Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem już tu kiedyś o to, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Co to znaczy 250 tys. za kwartał, bo przypominam, że subskrypcje są miesięczne? 
Podam taki trochę abstrakcyjny przykład, żeby było wiadomo, o co mi chodzi. W październiku przychodzi 100 tys. subskrybentów i wszyscy odchodzą po miesiącu, w listopadzie i grudniu to samo. W związku z tym stan na koniec grudnia(i 4Q) jest 100 tys. aktywnych subskrybentów. Ile subskrypcji pokażą za 4Q, 100 tys. czy 300 tys.?   
Druga sytuacja: w październiku przychodzi 100 tys. subskrybentów, w listopadzie i grudniu żaden nie odchodzi ani nie przychodzi. Stan na koniec grudnia(i 4Q) również jest 100 tys. aktywnych subskrybentów. Ile tutaj subskrypcji pokażą za 4Q, 100 tys. czy 300 tys.?
To są aktywne subskrypcje na koniec danego okresu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Już nie można. Pewnie chwilowy błąd.

Nie chodziło o to, że będąc w UK może wykupić gale przez stronę KSW?

 

U mnie dzisiaj KSW idzie płynnie. Najpierw na xboxie szło dobrze, a teraz na Samsungu idzie póki co legitnie.

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucas2go napisał:

Wystarczy podczas oglądania streamu KSW pilotem od tv nacisnąć strzałkę w dół,  następnie wybrać dźwięk i zmienić na "Polski".

Wszystko zależy od sprzętu na jakim oglądasz. Na telefonie jest wybór wersji językowej, podobnie na tizenie, ale na chromcast z google tv już nie ma. Musiałem wejść w jakiś serial, ustawić na Polski i wrócić do KSW. Przecież to kpina. Nawet wyboru wersji językowej nie potrafią dobrze zrobić? I to na bardzo popularnym urządzeniu. Zawsze coś skopią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tyrla napisał:

Na Tizen jest wybór dźwięku, a na Android TV od razu jest język polski. Nic nie musiałem ustawiać.

Może coś zmienili w trakcie transmisji ale u mnie początkowo był angielski. Wszedłem w serial i po powrocie był już polski. Może w międzyczasie to zmienili. Co nie zmienia faktu, że na android tv wyboru języka nie ma. To dość dziwne skoro na pozostałych platformach jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lamuerte napisał:

@Zuzia dasz staty stream ksw?

Jeśli chodzi o sharing i tym podobne rzeczy, to nie ten adres. Do końca stycznia aktywna jest promocja na kod LEGIA2021, koszt 17 zł na mies. - na dwie osoby wychodzi po kilka złotych mies.. Jeśli nie masz konta z nieaktywną subskrypcją, załóż nowe, na nim kod przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KSW jest w 1080p ale dalej tylko z 5 Mb/s. Więc szału nie ma. Płynność ok.

Natomiast 2 Bundesliga po przerwie świątecznej w dalszym ciągu słabo wygląda pod względem płynności obrazu.

Porównując w tej chwili mecz Darmstad 98 - Karlsruher SC z tą samą transmisją na satelicie ( Sport1 HD ) to jest przepaść jakościowa.

Opóźnienie Viaplay do satelity na tym meczu to ok. 25s.

Edytowane przez mara68
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...