Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że mam jeszcze rok umowy na Viaplay za 35 zł miesięcznie (do tego mam Play Now TV i Boxa).
Myślę, że nie sięgną po Ekstraklasę.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, czerstwy napisał:

Najpierw niech zaoferują stabilne usługi i na wysokim poziomie i następnie się cenią.

Już usługa jest stabilniejsza, nie dramatyzujmy. Co do poziomu 1080i przykładowo w Eleven, czy na Polsat Sport Premium PPV też nie jest takie super, fakt problemem w Viaplay jest opóźnienie. Jeżeli wszystkie hity będą w 4K (w przeciwieństwie do Canal+, gdzie pierwszeństwo czasem miała Ekstraklasa) to nie będzie można się przyczepić.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na Viaplay byłoby więcej meczów Premier League w 4K, niż na Canal+, to świetnie, tylko pytanie, co z resztą? Canal+, jednak, nie pokazywał Premier League w 720p, a w takim standardzie najpewniej poleci w Viaplay większość transmisji. Oczywiście na razie to są tylko nasze dywagacje, więc ja z ocenami się wstrzymam do startu nowego sezonu :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynają wykonywać gwałtowne ruchy. Zobaczycie, wkrótce się przeproszą z kablówkami i satelitą. Kwestia paru miesięcy.
Z satelitą na 100% nie, też dlatego wygrali pewnie Premier League, bo nie są na satelicie (są tu dwa czynniki)

Ta PSP nie są superOby taką jakość miało ViaplayWszystkie hity w 4K masz poczucie humoru.A czy jest stablina to zobaczymy jak będzie duża oglądalność gdy pojawi się PL
Chodzi o kanały PPV, z których niektórzy się śmiali m.in. stare parametry.

Zobaczymy, Premier League też nie pozwoli na chałturę w przeciwieństwie do Canal+, który przymykał oko na puszczanie meczów w soboty o 15:00 czasu UK w brytyjskich pubach.

Brytyjczycy mają tu pewność, że Viaplay tak nie zrobi (blokują przynajmniej popularniejsze VPN) i poza kasą zapewne to przeważyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cambos napisał:

Jeśli na Viaplay byłoby więcej meczów Premier League w 4K, niż na Canal+, to świetnie, tylko pytanie, co z resztą?

Niech mają tyle samo lub nawet mniej ale stabilnie i w porządnej jakości to będzie ok. Na 4k nie liczę, bo wiadomo co do tej pory pokazali.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, lakiman napisał:

Dziwne.

Jeszcze na Apple TV 4 4K nie sprawdzałem.

Na Android TV 2 dni czekałem aby obejrzeć 3 odcinek " Billy the Kid".

Dzisiaj mogę obejrzeć, za to przy 4 info- do obejrzenia 26 czerwca 

Wydawało mi się w tamtym tygodniu, że były dostępne  wszystkie odcinki.

Wszystkie 8 odcinków można zobaczyć, ale w szwedzkiej wersji, a u nas jest pilna potrzeba zainwestowania w tłumacza, bo translator zawodzi.

 

billy-kid.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, tyrla napisał:

Lepiej gdyby środki finansowe, które mogliby przeznaczyć na Ekstraklasę wykorzystali przynajmnjej częściowo na poprawę obecnej  jakości streamingu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawszy z tekstu Press jest końcowy fragment:

 

(...) "Nie ma wątpliwości, że prędzej czy później na rynku dojdzie do konsolidacji. – Wszyscy przyglądają się zwłaszcza Viaplay, który pompuje w zakup praw ogromne pieniądze i nie ma wątpliwości, że na polskim rynku przez lata ich nie zmonetyzuje. Czy robi to tylko po to, by podbić zainteresowanie inwestorów i krótkoterminowo zwiększyć globalną wycenę spółki? Myślę, że szybko się przekonamy – konkluduje. (...)

 

Trzeba sobie jasno powiedzieć, gdyby nie "zamieszanie" ze sportem, mało kto interesowałby się Viaplay. Ich produkcje serialowe nie mają takiego rozgłosu i takiego zainteresowania jak Netflix, HBO Max a ostatnio Disney+

 

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie już czytałem takich pseudo ekspertów i nic się nigdy nie sprawdziło.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Niejednokrotnie już czytałem takich pseudo ekspertów i nic się nigdy nie sprawdziło.

 

Ale eksperci Ameryki nie odkrywają.

Wystarczy popatrzyć na Eleven Sports. Jak wchodzili też było szaleństwo z prawami, kolejne przetargi już były zakupu często na spółkę z C+, dziś Eleven Sports jest w rękach Polsatu :)

Tylko pamiętaj, Eleven Sports było w lepszej sytuacji - postawiono na telewizję, serwis online był tylko dodatkiem.

Viaplay stawia tylko na internet, czyli jeszcze gorzej :)

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...