Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widać i jest pisane od dawna, że 34 zł za film i sport  , a on palnie posta,  bo tak już ma. @lakiman, ogarnij się czasem,  bo na forum siedzisz 24 na dobę I czasem zapominasz o tym co jest pisane. Zapisuj sobie jak nie zapamiętujesz  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, darius010 napisał:

34 zł cena do rewizji. I oni filmy chcą jeszcze za kasę. Skąd oni się urwali, tego nikt w Polsce nie kupuje. 

 

Rakuten TV - filmy za kasę, Apple TV - filmy za kasę (jakość bardzo dobra, najwyższa, a ceny przystępne).

To tylko dwa przykłady. Jest jeszcze Chili, Canal plus i kilku innych dostawców. Powiedziałbym, że to norma obok klasycznej subskrybcji i jakaś forma przyciągnięcia klienta. Spodoba się jakość filmu, będzie szybciej, niż u innych - może X wykupi subskrybcję miesięczną, której cena jest porównywalna z podstawowym, abo Netflixa. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie w streamingu sa dodatkowe płatne filmy. Nawet Canal+ wypuścił apke Premiery z filmami płatnymi. 

Vectra Online tez sie filmy wypożycza,  więc ja nic w tym złego nie widzę,  że Viaplay , tez będzie miał taką możliwość.

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
30 minut temu, kingofsouth napisał:

Widać i jest pisane od dawna, że 34 zł za film i sport  , a on palnie posta,  bo tak już ma. @lakiman, ogarnij się czasem,  bo na forum siedzisz 24 na dobę I czasem zapominasz o tym co jest pisane. Zapisuj sobie jak nie zapamiętujesz  ;)

Ja tu piszę co  widzę na fotkach , że hity filmowe można wypożyczać, jeśli  chodzi o ofertę filmową.

7 godzin temu, darius010 napisał:

34 zł cena do rewizji. I oni filmy chcą jeszcze za kasę. Skąd oni się urwali, tego nikt w Polsce nie kupuje. 

 

Na żadnej planszy nie chwalą się 4k. Jest może tam coś o tym? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież takich "szybkich" premier nie ma nawet C+. Fakt, że "okienko" dystrybucyjne jest teraz krótsze, bo pandemia wymusiła zmiany i nie trzeba czekać 6-8 miesięcy aż "duży" film zadebiutuje na Vod, ale nadal jest czas oczekiwania na najważniejsze tytuły, a w szczególnych przypadkach jak film o Bondzie na "on demand" sobie jeszcze długo poczekamy 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lakiman napisał:

Skoro jesteście pewni , że hity filmowe = nowości kinowe, nie było tematu. ;-)

 

Dla mnie to jest różnica, ale... Na Vod, czyli "za kasę" mogą być zarówno hity filmowe (Szybcy i Wściekli 7,8) jak i nowości kinowe (Judasz i czarny Mesjasz) kilka miesięcy po premierze w zależności od tytułu. To też kwestia subiektywna co dla kogo jest hitem, a co nowością. 🙂

Druga strona tego medalu to licencje na poszczególne tytuły, a tu zapewne będzie podobnie jak robi to Netflix. Czas określony, oferta w zależności od tego co uda się uzyskać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Fakt, że "okienko" dystrybucyjne jest teraz krótsze, bo pandemia wymusiła zmiany i nie trzeba czekać 6-8 miesięcy aż "duży" film zadebiutuje na Vod...

To nie przez pandemie. Filmy w modelu TVOD pojawiają się po ok 3-4 miesiącach od premiery kinowej już od dłuższego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kingofsouth napisał:

Kolejna informacja dla właścicieli Xboxa emoji14.png
Zarejestrowałem się na PS5 , odpaliłem Xboxa zalogowałem się i automatycznie Xbox przeszedł na jezyk polski.

Xbox Series S:



fe43642a4ac326cd8cd6d8dd1737a90d.jpgd358ded20c61fadc9b223c463ea90df8.jpg

Szkoda że jeszcze nie ma opcji rejestrowania się na Xboxie lub chociaż połowy po polsku mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jakub471 napisał:

Szkoda że jeszcze nie ma opcji rejestrowania się na Xboxie lub chociaż połowy po polsku mieć.

Jest sporo jeszcze nie przetłumaczonych pozycji. Jednak szacun dla Vaplay, że można skorzystać już teraz z usługi i testować :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kingofsouth napisał:

Kolejna informacja dla właścicieli Xboxa emoji14.png
Zarejestrowałem się na PS5 , odpaliłem Xboxa zalogowałem się i automatycznie Xbox przeszedł na jezyk polski.

Xbox Series S:



fe43642a4ac326cd8cd6d8dd1737a90d.jpgd358ded20c61fadc9b223c463ea90df8.jpg

Wygląda to nieźle. To jest taki sposób prezentacji treści, który nie odrzuca z automatu, chce się przeglądać i korzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja , że nic obecnie nie ma , zapewne się pojawi jak będzie Bundesliga 4K.

Przypominam ta usługa jeszcze nie wystartowała. To co mi teraz działa , to częsciowo przetłumaczone  tytuły z napisami a z dubingiem bajki.

Nie spodziewajcie się filmów/ seriali w 4K. Te pozycje będą i są w HD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...