Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tyrla napisał:

Najpierw poczekajmy aż będzie 1080p i trochę większy bitrate.

Czekamy, czekamy a miesiące mijają... 😉

Teraz trwa kampania promocyjna.

Jak komuś jakość nie spasowała, nieprędko wróci.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z serwisu są takie mieszane. Z jednej strony dostałem w UPC na 2 lata w cenie umowy. Filmy/seriale oglądam gdzie indziej. Bundesliga mnie nie interesuje, Liga Europy też nie no chyba, że można się pośmiać z Barcelony (kibic Realu Madryt). KSW? Oglądam bo jest w pakiecie, ale na ostatniej gali transmisja padła na walce w wieczoru na werdykcie...

 

W zasadzie to ten ich serwis mnie kompletnie nie przyciąga niczym poza... a no właśnie Premier League. I tutaj jestem bardzo zmartwiony bo najbliższe 2 lata zapowiadają się przeciętnie z taką realizacją. Nie mówiąc już nawet o utracie ekspertów C+. Wiele można zarzucić C+, ale PL to robili świetnie a teraz będziemy oglądać hity kolejki z zacinającym się karnym w 88 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




...nie przyciąga niczym poza... a no właśnie Premier League. I tutaj jestem bardzo zmartwiony bo najbliższe 2 lata zapowiadają się przeciętnie z taką realizacją.

Pisząc na 2 lata wygląda jakbyś miał nadzieje, że wraz z końcem Twojej umowy Premier League będziesz mógł oglądać gdzie indziej. Otóz nie, Viaplay ma prawa na 6 sezonów.
Za realizację odpowiada Premier League i będzie ona taka sama jak w C+, a część komentatorów i ekspertów zapewne przywędruje do Viaplay razem z rozgrywkami


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aandin napisał:

Dla prawdziwego kibica jakość ma znaczenie drugorzędne.

W takim razie spokojnie mogą jeszcze podnieść cenę x 2 bo przecież cena też ma drugorzędne znaczenie dla "prawdziwego" kibica.

;) Nawet jakości nie muszą starać się  poprawiać.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Globus903 napisał:

To oczywiście bzdury

Mów za siebie a ja za siebie.

 Jeżeli mam możliwość oglądania ulubionej ligi w jakości może nie idealnej ale też nie złej za 34 zł albo wcale to dla mnie jest oczywiste ,że zapłacę te 34 zł i będę oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, aandin napisał:

Jeżeli mam możliwość oglądania ulubionej ligi w jakości może nie idealnej ale też nie złej za 34 zł albo wcale to dla mnie jest oczywiste ,że zapłacę te 34 zł i będę oglądał.

A więc płać i płacz.Niezle wam viaplay wyprał mózgi.Jeszcze parę awarii i sukcesem będzie nie transmisja (bo oczywiście nie o to tutaj chodzi) tylko pokaż slajdów a w miarę jak będzie rosła liczba subskrypcji to i slajdy przestaną być osiągalne.Oczywiscie to również nie ma jakiegokolwiek znaczenia bo celem samym w sobie jest uczestnictwo w nowoczesnej technologii a sport,emocje,jakość,brak komentarza to było w telewizji a przecież to stara i niemodna technologia i trzeba się odciąć od wszystkiego co z nią związane 

  • Popieram 2
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 34 zł miesięcznie jest adekwatna do jakości i oferty (34 zł to naprawdę nie jest spory wydatek).

 

Jakość transmisji - wcześniej czy później - na pewno pójdzie w górę, oferta będzie coraz bogatsza (i to w niedługim czasie), więc nie liczcie, że te 34 zł miesięcznie utrzyma się zbyt długo (jest to kwestią czasu, aż cena pójdzie w górę; no chyba, że zdecydują się na konkretną pakietyzację, więc za nieco mniej każdy będzie mógł wybrać tylko to, co go interesuje).

 

A jeśli kiedyś zdecydują się na 4K (choćby tylko dla części transmisji) i/lub ewentualnie standardem byłaby transmisja w 1080p50 to na pewno taki pakiet nie będzie kosztował 34 zł miesięcznie (tylko więcej i być może nawet znacząco więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dixente napisał:

A więc płać i płacz.Niezle wam viaplay wyprał mózgi.Jeszcze parę awarii i sukcesem będzie nie transmisja (bo oczywiście nie o to tutaj chodzi) tylko pokaż slajdów a w miarę jak będzie rosła liczba subskrypcji to i slajdy przestaną być osiągalne.Oczywiscie to również nie ma jakiegokolwiek znaczenia bo celem samym w sobie jest uczestnictwo w nowoczesnej technologii a sport,emocje,jakość,brak komentarza to było w telewizji a przecież to stara i niemodna technologia i trzeba się odciąć od wszystkiego co z nią związane 

Ludzie psioczą  że 4k jest słabe w c+ a to że mało 4k w Eleven 4k a tu przyszedł polodowcowy Szwed i puszcza nam tandetę za pieniądze... I jeszcze robi wodę z mózgu jakie to 720p jest idealne... Spróbowałem nie powiem filmy seriale da się obejrzeć ale żeby tak oglądać sport to to się kupy nie trzyma. Telewizory coraz większe, mini ledy, oledy... No chyba że jak to mówią nieważne jak oglądasz tylko co... Poki co  podziękowałem... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mingo napisał:

I tu kolejny raz się powtórzę. Rozumiem że każdemu się może zdarzyć, takie problemy są w też tradycyjnej tv. Jednak u nich jest takie nagromadzenie problemów, że zaczyna to mocno irytować. 

 

No właśnie - liczba problemów zaczyna rosnąć w lawinowym tempie. Z miesiąca na miesiąc (w każdym kolejnym miesiącu) jest ich jakby więcej. Pomimo, iż cenię sport w streamingu, coraz mniej podoba mi się "nieszczęścia" po stronie Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej całego biurowca na własność nie mają, żeby zarządzać tematem zasilania, agregatów itd. Z tego co kojarzę to wszystko wynajmują w ATM Studio, które chwali się tylko "Dwie energetyczne stacje transformatorowe o mocy 4MVA zapewniają pełną swobodę produkcji".

Natomiast, że nie ma planu awaryjnego typu nawet komentowanie przez kogoś z domu to bardzo dziwne w dzisiejszych czasach.

Swoją droga, właśnie na gazeta.pl czytam: "Wichury w Polsce. Awaria numeru 112 w całym kraju. Padł system powiadamiania ratunkowego"...

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...