Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Zuzia napisał:

Kiedy 4K będzie w polskim Viaplay tak naprawdę nie wiadomo, od zapowiedzi do realizacji długa droga. Ile go będzie też nie wiadomo, a tymczasem rzut okiem na duńskie Viaplay mające najbogatszą ofertę sportową, tyle 4K tam serwują.

 

viaplaydania.jpg

 

 

 

Reszta w 720p.

Czasami coś w Full HD, jak u nas.

To serio wymiataja 🤦‍♂️😂

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Zuzia napisał:

Kiedy 4K będzie w polskim Viaplay tak naprawdę nie wiadomo, od zapowiedzi do realizacji długa droga. Ile go będzie też nie wiadomo, a tymczasem rzut okiem na duńskie Viaplay mające najbogatszą ofertę sportową, tyle 4K tam serwują.

 

viaplaydania.jpg

 

 

 

Reszta w 720p.

Czasami coś w Full HD, jak u nas.

Jeśli ma być coś w Full HD o tym wcześniej  informują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
21 minut temu, czerstwy napisał:

Mniej niż PSP na Super hd😂

PSP HD jest w H.264, wiec bitrate podziel przez 2 i potem sobie możesz porównać z Viaplay 4K, które jest w H.265.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Nie wiem, ja się tymi prawami mało interesuję. Co mogę powiedzieć z obserwacji, najwięcej 4K mają u siebie w szwedzkim serwisie. W tym momencie dają tyle co w Danii, ale ogólnie jest nieco więcej. Pokazują też czasem w 4K jakieś skandynawskie ligi.

 

Szwecja.

viaplayszwecja.jpg

 

Tak to wygląda. Więc robienie sobie nadziei, że u nas dadzą więcej to moim zdaniem bezpodstawny optymizm.

 

 

 

Dodam, że parametry 4K są wszędzie takie same, w skandynawskich Viaplay.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 minut temu, czerstwy napisał:

I to jak dziadują na jakości i parametrach😂 Gdzie wyśmiewane było 4 k na satelicie poniżej 20 mega😂

Wyśmiewane było C+ 4K za fejkowe kolory, a nie za parametry. Częściowo wyśmiewane było Eleven 4K, bo znaczna większość transmisji jest przeskalowana i z 4K nie ma żadnego związku. Natomiast chwalone było PSP 4K za prawdziwe 4K i prawdziwe naturalne kolory.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura wyśmiewane były nie raz kanały 4K nie tylko nasze co mają mniej niż 20 mega😂A teraz się okazuje że te 20 mega na Viaplay to marzenie i transmisje zapowiadają się od świeta bo co jeszcze mogą pokazać oprócz ligi angielskiej? Z Bundesligi coś chyba robili w 4K ale to pojedyńcze mecze.@Rudziol czyli pokazują tylko część u nas to widze że dobrze będzie jak będą wszystkie komentować😂Bo dziś z ciekawości sprawdziłem NHL a tam brak naszego komentarza i mecz był w okolicach 19 czyli przyjazna pora.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy były w skandynawskich Viaplay pojedyncze mecze Bundesligi. Także wybrane transmisje Formuły 1. Tych skandynawskich lig nie rozróżniam, nikt u mnie tego nie ogląda tylko te popularne. Inne dyscypliny pojawiają się sporadycznie.

 

Co do jakości samego 4K. Pierwszoligowe nie jest, jedne transmisje wyglądają lepiej, inne troszkę gorzej. Głównie zastrzeżenia można mieć co do małej ilości 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
13 godzin temu, Zuzia napisał:

tyle 4K tam serwują.

 

viaplaydania.jpg

Przez ostatnie 2 tygodnie były 2 mecze PL w C+ 4K. Także może być tego więcej w Viaplay, bo to nie jest plan na 2 tygodnie.

8 godzin temu, RICK SANCHEZ napisał:

Ale np.Eleven 4k w Polsat Sport go tnie... 

Na Androidzie tnie, ale z tego co pisali, to nie na każdym.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakoś szczególnie więcej 4K w Viaplay. Chyba zacznę robić regularne zrzuty do tematu Viaplay ZAP, żeby można było prześledzić jak mało 4K jest na ich rynkach, gdzie są od dawna. Dlatego jestem sceptycznie nastawiona do pomysłu, że u nas Premier League będzie w 4K. Wybrane mecze owszem jak u nich.







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
19 minut temu, Zuzia napisał:

Nie ma jakoś szczególnie więcej 4K w Viaplay. Chyba zacznę robić regularne zrzuty do tematu Viaplay ZAP, żeby można było prześledzić jak mało 4K jest na ich rynkach, gdzie są od dawna. Dlatego jestem sceptycznie nastawiona do pomysłu, że u nas Premier League będzie w 4K. Wybrane mecze owszem jak u nich.

Żeby było więcej 4K, to musieliby podnieść cenę 10-krotnie, tak jak Fubo TV za ponad 300 zł. Z tego co zapowiadali, to cena pozostanie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...