Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy Na żywo nie oglądałem, ale cofnąłem i wszystko normalnie jest.

Więc jeśli ludzi rzeczywiście masowo wywaliło to jakiś pad samej platformy, a nie dosyłu.

Nie wyłaczył też nikt transmisji za wcześnie jak przy snookerze ;).

Tym razem ewidentnie coś u nich/na łączach. W bardzo kiepskim momencie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem wcześniej nie powinno być sportu tylko przez internet.A  jeżeli już jest to nie pokazywany przez takich amatorów. Jak film mi się zatnie to nie ma problemu ale nie sport na żywo.Edit właśnie pierwszy raz odwiedziłem ich FP i powiem jedno masakra! Powiem szczerze wstydziłbym się pisać takie  rzeczy ze swojego oficjalnego konta. 

Edytowane przez czerstwy
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, darius010 napisał:

Wyobraźmy sobie ostatnią kolejkę ligi angielskiej, ostatnie 15 minut i bramka ma zdecydować. 

 

Wyobraźmy sobie taki sezon F1 w Viaplay jak ostatni i ostatnie okrążenie ostatniego wyścigu, które decyduje o tytule mistrza świata i ... Viaplay przestaje działać.

 

P.S. Jakby by tego było mało, Viaplay zapowiedziało dwie podwyżki, z czego pierwsza ma być w tym roku (prawdopodobnie w drugiej połowie roku) - grupa Nent zapowiedziała to niedawno w jednym z wywiadów. Najpierw niech ogarną infrastrukturę techniczną, a nie dźwigają ceny. Inaczej coraz częściej będziemy wkurzeni.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, matinen napisał:

I znowu w poniedziałek telefon na infolinię. A już myślałem, że wyciągnęli wnioski po Klasikerze. ŻENADA. 

Przecież przy Premier League to będzie padać co kolejkę...

"Interesuje nas tylko pierwsze miejsce". Dobre sobie.

Ja już napisałem maila. W poniedziałek dzwonię. Dodatkowo napisałem na facebooku u siebie na tablicy, na kilku grupach itd. ogólną informację, żeby każdy kto ma dostęp złożył w poniedziałek reklamacje i zażądał zwrotu kasy ! Komentarze, że dzięki i tak zrobią + kolejne udostępnienia. Niech płacą i płaczą !

Opinia poszła w świat :)

Edytowane przez katowicer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bgmnt napisał:

@czerstwy Na żywo nie oglądałem, ale cofnąłem i wszystko normalnie jest.

Więc jeśli ludzi rzeczywiście masowo wywaliło to jakiś pad samej platformy, a nie dosyłu.

Tym razem ewidentnie coś u nich/na łączach. W bardzo kiepskim momencie.

Czyli....jak to było....miesiąc ma 720 godzin,usługa mi nie działała 2 minuty to ile mi oddadzą?Pół grosza....

Nic nie pisałem przed tą gala żeby nie było że życzę im źle,ale ja to widzę tak.

Kompromitacja w "der klasiker" i spinamy poslady i pierwsze KSW było ok,osiedli na laurach i znowu wtopa,trzecie KSW znowu będzie ok,po czym przy czwartym znowu awaria.

I żeby nie było.

To nie miało być śmieszne.

To jest zwyczajnie żenujące 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem na chwilę transmisję na telewizorze. Nie jestem fanem KSW, więc nie odpaliłem Apple TV.

Zastanawiałem się o jakim znaczku w prawym dolnym rogu  informują do zmiany języka komentarza...

Poza tym tradycyjnie cięło niemiłosiernie.

Na Apple TV pewnie było już dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...