Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kiler Ja bym proponował jakiś test zdolności poznawczych przed wejściem na forum ;).

Bo na ten moment mamy typów, którzy kręca dla zasady gównoburze na temat usługi, której ostatni raz używali pół roku temu.

A kolega @czerstwy nawet zapomniał od czego skrótem jest PC+. Podpowiem, można zajrzeć na głowną stronę forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bgmnt napisał:

Bo na ten moment mamy typów, którzy kręca dla zasady gównoburze na temat usługi, której ostatni raz używali pół roku temu.

 

A Ty przyznałeś wczoraj, że meczu nie oglądałeś a też cały czas się wypowiadasz. Dajcie już spokój Panowie :) 

  • Popieram 8
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka drobna róznica, że za Viaplay płace, na ten mecz zajrzałem i jako jedyny z niego zrzuciłem tutaj dwa screeny kiedy trwał i ludzie pisali tu o czarnym ekranie i jakości Atari ;).

A obecnie wypowiadam się już na temat czegoś zupełnie innego.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore Nie wspomniałem ani przez moment o Tobie. Ja nigdzie nie napisałem o tym, że problemów w ogóle nie było. A cały mój udział w temacie zaczął się od wywoływania @PawelTSW i niezrównoważnego kolesia, który wczoraj założył trzy kolejne konta, żeby tu pisać. To oczywiście zdrowie i całkowicie normalne.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2022 o 21:34, wojtmen napisał:

Na Apple tv 4k też problemy, zmieniającą się jakość i przycinki. 

Cóż, Apple TV, czy drogie telewizory nie chronią przed awariami/usterkami po stronie dostawcy treści.

 

A jeśli chodzi o ostatnie perypetie Viaplay, popsuło się również w wersjach skandynawskich więc wpadka na większą skalę. Ciekawe co będzie w Polsce, kiedy już pojawi się 4K i transfer siłą rzeczy zwielokrotni się. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro perypetie Viaplay są na globalną skalę to szansa, że poprawią serwis jest większa.

Wolę optymistycznie założenie niż pesymizm, że może być tylko gorzej..

3 minuty temu, matinen napisał:

Myślę, że jednak wiadomo o co. 

Nie każdego  serwis musi  interesować. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 10:10, lakiman napisał:

Nie miałem okazji wczoraj sprawdzić, czy potwierdza ktoś jeszcze problemy z aplikacją na Apple TV?

Z coraz większym niepokojem oczekuję, co będzie się działo gdy PL zawita do Viaplay a liczba klientów serwisu będzie jeszcze większa..

 

 

Mogę potwierdzić problemy z transmisją meczy w czwartek. Niczego nie dało się obejrzeć z meczów z godz.21-wszej. Próbowałem w Apple TV jak i na aplikacji w LG. Było tak samo. Dopiero około 70 minuty transmisje wróciły na odpowiedni poziom. Oglądałem też transmisje o 19 i nie było problemów na Apple TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, all999 napisał:

Przypomnij mi jakie dyscypliny zostały zapowiedziane w jakości 4K?

 

 

Dodam, że więcej niż w najbardziej bogatej wersji duńskiej z pewnością nie dostaniemy. Można sobie czasem zaglądać pod ten link, aby się zorientować w ilości 4K: https://viaplay.dk/#search=ultra hd

Sama jestem ciekawa tej nowej rzeczywistości z 4K w polskim Viaplay. Jak im serwery/łącza wytrzymają, gdy popularna transmisja w 4K będzie oblegana przez dużą liczbę klientów.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego 4K w PL a tym  bardziej w transmisjach sportowych "live"

To ze sobie Viaplay gada ze dadzą PL  i F1   w 4k to zwykły marketingowa ściema  .

 

Viaplay nie radzi sobie z transmisją w 480p  "Live" z opóźnieniem nawet 90-120sek  ,a co dopiero z 4K .

 

W 4k to może dadzą jakieś filmy do biblioteki ,ale nie transmisje "LIVE" .

 

 

Na ten moment to Viaplay leży wizerunkowo i technicznie  do tego stopnia  ze prawdopodobnie będą zmuszeni  udzielić  sublicencji inny operatorom  satelitarnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...