Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pawop napisał:

Było zrestartować transmisję i problem prawdopodobnie by zniknął

Ty tak na serio obrońco każesz nam się bawić w dochodzenie co jest nie tak i restartować aplikację Żeby sobie mecz obejrzeć? 

Ja mam siadać przed tv, włączyć i oglądać. 

 

Viaplay tego nie daje więc się do tego nie nadaje. Proste. 

Skończcie z ich obroną. 

Gdyby było wszystko ok to nikt by po nich nie jechał

  • Popieram 6
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem z 10 minut Bayern i było dobrze, ale obiektywnie nie oglądałem całości.
EDIT: Viaplay nie informuje o awarii (przynajmniej na Twitterze).

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy jajeczku obejrzana druga połowa Lewego na jakimś dwuletnim Samsungu z Tizenem - bez żadnych zacięć, płynnie, za to chyba komentarz był z sekundę opóźniony.

Chelsea - Crystal Palace z satelity na Eleven 1 włączone bezpośrdnio po Viaplay wyglądalo znacznie gorzej.

Swoją drogą, jestem pod wrażeniem jak osoby 65+ potrafią nauczyć sie obsługiwać smart tv.

Meczyk na Viaplay, potem przełączenie na satelitę, w przerwie teledysk z YT itd, w międzyczasie dyskusje o obejrzanej "Odwilży" na HBO Max itd... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, liverfan4 napisał:

Napisałem do supportu Viaplay i zaproponowali mi 25% zniżki w następnym miesiącu.

Mogą zaoferować też zniżkę za bieżącą subskrypcję. Też 25%. Mnie taką przyznali jak powiedziałem, że w przyszłym miesiącu Viaplay mnie nie interesuje bo są ciągle problemy. Gościu kogoś spytał (podobno w Szwecji 😁) i przyznał zwrot. Zaraz po rozmowie przyszedł mail z potwierdzeniem.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Streaming to przyszłość, dlatego coraz mocniej w tym kontekście inwestujemy w technologię. Niezależnie od skali, naszym celem jest zapewnienie płynnych transmisji sportowych, aby nasi subskrybenci byli w pełni usatysfakcjonowani usługami świadczonymi przez Viaplay - odpowiada Viaplay

Cytat

Doszliśmy do momentu, w którym nielegalne i darmowe streamy w internecie oferują znacznie lepszą jakość transmisji niż platforma, która legitymuje swoje usług jako „produkt premium”. To niedopuszczalna sytuacja - ocenia dziennikarz „Tygodnika Piłka Nożna”

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-polsat-box-go-awaria-przerwy-w-transmisji-problemy-techniczne-serwis-streamingowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lakiman napisał:

Oferowanie zniżek 25% na pewno nie rozwiązuje problemu.

Oczywiście, że nie rozwiązuje. Ja te telefony, czy maile traktuje na zasadzie "upierdliwego klienta". Będę dzwonił po każdej awarii dla zasady. Skoro twierdzą, że "drugie miejsce ich nie interesuje" to niech ogarną ten [beep] i po prostu zainwestują w lepszy sprzęt, czy infrastrukturę. "Żeby wyjąć trzeba włożyć", a nie liczyć, że "jakoś to będzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andrzejgratis napisał:

Dziś anulowałem subskrybcje Viaplay... 

Właśnie zrobiłem to samo, tylko mi nie chodzi o kasę (chociaż może też) a o jakość szeroko rozumianą.  Mam wrażenie, że oni im więcej mają subskrybentów tym większą laskę na to kładą. Jak będzie znacznie lepiej pewnie wrócę???

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam streaming sportowy się nie nadaje do transmisji online we względu połączeń internetowych,opóźnień i samych awarii Czy Viasat lub dawna Ipla przy podstawowych pakietach awarie posiadała na live.Pleyer jest o tyle dobry że jest stabilniejszy lecz nie do szybkich scen przykĺadu skoków.Transmisjach sportowych tylko Satelita wygrywa.Przeszkodą mogą być łącze podczas śnieżyć i nawalnych burz może obraz zanikać.Jestem szczęśliwy i nie taki naiwny na trasmisje sportowy aby je płacić tylko oglądam to co jest w średniej cenie dostępne.Obecnie aplikację są drogie i jest ich za dużo i takie mniejsze jak Viasat,SKY Show Time od Paramount,oraz od Disneya nie przetrwają i zostaną przekupione wyniku nierentowości i uciekania z podatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, viva-91_91 napisał:

Witam streaming sportowy się nie nadaje do transmisji online we względu połączeń internetowych,opóźnień i samych awarii

Może w Europie, bo w USA już nadaje się doskonale, aby nie być gołosłowną podam przykłady, gdzie są transmisje sportowe live są nadawane bez przeszkód w wyższej jakości niż w Viaplay - FuboTV (łącznie z 4K), ESPN+, Paramount+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co można oglądać w Viaplay jak nie skandynawskie produkcje? Ja lubię takie klimaty i hurtem wszystko oglądam jak leci. Nawet dokumentalne. Tego nie zasadniczo brak w HBO Max i innych popularnych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawop napisał:

Ciekawe skąd masz ten piękny obraz, bo na pewno nie z naszych platform cyfrowych

Nie bo piękny obraz  jest tylko na viaplay😂O ile w ogóle jest obraz bo z tym ostatnio to różnie bywa.

 

7 godzin temu, kisiel95 napisał:

Pewnie ma Setante Sports z Ukrainy.

I tam jest niby piętny obraz?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...