Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kunkore napisał:

Odpowiedź na poziomie typowego pracownika bok Viaplay,

A co mam wam maruderom powiedzieć skoro ja oglądam drugi mecz z rzędu i wszystko jest w porządku. Czy to wina Viaplay, że u mnie transmisja jest OK a u was nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ultimoromantico napisał:

Na Twitterowym profilu Viaplay już ponad 100 wpisów zadowolonych klientów, gdzie zwykle jest max. 15. Ciekawe co na to koledzy od "satelita to skansen" i zacierający ręce na przyszły sezon Premier League. Ale im pewnie działa!

Ta tv przez internet to przyszłość😂 Co prawda nie mam Viaplay ale wczoraj oglądałem LM w C+online i miałem opóżnienie ponad 3 minuty. Nie miało by to dla mnie dużego znaczenia gdybym nie sprawdzał wyników a tam bramka ponad 3 minuty wcześniej😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy normalni jestescie? Skoro u mnie druga z rzędu transmisja jest bardzo dobra to mam marudzić, że jest zła aby was maruderów zadowolić? Dopiero w 78 minucie pierwszy problem z komentarzem sie pokazał. 

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

Weź się ogarnij,

ty się ogarnij bo jeszcze nic mądrego oprócz złośliwości nie napisałeś.

Edytowane przez Kiler
Ucięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaciski niestety. 

A przed odpaleniem transmisji pojawił się komunikat, że u niektórych użytkowników mogą pojawić się problemy, ale że pracują nad jego rozwiązaniem. 🤣

Przede mną ostatnie półtorej miesiąca z tą apką i baj baj... 17zł to i tak dużo za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy A u Ciebie jak działa? Placisz w ogóle za Viaplay? Ja właczyłem na minutę i zrzuciłem dwa screeny bo byłem wywołany do tablicy. W [beep] mam ten meczyk i się nie wypowiadałem w temacie. Ale jeden frustrat z drugim oczywiście muszą mnie tagować. Trzeci już dwa konta założył dziś, żeby publikować swoje wysrywy.

Ludzie, szanujcie się. Zwłaszcza, że ktoś napisał, że meczyk jest na RTL. Na meczu Wam zależy czy na narzekaniu na Viaplay i pieprzeniu trzy po trzy? ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy To co mi Viaplay dostarcza wstawiłem na screenach bo zostałem wywołany przez innego usera.

Zresztą jako jedyny, bo jakoś wszyscy inni nagle zaniemogli.

Ty na oczy nic nie widziałeś, ale pierwszy do komentowania ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot nie pierwszy bo odczekałem aż wiele osob opisało to samo.Ja wiem że to nie na rękę że taka wspaniała forma pokazywania  sportu nie działa jak powinna.Ale co zrobić życie teraz trzeba będzie szybko szukać jakiegoś babola w tradycyjnej tv by pokazać że jednak stream internetowy jest prawie idealny.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...