Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, kingofsouth napisał:

jesteśmy lekko zacofanym cyfrowo narodem

 

Najbardziej zacofanym cyfrowo krajem są Niemcy. Biurokracja kuleje. Coś załatwić przez internet...szkoda gadać. Zapłacić w sklepie czy punkcie usługowym kartą płatniczą graniczy z cudem. 

 

A wracając do tematu to moim zdaniem udzielą sublicencji bo jednak w Polsce streaming jest w powijakach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślisz? To skąd tylu abonentów tv sat w cyfrowym Polsacie i Canal+? Myślisz że nagle zrezygnują by przejść na streaming? Zapomnij, jest jeszcze sporo miejsc w naszym kraju gdzie internet jest z prędkością do 10Mbps lub nie ma go wcale jeśli chodzi o stałe łącze i tym osobom chcesz zaoferować streaming? To że ty masz szybkie łącze nie znaczy że inni również mają taką możliwość.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na jakiej podstawie twierdzisz że nie jest? Ile jest na naszym rynku serwisów które mają streaming z prawdziwego zdarzenia w dobrej jakości że można bez problemu oglądać na 50 calowym tv mecz piłki nożnej lub siatkówki bez pixelozy? Wymień chociaż kilka, to chętnie wykupię dostęp, bo jest dla mnie wygodniej niż montować antenę.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawop napisał:

Odwrócę pytanie, na jakiej podstawie twierdzisz, że jest?

No tak to typowe, zamiast podać argumenty, przykłady to lepiej udać głupa i odwrócić pytanie. W końcu to ja zapytałem Ciebie dlaczego twierdzisz że nie jest. Nie potrafisz uzasadnić, to twój problem tylko nie potrafisz się przyznać że nie wiesz.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ja nie pisałem że jest w powijakach. Po drugie prosiłem tylko o uzasadnienie że nie jest i wskazanie serwisów które spełniają te warunki o których pisałem wyżej i się nie doczekałem, tylko tyle i aż tyle. ;) W związku z tym rozumiem że nie ma takich czy jednak mam rozumieć inaczej i dodatkowo za wszelką cenę pisać jak większość tutaj, że nie jest w powijakach?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tail# napisał:

 Ile jest na naszym rynku serwisów które mają streaming z prawdziwego zdarzenia w dobrej jakości że można bez problemu oglądać na 50 calowym tv mecz piłki nożnej 

Eleven 4K - dobrze się ogląda , polecam.Nie jest to natywne UHD , ale ogólnie jest b.dobrze.

Lepiej to wykupić np w Play niż męczyć się obrazem montujac antenę sat.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to typowe, zamiast podać argumenty, przykłady to lepiej udać głupa i odwrócić pytanie. W końcu to ja zapytałem Ciebie dlaczego twierdzisz że nie jest. Nie potrafisz uzasadnić, to twój problem tylko nie potrafisz się przyznać że nie wiesz.
Mogę napisać dokładnie to samo, że nie masz argumentów i nie odpowiadasz na pytanie.
Serwisy z ofertą sportową to C+ czy niebawem Viaplay, do tego NBA League Pass czy serwis F1. To, że coś nie jest dostępne w streamingu nie oznacza, że jest on w powijakach. Jak wiesz jest u nas duża konkurencja i każdy chce coś ze sportu uszczknąć dla siebie. Praktycznie cała oferta filmowo-serialoawa jest w streamingu. Jednak nie wszystkie serwisy są sportem zainteresowane, bo to droga zabawa.





  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi64 Mieszkałem w Hamburgu kilka lat temu. Piszę z własnego doświadczenia. 

 

@Pawop Z mojej wioski skąd pochodzę to internet dopiero raczkuje. Prędkość nie przekracza 5-8 mb/s. I ci ludzie nie będą mieli streamingu jeszcze przez długie lata. Na większości domów widoczne są talerze. W takich miejscach telewizja satelitarna może być tylko dostępna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tail# napisał:

Myślisz że nagle zrezygnują by przejść na streaming? Zapomnij, jest jeszcze sporo miejsc w naszym kraju gdzie internet jest z prędkością do 10Mbps lub nie ma go wcale jeśli chodzi o stałe łącze i tym osobom chcesz zaoferować streaming? 

Prawda jest taka, że streaming się rozwinie tak czy inaczej, bez względu na to czy są miejsca w kraju ze słabym internetem. Nawet CDA do tej pory uważane za "pół legalny" serwis wchodzi w tę część rynku, która dotyczy OTT. To będzie oferowane bez względu na to czy dany region X ma gotową infrastrukturę. To się coraz bardziej opłaca i de facto rozwój usług i ich coraz większa ilość wymusi zmiany w infrastrukturze. 

8 godzin temu, kingofsouth napisał:


Na PS5 dostaliśmy częściowo spolszczona apke emoji16.png

2f6bf98c03a39b2a7a0875735f6717c2.jpgba785fe99c12cfaf6016c0adaa64ca29.jpg21c264f1fef436cc5c53144fdb6240fc.jpg5bb95eaf957837754b7982d59437a63d.jpg5ecc624c1881bed4c440ce2c7804a4c7.jpgb61ac4ae423dbd9839f5a67befaa7d93.jpg



6dad702d43508dd8a1ec4a7e64e201f1.jpg

Czyli jest niemal jak podejrzewałem. Solidna aplikacja z mimo wszystko ciekawymi tytułami taki Netflix bis + Sport. 

@kingofsouth widzę, że na PS5 masz ikony HBO MAX i D+ to są instalowalne aplikacje, czy tylko jak w Xbox rodzaj "info", że bedzie to dostępne w przyszłości?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...