się stresować czy stream mi wytrzyma to wolę wykupić F1 TV trudno,że z angielskim komentarzem,ale przynajmniej dziać będzie.

Edytowane przez filip932
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

Ale przecież jakieś kilkaset postów wczesniej madonna " Zuzia "zasłynęła tu wszechmocną ankietą , i lała wodę była jak support do Viaplay i skora była nawet jechać do chaty usera wspierać go mentalnie jaki to serwis jest emejzing i co się stało dlaczego ?? 🙄💁‍♂️

Korzystasz z serwisu, czy tylko wpadłeś wbić szpilę, a tym razem dostało się @Zuzia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał:

To nie szczęście tylko mała przekątna ekranu. Zobacz kilka meczy na tv 65 cali o dobrych parametrach.

No pewnie tak, mój telewizor ma tylko 43", ale mi to wystarczy, nie mam salonu wielkości sali kinowej.
A jak pisałem o tym że "miałem szczęście", to chodziło mi o awarie typu „wystąpił nieznany błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, lakiman napisał:

Korzystasz z serwisu, czy tylko wpadłeś wbić szpilę, a tym razem dostało się @Zuzia?

Korzystam , staram się mieć czas na to by zajrzeć w każdy nowo sie pojawiający wynalazek , ocenic popatrzeć i powiedzieć NIE od samego początku bez jałowej wazeliny . A to że akurat w gorącej dla Was kwestii ukazanego oczekiwanego sportu tu i tam ...  Tyle i  az tyle :) , basta 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tyle lat ogląda się legalną telewizję i jedynie z viaplay są problemy. Zamiast zostawić coś co się sprawdza - tradycyjne połączenie, to oni szukają po taniości innych rozwiązań, które ponoć mają być lepsze, a w rzeczywistości są o wiele gorsze.

 

Jakieś niestabilne streamingi to mi się kojarzą z amatorskim i nielegalnym puszczaniem meczy na internecie, a nie z ponoć z poważną firmą. Za te streamingi z viaplay trzeba jeszcze płacić.

 

Jakoś Eleven, Polsat Sport czy Canal+ pokazują tradycyjnie i nie ma problemu.

 

Ale tak się kończy kombinowanie jak koń pod górę.

 

Rok czasu mieli i zlekceważyli klientów. Tylko skargi do UOKIK i ukarać amatorów.

  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, filip932 napisał:

Tak sobie czytam ten wątek i nie dziwię się,że co jakiś czas jest zamykany.

Jest zamykany, bo kilku użytkowników robi się dziwnie nerwowych przy każdej wpadce Viaplay jakby ich to osobiście dotykało. Dziwne tym bardziej, że na Twitterze Viaplay obsługa wykazuje się niezwykłą cierpliwością znosząc przekleństwa klientów. Zaczyna brakować argumentów, bo nie da się już usprawiedliwiać, że serwis nowy, staruje, trzeba dać czas i tak dalej. Minął rok, cena regularna to 34 zł, a w planach podwyżka. Była piękna rozpiska co jak działa i dlaczego nie działa jak powinno, a w skrócie i po naszemu - brak dostatecznych inwestycji w infrastrukturę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bantenn napisał:

 

 

Jakoś Eleven, Polsat Sport czy Canal+ pokazują tradycyjnie i nie ma problemu.

 

 

Pokazują też przez internet i nie ma aż tylu problemów.

A w razie co najczęściej jest tradycyjna alternatywa.

W przypadku Viaplay - pewna jest na razie tylko podwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tyle lat ogląda się legalną telewizję i jedynie z viaplay są problemy. Zamiast zostawić coś co się sprawdza - tradycyjne połączenie, to oni szukają po taniości innych rozwiązań, które ponoć mają być lepsze, a w rzeczywistości są o wiele gorsze.
 
Jakieś niestabilne streamingi to mi się kojarzą z amatorskim i nielegalnym puszczaniem meczy na internecie, a nie z ponoć z poważną firmą. Za te streamingi z viaplay trzeba jeszcze płacić.
 
Jakoś Eleven, Polsat Sport czy Canal+ pokazują tradycyjnie i nie ma problemu.
 
Ale tak się kończy kombinowanie jak koń pod górę.
 
Rok czasu mieli i zlekceważyli klientów. Tylko skargi do UOKIK i ukarać amatorów.
nie bądź zabawny, Canal+ wciśnięcie "guzika" z prawidłowymi kolorami BT.2020 dla HDR ogarniał 2 lata, a 50fps uruchomił po roku. Polsat i TVP do dziś w swoich serwisach oferują kanały sportowe w 25fps, Eleven dokładnie to samo. Na satelicie mamy kanały pseudo 4K. Jesteśmy dla nadawców klientami 3 świata i 2 kategorii. I jest tak już nie od roku czy 2, a od początku płatnej TV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...